Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
Сладкишче, Елито беше като Кал. Продължи до към 7-8 месечна възраст. Тя мнооооого повръщаше... Минава само нерви да имаш. И беше по-слаба на кг-ми от Боби.
Как да не е плешив, тя и Елито беше плешива до 1 година и нещо... Я го виж има малко мъх отзад на врата и това е  hahaha

Димяни
как дребни Shocked Боян беше 5550, т.е. колкото Райън

# 16
  • Мнения: 3 595
За запека що круши и тиква изядох и нищо Thinking Не разбирам, няма как да усвоява всичко нали?

# 17
еmanuella,какво работиш ако не е тайна Party
И ние се родихме ден преди термина Flutter 

занимавам се с реклама и връзки с обществеността, по специалността поне
п.п. как не съм се запознала с форума по-рано #Crazy

# 18
  • Мнения: 22 436
хайде и аз да се запиша в новата темичка. )))

И ние ходихме на разходка за около 40мин, че днес най-сетне не духаше вятър, иначе наистина щеше да ни отнесе няколко дни.

Абе мами как преценявате кога памперсите са омалели и минавате на следващият номер.
Ние в момента сме с 2ката от 3до 6кг, но вече започват да и се отбелязват ластиците по крачетата.

И друго да попитам, за тези които са на АМ.
Все още се храним по 7пъти, пропускаме само едното нощно хранене. Примерно яде в 00ч и после около 6ч сутринта. Чудя се как да премина на 6пъти хранене.
А и как увеличихте дозата. Ние все още сме на 90мл, понякога и правя по 100-110мл но много рядко ги изяда.

# 19
  • Мнения: 711
Сладкишче, на снимките не изглежда много мъничка или на мен така ми се струва.
Иначе Крис миналия месец беше 6кг и 58см, но наистина не е дебел, понеже дълъг върви. Сега със сигурност е  ударил 7кг, после ще взема да го премеря като се наспи.  Crazy

На една позната малкия също много повръща. Какво ли не му дава и не се оправя, но той пък е доста шишкав, а се роди недоносен. Дано скоро спре да повръща малката  Hug

Мирама, аз не съм се мъчила да му създавам режим Ние сме изцяло на АМ от навършване на 1 месец точно. Той сам спря да се буди нощем. Яде в 8.00 вечерта след това 7-8.00 сутринта  Laughing За дозата - направи един път повече и виж дали ще го изяде. Ако го изяде и не ти повръща опитай пак на следващото хранене. Наши попринцип започваше д плаче като не му е стигнало и така му вдигахме дозата. И след като я вдигнеш ще ти прави и по-големи паузи меджу храненията и съответно ще се намалят. Поне ние сме така.
Както писах вече яде по 160мл - 4 пъти. Flutter

Иви, Боби е много готин...  Heart Eyes Голям сладур... не се оплаквай, че е плешив. Това му е чара  Laughing

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Как го правите това? Няма и час да ме е нямало, и вече нова тема с толкова много мнения..... newsm78  Thinking

Ментина, и при нас положението е същото с каката. Все я мачка, целува. Веднъж я беше свалила с кошницата от дивана на земята  #Crazy Все й говориме, че не е редно, че е вредно за самата нея, да не говорим колко е опасно, ако я изпусне, ама....Снощи я целува по едната буза и тръгна да й върти главата насила, за да целува и другата. Като се разхълца Емма, само ми носи шишето с вода, за да й дам, като се разплаче, ни тормози да я гушнеме.....

Ние, освен кучето, имахме и два костенура. Но една колежка на мъж ми, ни освободи от тяхното присъствие  Mr. Green Whistling

Иви, като съм гледала бебе с много коса, сега Емма и на мен ми е плешива, въпреки че има някакъв си пух.

Емануела, добре дошла в отбора!

# 21
  • Мнения: 1 380
Сладкишче, Елито беше като Кал. Продължи до към 7-8 месечна възраст. Тя мнооооого повръщаше... Минава само нерви да имаш. И беше по-слаба на кг-ми от Боби.
Ivi  Бобко може и да няма косица сега, ама ще му порастне.....много е сладък на тази снимка.....абе за нас си е ..... и е вегетарянец....къде по-подходящ зет???
За  повръщането и педи каза, че до 6-7 месец и ве4е няма да сме така...че ми писна....то е свинщина...по 2 перални на ден пускам....
а сега малкият Хаяско от 2 дни мрънка, че е натинал....

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мирама, води се по коригираната възраст на малката, а не по нашите бебоци. Тя трябваше да се роди октомври, нали? Т.е. все едно е нормално родено едномесечно бебе, т.е. яде си нормално за възрастта.

# 23
  • Мнения: 1 380
Сладкишче, на снимките не изглежда много мъничка или на мен така ми се струва.
Иначе Крис миналия месец беше 6кг и 58см, но наистина не е дебел, понеже дълъг върви. Сега със сигурност е  ударил 7кг, после ще взема да го премеря като се наспи.  Crazy
Aми да на снимката изглежда по-едра, ама не е...на живо си направо малък Хаяско( за пояснение хаяско е едно от джуджетата на дядо Коледа, това е ното име на Кал-мал)
А ние иначе сме високи.5400гр и 62 см....мими мъникенка Хаясевска

# 24
  • Мнения: 711
Мирама, води се по коригираната възраст на малката, а не по нашите бебоци. Тя трябваше да се роди октомври, нали? Т.е. все едно е нормално родено едномесечно бебе, т.е. яде си нормално за възрастта.

Ааа, незнаех, че се е родила по-рано  Blush Гита е права  Peace

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аааа, Сладкишче, Джудето Хаяско си е от едно анимационно филмче. Даваха го на времето за Лека нощ, деца. Много го обичах. Не беше от Дядо Коледовите.

# 26
  • Мнения: 1 380
Аааа, Сладкишче, Джудето Хаяско си е от едно анимационно филмче. Даваха го на времето за Лека нощ, деца. Много го обичах. Не беше от Дядо Коледовите.
А значи мъжо ме е подвел......аз не съм го гледала това детско, ама той каза, че
Хаяско е от свитата на дядо Коледа....
абе все тая....Хаяско е джудже, така, че ме кефи така или иначе. Joy hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 222
Кал Мал-е супер готина мацка! Пу, пу , пу!  Simple Smile

Иви-Персиян също има някаква импровизирана коса, тип пух, така че не се притеснявай. Аз като бебе също съм била без грам коса, ела сега да ме видиш! 

# 28
  • Враца
  • Мнения: 173
извинявам се за малките букви но пиша с една ръка
мимсат за въртенето- о6те го прави,не сме намерили и при4ината. с испишкването посред нощ не се полу4и само я разревах. сега и мажа глави4ката против трески с мустела, да видим дали то ще помогне но за сега няма резултат. май другата седмица ще я водя на софия на преглед.
гитка мерси за статията
по вапроса за ку4етата, бях 4ула 4е когато майката не е живяла с животни не е добре бебето да се води до годинка, защото няма имунитет срещу животинката и много лесно може да се полу4и алергия, за това питах знае ли някой нещо такова.
тани4ка  Hug Heart Eyes и на мони

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
Иви,точно това казвам че не сме никак малки Mr. Green
Ние миналия месец бяхме 61 см и 5,600 Crazy
Емануела къде си спала до сега smile3534 Sunglasses
Аз номера на памперса сменям килограм под крайния килограм или казано ако е от 6 до 9 като стане 8 килца сменям с по горния Peace
ЗА АМ...... ние ядем 4 ден вече по 5 хранения,сам си ги прави така но смятам че ще си варираме между 5,6 за сега на ден. Увеличавам така както пише на кутията, с по една лъжичка в зависимост от месеца и вода колкото пише Peace но педито ми казва по колко да му давам и сега ядем по 130,140 мл максимум Peace
 Ади, телефона ми е спрян сега отидоха да го плащат и ще ти се обадя Party
Емануела забравих.......... От кой квартал си Flutter

Общи условия

Активация на акаунт