за ноктенцата на бебетата?

  • 1 820
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
Никога не съм имала проблем с рязането на ноктите.На нея даже и е интересно,защото наблюдава всяко мое движение.Опитай по някакъв начин да превърнеш рязането на нокти във вид на игра.

# 16
  • Мнения: 179
Използвам нокторезачка от самото раждане,общо взето не съм имала проблеми,може би трябва да пробваш под формата на игра да му ги отрежеш   bouquet

# 17
  • Мнения: 4 621
И Яна реагираше по същия начин до преди известно време. Опитвах се да я разсейвам, да го обръщам на игра, но нищо не помагаше ooooh! Е с времето отмина сега сама си казва да "ежем ноктите" и си подава ръчичките Hug

# 18
  • Мнения: 5 026
Аз ги режа,когато заспи дълбоко.

# 19
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И с двете ми деца рязянето на ноктите е изпитание за мен и приключение за тях.

# 20
  • Мнения: 4 401
тези манипулации са  специалност на тати.като го гледам добре се справя.ползва ножичка ,а после ако се налага и пиличка. малката кротува ,а не е от кротките.сменянето на памперса си е цяло приключение.но явно е решила,че при мен може всичко. Rolling Eyes

# 21
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Моят син също не дава му режа ноктите!!!Пускам му нещо любимо да гледа и така успявам !След всеки отрязан нокът му казвам "браво" и той го чака като награда ,че е слушал! hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
С нокторезачката веднъж му порязах пръстченцето, горкото, от тогава - с ножичка.

# 23
  • Мнения: 1 155
Купих си нокторезачка на Чико, но не върши никаква работа. Режа й ги с моята ножичка, но е много трудно. Задължително трябва да има и някой друг с мен, който да я занимава и да й отвлича вниманието.

# 24
  • Мнения: 434
Режа ги с нокторезачка.Никога не съм имала проблем с рязането,като по малък го вземах да седне в мен и ги режехме спокойно даже му беше интересно.За бебка също ползвам нокторезачка.

# 25
  • Мнения: 250
Откакто се е родил ползвам нокторезачка.Като беше по-малък докато спи,а сега го слагам да седне в мен и му ги режа без проблем.Рекламите много ни помагат когато извършваме такива процедури. tv

# 26
  • Мнения: 2 159
ножичка ползвам, като беше на няколко месеца много се дърпаше, то не бяха песни, звуци какво ли не даже и разправях колко е хубавооо Mr. Green
някак си свикна и вече си дава ръката с интерес, даже мисля че и е забавно

# 27
  • Мнения: 28
След малко ще ми са ноложи - режа ги като е будна и пея като ненормална, а тя ми приглася и забравя да мърда ръчички. Виж за крачетата е по-лесно вече - слагам я на гърнето и и е трудно да рита!!!!!!!!!

# 28
  • Мнения: 1 477
Винаги ножичка и винаги докато спи!

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
В началото ги режех докато спи. Сега ги режа докато е будна и тя не се противи. Интересно й е какво правя и се опитва да докопа ножичката. Дано и занапред да си кротува  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт