Отговори
# 15
  • Мнения: 689
На 6 месеца и половина.

# 16
  • Мнения: 5 940
От началото на четвърти месец се надига, сега на пет месеца и половина се изправя от легнало в седнало положение. Направих всичко възможно толкова рано да не прави тези упражнения, но не се получи. Детето иска да седи и да гледа света, това е. Според мен всяко бебе е уникално и никакви праила не могат да преборят природата и пътя на развитието му. Ортопедът казал да сяда от шестия, да го вържа ли ?

# 17
  • Мнения: 4 621
Около 7 месец Hug

# 18
  • Мнения: 366
Поредното нещо, което си зависи от детето:
Румена седна на 6 месеца и нещо и се изправи на 7 и нещо, държейки се за парапета на кошарата.
Гергана седна на 5 и половина и се изправи самичка на 6 месеца и 2-3 седмици на същия парапет.

# 19
  • Мнения: 8 242
На 5 месеца и половина.. Тогава и пропълзя..

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Още не го прави, като ви слушам започвам да се притеснявам дали нещо не е наред

# 21
  • Мнения: 35
Още не го прави, като ви слушам започвам да се притеснявам дали нещо не е наред

Аз колкото повече чета толкова повече се убеждавам, че на децата всичко си им е наред, ние сме за лекар Crazy все с притесненията напред, едни се развиват неврологично по-бързо други пък не, какво от това важното е всичко да е наред, да са ни живи и здрави Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 82
Вчера за първи път се изправи с помощта на лакътя. Той е на 7 месеца.

# 23
  • Мнения: 1 321
Някъде към края на 8-мия месец. newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Към 9-10 м.

# 25
  • Мнения: 8 999
На 7-8 месеца. И двете ми деца бяха жилави като пружинки.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 213
Още не го прави, като ви слушам започвам да се притеснявам дали нещо не е наред

Аз колкото повече чета толкова повече се убеждавам, че на децата всичко си им е наред, ние сме за лекар Crazy все с притесненията напред, едни се развиват неврологично по-бързо други пък не, какво от това важното е всичко да е наред, да са ни живи и здрави Peace

Абсололютно съм съгласна! Моето дете се ОБЪРНА на 10 месеца, а се изправи след като навърши 1 годинка, проходи на 1,3 г. , просто не му се бързаше и всичко е наред! Не, че не съм се притеснявала, де. Ама майка, какво да се прави. Wink

# 27
  • Мнения: 471
Малко преди да навърши 9 месеца

# 28
  • Мнения: 1 183
Малко преди да стане на 7 месеца се изправи в кошарата  Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт