До кога мислите да кърмите!

  • 2 945
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 115
До когато искате ти и детето ти.

# 16
  • Мнения: 1 924
Много се надявам тази тема да не се превърне в поредния разгорещен дебат Praynig

До кога трябва да се кърми! е некоректно заглавие.Няма място за "трябва" тук.Момичетата са отговорили добре-кърменето може да продължи дотогава,докато и майката, и детето желаят Grinning

# 17
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Кърмих много малко. Ако зависеше от мен, бих кърмила, докато имам желание за това.

# 18
  • Мнения: 24
Аз смятам че докато има майката и детето иска да го кърми.От това по хубаво няма и е много приятно.Баткото се отби на 4мес.,но малката ни принцеса е на 6мес. и мисля да я кърмя докато имам кърма и тя иска.Пожелавам на всички майки и те да са така.

# 19
  • Мнения: 857
Цвета го е казала най-правилно-Докато и от двете страни доставя удоволствие!

# 20
  • Мнения: 3 161
До първи клас. След това става извращение.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 170
До първи клас. След това става извращение.  Mr. Green
Joy
 Докато и на двамата доставя удоволствие.
 И аз мисля, че по-правилно би било заглавието да не е докога трябва, а докога мислите. 

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Според мен до 6 мес. поне, стига да имаш кърма де Wink

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Според мен до 6 мес. поне, стига да имаш кърма де Wink
А,след това какво става?

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 973
До кога трябва да се кърми!
Според мен тук тази дума  трябвае неуместна .
Моето мнение все пак е - докато майката има кърма и детенцето желае да суче.

# 25
  • Мнения: 1 045
Според мен до годинка , годинка и половина е оптимален вариант нагоре вече не го разбирам  Rolling Eyes Но повечето съвети тук са да кърмиш до първи - втори клас тъй , че давай смело  Peace Поне за първия учебен ден ще цокне сила за изпроводяк  Laughing

# 26
  • Мнения: 206
Може преди двайсет години да е имало нещо като норма до кога трябва да се кърми,но тогава системата е била такава(всичко трябва да се поставя в рамки и да се контролира от партията Laughing Laughing Laughing) Чувала съм изказвания от рода "Не се ли кърми до шест месеца и после на кухня" или пък"Бях чела ,че се кърми точно една година")Между другото моята майка ме е кърмила точно една година ,защото са и казали  ,че така е правилно. Сега нещата са много по-различни ,всеки сам трябва да вземе решение посредством информиран избор докога да кърми.(в кърмаческия ще откриеш много информация)

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Според мен до 6 мес. поне, стига да имаш кърма де Wink
А,след това какво става?

Ами аз казах"поне" имайки предвид, че това е минимума за мен, а който иска нека си кърми и повече или пък хич да не кърми. Бях чела преди време статия, че след 6 мес. кърмата не е вече толкова хранителна и от там си реших така, но то писаници много има така, че си остава въпрос на избор и възможности.

# 28
  • Мнения: 622
За кърменето няма срок. Кърмиш докогато ти и бебо искате и хич да не ти пука!  Hug

# 29
  • Мнения: 1 878
Четеш, информираш се и взимаш отговорното си мамино решение  Hug За протокола, ние още се кърмим (е малкия де на 2,3г , не баткото, който е тамън на 7г.  Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт