Хайде да си направим блузки за през зимата!!!

  • 9 368
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
И ние сме ЗА!!!   Mr. Green

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мис Бу няма ли да вземе отношение или не??? newsm78
Бу и Мяу взимат отношение само, ако този път има доброволци, които да ударят здраво рамо Simple Smile
Може тениските да са в две категории - смешни/закачливи (Mothersucker истински ми хареса, макар че, ъъъ, няма да облека детето си с такова нещо) и по-'официални', лого+надпис като летните.

# 17
  • Мнения: 393
Щом трябват доброволци, нямам против да съм от тях. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 738
Ще ударим по едно рамо (макар,че от разстояние незнам как ще стане)!!!
Казвайте кога започваме и с какво!?

# 19
  • Мнения: 373
goguna,  аз нещо не можах да разбера  Embarassedтези блузи поръчват ли се или се шият?
 newsm78

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Нека от другата седмица да почнем с по-сериозното мислене Simple Smile
Иначе по принцип ще ни трябват:

- добър модел блузи, от които да има ако не цветове, то номера поне. Да са достатъчно евтини и едновременно с това - качествени.
- подходящ надпис (за шеговитите - другия вид пазим логото и надписа), който да може евентуално да бъде преведен на български и да звучи хем добре, хем весело, хем необидно (може прост надпис да се изтълкува неправилно, все пак)

# 21
  • Мнения: 3 695
Хайде! Ще се радвам да имаме и зимни кърмачески одежди!  Laughing
"All Night Milk Bar"  и у нас има отворен Laughing

# 22
  • Мнения: 738
Нека до понеделник видим какви блузки ще са предпочитани и след това да се разтърсим за производител!

Ако някой има преки контакти с някой такъв производител се приемат всякакни оферти!!!

# 23
  • Мнения: 3 718
Мис Бу, за удряне на рамо и аз съм на линия.
За модела , препоръчвам ви да е максимално прост ( обикновена блуза с ве образно деколте например ) по няколко причини:
1. Има по голяма вероятност фирмата производител да направи успешен за различни фигури модел, ако той е елементарен като конструкция.
2. Цената за един по сложен модел може излишно да скочи.
3. За печат има повече пространство когато конструктивно модела е прост.
За материала, маже да се използва плътен памук, интерлок или лека вата.
Мога да разпитам за оферти във фирми, с които съм работила и шият добре, ще пиша допълнително. Имам идея поне за три, но нека да звънна първо.
За надписа, на мен много ми е на сърцето тоя "All Night Milk Bar" , но имаше и други свежи идеи. Може да ги побългарим малко разбира се. Също ми допадна и "Аз правя мляко, какви са твоите суперсили" и "Оръжия за масова лактация" а ако се помисли...знам ли

# 24
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз се надявам януари да бъда от кърмещите мами,така че ви подкрепям.Аз съм си взела2-3 блузки сас копчета и цип отпред засега,пък дано всичко да е наред и да си ги ползвам по предмазначение Flutter

# 25
  • Мнения: 1 517
Има страхотни закачливи надписи! С удоволствие се включвам, надявам се да помогна с каквото мога!

# 26
  • Мнения: 2 467
Да се включа и аз.
Блузки тип "прегърни ме" няма ли да са по-удобни за кърмене?

# 27
  • Мнения: 1 517
И на мен ми се струват по-удобни блузки тип "прегърни ме"...
А иначе закачливите надписи някак не ми звучат добре на български Sad .... освен може би:
 "АМ - $10
  биберон - $2
  кърма - безценна"

"Аз правя мляко. Каква е твоята суперсила?"

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 18:58 от Ellea

# 28
  • Мнения: 1 517
И "Оръжия за масова лактация", разбира се  Laughing

# 29
  • Мнения: 407
И аз съм ЗА блузки.Надписа,който най ми допадна съм си го сложила на аватара.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт