Новата ясла на Чаталджа-Варна

  • 24 970
  • 619
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
Сега се връщам момичета и на мен ми казаха същото. Класирането ще излезе на 12.11. Sad

# 16
  • Мнения: 663
Не знам как ги правят тези класирания, на мен една майка ми се похвали, че детето и е прието(при условие, че в момента посещава др. ясла), даже директорката я питала от първите приети ли иска да е или от следващите. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 595
Те този въпрос го задаваха на опашката като подавахме документите. На молбите записваха кой от кой месец евентуално ще го приемат

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Те този въпрос го задаваха на опашката като подавахме документите. На молбите записваха кой от кой месец евентуално ще го приемат
Бяхме заедно на опашката, Ivy, и мен ме питаха кога искам да започне. Въпросът е друг, че май само ние се чудим дали са ни приети децата. Приетите си знаят вече и сигурно се смеят на нашите трепети Confused Може би имам много желаещи да ни "прередят" и затова се бави класирането.
Иначе хората се хвалят наляво и надясно срещу "колко и какво" са им приети децата в ДЯ и ДГ. Малко сме тия дето не знаем как или не искаме да дадем на "подходящият" човек.

# 19
  • Мнения: 924
А дадоха ли някакво обяснение защо се бавят толкова много с класирането?  Confused

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 942
А дадоха ли някакво обяснение защо се бавят толкова много с класирането?  Confused
Обяснения се дават в едни други държави и една по-различна администрация Peace

# 21
  • Мнения: 3 595
Ами аз окъснях с ходенето и яслата беше заключена, тръгваха си и само ми казаха на 12ти Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 924
А дадоха ли някакво обяснение защо се бавят толкова много с класирането?  Confused
Обяснения се дават в едни други държави и една по-различна администрация Peace
За съжаление май си права. В нашата мила родина обикновено ако имаш въпроси и възражения те порицават  ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 631
Сега се връщам момичета и на мен ми казаха същото. Класирането ще излезе на 12.11. Sad

ми 12ти, 12ти, поне няма да ходим всеки ден да проверяваме..опитвам се данамеря нещо в добро в тая ситуация ooooh!

# 24
  • Мнения: 171
хм..... още малко търпене, друго не ни остава  Sick Sick

# 25
  • Мнения: 3 595
Приети смеееееееееееееее. След малко ще ходя да науча подробности и ще ви дам снимка на списъка Heart Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Приети смеееееееееееееее. След малко ще ходя да науча подробности и ще ви дам снимка на списъка Heart Eyes
Давай снимкаааа Heart Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 758
Аз съм малко встрани от темата, но трябваше някъде да си изразя възмущението.
Преди няколко стр. имаше разговор за елитните детски. Наскоро срещнах една приятелка, която преди 6-8 г. работеше в "Пушкин". Та тя ми разказа, че докато е работела там, лелките нарочно са правели течение, за да се разболеят децата и да им намалее работата  #Crazy и че най-важна грижа им е било разпитването на децата и обсъждането на родителите. Надявам се персонала вече да се е сменил, иначе тежко и горко на децата и родителите им.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И моят хубостник е приет Heart Eyes. Даже съм учудена, че има само 13-4 деца, които са минали пред нас.
Лошото е, че яслата още не готова. Едва ли ще вземат деца преди декември. Като гледам ще ги топлят с климатици.Дано лелите са зиморничави, че на първия етаж ще се простудят децата.
Пъро ще вземат от 1-20 номер, после и другите. Аз лично преди нова година не очаквам да почне.
Както и да е поне това чакане приключи.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Пунчик, и аз съм чувала подобни неща. Не за конкретна градина обаче.
Нищо не би ме учудило, лелките работят за 180лв. какво ги е грижа за децата. Работи се според заплащането.

Общи условия

Активация на акаунт