СТЕРИЛИТЕТ - откъде да започнем?

  • 10 443
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 911
 Whistling
малко сме изпаднали, та да повдигна

# 106
  • Мнения: 763
Сега видях малкия шоколадов подарък - много е сладък - ха дано да ти е на късмет, скоро да го пипнеш (гушнеш) наистина  Laughing 

Може би трябва да пиша в другата тема, ама като сме зпочнали (продължили) тук....  Гледам, че там пише за хормони, гонадотропини има да се допълва, но доколкото си спомням, това вече го има като информация в темата за речника. Или трябва да се описва пак на по-достъпен език ? newsm78 Или се търси още информация?  Май изобщо не съм в час  Embarassed   
Аз пък чак сега виждам, поста ти  Embarassed Много ми е хубаво шоколадовото яйчице, нали? Като няма да е Коледен, поне да е Великденски подаръкът  Wink А за допълнението от речника на стерилитета, чакам Лали, да се поосвободи малко, за да допълним линкове към темата, и да помолим модераторите да я заковат. Няма да може всичко да се опише тук, за това ще пуснем линкове към някои въпросчета, че да може да се изчете всичко за един ден, все пак  Laughing Винаги ще има още какво да се допълва към темата, но тук идеята е да очертаем, най-първите и основни стъпки, които трябва да се направят, когато двойката започне борбата със стерилитета.
Гея  Hug  bouquet

# 107
  • Мнения: 7 716
Додичка, тази седмица се посвещавам на тази тема и ще я оправим. Laughing

# 108
# 109
  • Мнения: 939
 newsm78 а какво още има да й се прави на темата?

# 110
  • Мнения: 7 716
Ами да се изчистят тези неща, които си ги пишем сега. Grinning Wink
Заковаването на темата в такъв вид не е добре, защото новите момичета ще се оплетат.
Добре е да е като статия направена, със заглавия и съдържание.
И най-отдолу да се напише, кои са съставителите например.
Мишинката, само предлагам. Laughing

# 111
  • Мнения: 939
И най-отдолу да се напише, кои са съставителите например.
да пише: от препатилите.

Е, нали в другата тема бяха събрани нещата? Нещо съвсем се обърках. Останах с впечатление, че ще се направи нова тема със събрани всичките неща в нея, а че със събирането сте готови....

# 112
  • Мнения: 4 700
Aми да, нали събрахме всичко в друга тема. Ама неЩо не мога да я намеря.  newsm78

# 113
  • Мнения: 7 716
Да, ама и там има коментари, уточнения и т.н.
Според мен е най-добре да е чисто информативна темата. Кратко и ясно.

За препатилите -  Peace

# 114
  • Мнения: 4 700
Да, така. Просто си мисля, че другата беШе по добра. В смисъл, че почти всичко беШе вече систематиzирано и допълнено. Отивам да я търся.  Hug

# 115
  • Мнения: 939
Милееееееее, няколко реда по- надолу е другата - и тя е избутана на първа страница.

# 116
  • Мнения: 4 700
 ooooh! Embarassed

Аz почнах да я търся иz мненията си, ама аz не съм писала май в нея.  Embarassed Embarassed

# 117
  • Мнения: 763
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249061.40
Ето го систематизирания вариант на темата, тук цели два дена събирах и отсявах мнения и коментари, така че да се получи един по-сбит и ясен вариант. Според мен, това трябва да е готовият формат на темата + съдържание в началото и няколко линка за допълнителна информация ( за тези, които имат време и желание да четата по-задълбочена по определени въпроси) Но това е само според мен, все пак, темата е от всички нас - препатилите, и всякакви предложения, критики и други подобни са добре дошли  Hug Разбира се, раздумките и страничните постове следващи съществото на самата тема, не е задължително да са там, просто ще пуснем нова, като се отсее само това, което е по темата.

# 118
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 911
Ами трябва да изчистим коментари и тем подобни, да е по-стегната и след това да я заключим, за да няма коментари, а да си остане информативна.
За препатилите  Peace

# 119
  • Мнения: 939
и така ред, след ред, темата се напълни с коментари.... Ясно ми е, че трябва да се чисти. разбирам от първия път, уж, като ми се каже нещо..... Joy

Общи условия

Активация на акаунт