силиконово червило?

  • 10 809
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 815
във сайта им е показано само розово,има ли различни разцветки от това гланцче.. #Crazy
Ами предполагам, че има. На мен ми хареса това червило, само че не знам от къде мога си купя. Някой може ли да даде инфо за Варна Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 535
Гледах червила на тази марка в Елитис

# 17
  • Мнения: 420
а в Бургас къде ги има... newsm78

# 18
  • Мнения: 209
Някой дали не може да сложи една снимчица,за да го видим как изглежда.Мисля,че съм го ползвала,ама така без да го видя,не съм сигурна на 100%
Аз не съм го ползвала, ама гледах в сайта им и мисля, че е това http://mariel44e.hit.bg/Evelin.bmp
ама и аз не съм сигурна.

Точно това е,не съм го ползвала,но онзи ден бях в едно магазинче и продавачката ми предложи същия гланц,каза че при намазване леко ставало студено на устните ,после изтръпвали леко и набъбвали,също каза,че имало доста голям интерес към него от страна на клиентки.Аз се почудих и реших ,че е някой рекламен трик,но сега май се замислям дали да не си го взема,специално в това магазинче имаше 4 цвята...

# 19
  • Мнения: 4 435
Супер,значи ще тръгвам да го търся и аз.Някой ако намери във Варна да свирка.

# 20
  • Мнения: X
Аз пък отивам да изям една люта чушка baby_neutral

# 21
За мацките от  Пловдив в аптека Авеню има на една "чуждоземска" козметична фирма страхотен гланц за устни със силиконов ефект.Страхотно е!А миналата седмица си купих на същата фирма - мисля,че е Плантърс,но не съм сигурна,защото хвърлих опаковката ,и такава пирала.Туша е от природен продукт и не предизвиква алергии.

# 22
  • Мнения: 3 294
Мммм ние в бургас пак ли нямаме от къде да пазаруваме.... Wink

# 23
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
За мацките от  Пловдив в аптека Авеню има на една "чуждоземска" козметична фирма страхотен гланц за устни със силиконов ефект.Страхотно е! А миналата седмица си купих на същата фирма - мисля,че е Плантърс,но не съм сигурна,защото хвърлих опаковката ,и такава спирала.Тушът е от природен продукт и не предизвиква алергии.
Извинявай Embarassed, ама това аптеката на Мария Луиза до църквата Св. Петка ли е?  А безцветен ли е този гланц или е като червило - с някакви тоналности? И последно - какви пари е помниш ли Laughing?

# 24
  • Мнения: 501

[/quote]

Точно това е,не съм го ползвала,но онзи ден бях в едно магазинче и продавачката ми предложи същия гланц,каза че при намазване леко ставало студено на устните ,после изтръпвали леко и набъбвали,също каза,че имало доста голям интерес към него от страна на клиентки.Аз се почудих и реших ,че е някой рекламен трик,но сега май се замислям дали да не си го взема,специално в това магазинче имаше 4 цвята...
[/quote]



B A B Y, а къде в София е това магазинче?  bouquet

# 25
  • Мнения: 420
ако някой от пловдив си вземе това гланцче да ни каже поне как се казва за да го търсим и ние,които не сме от пловдив..

# 26
  • Мнения: 742
Мммм ние в бургас пак ли нямаме от къде да пазаруваме.... Wink

В Бургас козметика на Евелин има в центъра, в аптеката с/у ОББ до Общината. До входа на Райфайзенбанк.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Вчера си купих това лютото на Евелин. Съвсем обикновен гланц, не ми увеличи обема на устните, само дето половин час щипе, все едно си ял люта чушка  Mr. Green. И да, наистина имаш чувството, че устните се подуват, но не е така  Confused.

# 28
  • Мнения: 501
Вчера си купих това лютото на Евелин. Съвсем обикновен гланц, не ми увеличи обема на устните, само дето половин час щипе, все едно си ял люта чушка  Mr. Green. И да, наистина имаш чувството, че устните се подуват, но не е така  Confused.

Откъде го купи? Виждам, че си от София?

# 29
  • Мнения: 621
Вчера си купих това лютото на Евелин. Съвсем обикновен гланц, не ми увеличи обема на устните, само дето половин час щипе, все едно си ял люта чушка  Mr. Green. И да, наистина имаш чувството, че устните се подуват, но не е така  Confused.

Откъде го купи? Виждам, че си от София?

и аз това искам да знам щото аз се убих да го търся ама намерих само кремовете им в Бонжур

Общи условия

Активация на акаунт