Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 2

  • 20 933
  • 335
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 603
Абе, хора!!
Какво стана с Фелиша Тилмън?? Сестрата на Марта Хубър?
Нали се скри в една хижа? После?  Thinking
Повече не се е показвала..  Thinking

Еми??  Crazy
Май и е време  Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 663
Това тази дето си отряза пръстите ли е?

# 47
  • Мнения: 2 603
Това тази дето си отряза пръстите ли е?

 smile3521 smile3521 smile3521

# 48
  • London, baby
  • Мнения: 806
Това тази дето си отряза пръстите ли е?
Само един си отряза,  ама с какво желание за мъст  Joy гадна физиономия има

# 49
  • Мнения: 2 603
Това тази дето си отряза пръстите ли е?
Само един си отряза,  ама с какво желание за мъст  Joy гадна физиономия има

2 пръста!  Peace

# 50
  • London, baby
  • Мнения: 806
Верно???  hahaha Луда жена!!! Грешно съм видяла значи.
Аз нямам търпение за новата серия..  Crazy

# 51
  • Мнения: 2 603
Верно???  hahaha Луда жена!!! Грешно съм видяла значи.
Аз нямам търпение за новата серия..  Crazy

И аз!!!  Close
А като си помисля колко имаме да чакаме....
 doh

# 52
  • Мнения: 20 238
утре няма да има серия нали така?

# 53
  • Мнения: 2 550
утре няма да има серия нали така?

ами да
следващата серия била чак другата седмица  Shocked

# 54
  • Мнения: 12 452
А лелята на Катрин като почина нали остави една бележка под леглото, какво стана с нея? Май не са я намерили още.  Иначе и според мен Катрин е убила мъжа си. Иначе звучи нелепо да казва на дъщеря си че баща й не знае къде се намират и се крие от него а те се намират в къщата където са живяли заедно.
Лелятя, която почина, явно също е замесена, но може да няма пряка вина, а просто да знае тайната, ще разберем от бележката!
А и гейчетата още не са показали какво знаят.

И аз смятам, че Виктор е жив! Но не ги виждам по никакъв начин с Иди.

# 55
  • Мнения: 2 839
Стига с тоя Виктор. В предната тема ви пуснах линк към Уикипедия в който пише, че Виктор умира в 7ми епизод.
Не само Марта зачезна, ами и Зак и баща му.

# 56
  • софия
  • Мнения: 105
 ShockedАма защо няма да нова серия.каже те моля явно съм пропуснала нещо Thinking

# 57
  • Мнения: 2 603
ShockedАма защо няма да нова серия.каже те моля явно съм пропуснала нещо Thinking

Ми май беше нещо свързано със стачките  Thinking
Ама не наште учителските  Joy
 bowuu

# 58
  • Мнения: 1 665
Не е заради стачките. Така си беше планувано и в сайта. Стачките тепърва ще се отразяват, защото нали казваха, че сериалите имат по около десетина епизода готови... и после незнаят какво ще правят...

# 59
  • Мнения: 2 839
Не е заради стачките. Така си беше планувано и в сайта. Стачките тепърва ще се отразяват, защото нали казваха, че сериалите имат по около десетина епизода готови... и после незнаят какво ще правят...
Ще отработват, какво  Laughing Ще работят в събота, ще си орежат и ваканциите  Laughing
И ще снимат по 2 епизода на час, без да ги преговарят  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт