Как се чака мъж да излезе от казарма?Някой ще задоволи ли любопитството ми,моля

  • 5 270
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 074
    
"Re: Как се чака мъж да излезе от казарма?"

В активно хойкане, как  Laughing

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз изчаках мъжа ми докато беше в казармата. Взеха го на дърти години - 28г. Ходех му всеки уикенд на свиждане в Пловдив, а след клетвата го преместиха тук в СФ и го посещавах всеки ден като мъкнех със себе си хиляди буркани с храна  Grinning Сядахме, понатискахме се някъде на някоя пейка и така  Blush

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
   
"Re: Как се чака мъж да излезе от казарма?"

В активно хойкане, как  Laughing

Хи, хи - точно.  Crazy

Чаках и аз навремето. Друг е въпроса, че като излезе аз заминах да уча и работата отече.  Embarassed Ама сегашните казарми нищо не са. Преди за две години гаджето излезе 3 пъти  отпуска. А служеше в Смолян, т.е на майната си от Стара Загора и аз успях да отида само веднъж до там. Той не беше в поделението, а на обект и останах с преспиване. Голям купон беше.  Party
Обаче писмата му бяха уникални. По две на седмица, ей откачаше ми се ръката и на мен. Голяма любов, голямо чудо. (чудя се къде ли се затриха тез писма?)

# 18
  • Мнения: 289
Ако си решила, че това е Мъжът и след него няма да има други - докато го чакаш от казармата наваксваш с всичко, което няма да можеш да правиш (освен с него) след като "илезе"!  Naughty

# 19
  • Мнения: 417
Голяма романтика си беше, с влака на свиждане едни погледи ,целувки ,а писмата дълги и с чуство, беше толкова отдавна...

# 20
  • Мнения: 183
Чаках мъжа ми година и половина.По- точно, той ме чакаше, защото му ходех на свиждане всяка седмица.Без изключение.
Първите шест месеца беше във Видин- 5(пет) часа път с влак.Сутрин тръгвах, вечер се прибирах.После по цяла седмица ,докато ходех,
виках пуф-паф.Веднъж сбърках вагоните и пристигнах в Лом.Всички слизат, а аз седя и  гледам пише Л О М, помислих, че е някаква абревиатура.Но това е друга тема.
После го преместиха в Драгоман.Докато се курдисам във влака и трябваше да слизам.

А иначе....ах, спомени.











# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Запознахме се през август, в края на септември замина в казармата - в Кранево, после до Бургас... Опознахме се с писма, което не беше толкова лошо - в писмо казваш много повече за себе си, отколкото на живо. Рядко можех да ходя дотам, и него рядко го пускаха. Така година и половина. Като излезе, все едно се познавахме от 100 години, но беше тягостно чакане. Четири години след уволнението му се оженихме.

Романтично? Знам ли, на мен ми беше тъжно...

# 22
  • Мнения: 2 978
Ужасно е.
Няма да го повторя аххахах.
Чаках го, ходих на свиждане в Банско и после тук в София, накрая к'во стана..хвана си някаква за два месеца, а после ми се сърди, че съм си била шута.

Мъже и те не знаят к'во искат ooooh!

# 23
  • Мнения: 389
Не е за казарма, обаче имам сходен опит. Чакала съм морски офицер. Три пъти по кръгло пет месеца, без изневери и комуникация само с смс. Трудно беше, не бих го направила за всеки, но той беше специален човек за мен. Намирах си повече занимания, гледах да минава времето. Това е.

# 24
  • Мнения: 293

През-оградски.

# 25
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
И аз да се разпиша  Mr. Green.
Каква романтика, какви пет лева? Аз без работа и пукнат лев, той - на майната си (само около 300 км. всъщност). Обаче пари за билет нямам, на свиждане не мога да ида, мъка невиждана. За цялата служба само веднъж се видяхме, за една вечер, след клетвата. Рев и сълзи всеки ден, пък едни писмааа - латино сапунките ряпа да ядат. Добре, че драмата продължи два месеца, уволни се заради заболяване. Иначе не знам как се изчаква до края, честно. После се оженихме  Mr. Green.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Чака се, но не се дочаква.
Това е традиционната развръзка. А аз съм традицоналистка.

# 27
  • София
  • Мнения: 333
Първото гадже което влезна в казармата ,бях сигурна че ще го изчакам но уви..........издържах само 3 месеца и се  разделихме (по-точно аз го зарязах) ,все пак бях много малка-16 годишна.Втория път вече19годишна ,гледах по-сериозно на нещата-задължитено в неделя бях при него на свиждане с влак или автобус на 150 км ,но  за любовта граници няма.И какво стана -изведнъж на 9 месец откакто влезна в казармата се изпокарахме и така свършиха драмите с изчакването на войници за мен.Не ставам за тази работа явно. Simple Smile

# 28
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Моят бивш приятел го чаках през цялата казарма ( разделихме се години след това). Беше в с. Сотиря, Сливенско. Първите месеци ходих почти всяка събота и неделя. Бях намерила една баба, при която спях, а той си оставяше дрехите. В една от седмиците като заваля сняг и маршрутката стигна до едно място в Хаимбоаза и не мръдна. Така изкарахме часове, а след това с нощен влак. Сега се чудя с какъв акъл съм го правила....
Пишех му писма всеки ден в един определен период ( има към 200).

Гадното е, че заради тези посещения и пуста влюбеност не видях баба ми и дядо ми за последно ( починаха в 3 дена). И досега го обвинявам, че веднъж не ми каза: "Вместо да идваш при мен, си отиди в София....".  

# 29
  • Мнения: 25 610
Преди за две години гаджето излезе 3 пъти  отпуска. А служеше в Смолян, т.е на майната си от Стара Загора и аз успях да отида само веднъж до там.


Алоооу, да не говориш за моя мъж, а? А???  #Cussing out
Майтап бе, Уили!  Peace
И моят е служил в Смолян, за щастие, тогава още не се познавахме. Аз съм тарикат, загаджихме се след като беше вече излязъл.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт