да поговорим за любовниците

  • 7 089
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 641
Не си и помисляй да споделяш твърде лични и интимни неща, че горчиво ще съжаляваш после.

Ще послушам съвета и ще си мълча за интересните неща.  FlutterЩе се стремя да бъда примерна и благочестива Whistling

  Жалко, най-интересното в темата са точно "интересните неща"...
Това специално го казах с чувство за хумор.ЕН съм искала д азасягам никого ине съм го направила. Просто се стремя да не гледам едностранчиво на нещата. Пък и дай всички да сме на едно мнение ooooh!
  Иначе, по принцип, категорично смятам , че "третите"  не могат и не трябва да бъдат обявявани за виновни ей така, по принцип. Те (понякога) само се възползват от случая, от мястото, което са им направили проблемите между "двамата". Или чисто и просто са се оказали по-добрите, по-точните,по-подходящите, без да имат вина за това, без да има вина и този, на чийто гръб се случва това и от когото са се оказали по- точните и т.н. Ами, случват се такива неща...Често няма виновни. Рядко, ама наистина рядко, "третите" имат опашчици, подаващи се под минижупите( ако трябва да цитирам по-горния пост).
 
Това специално го казах с чувство за хумор.Не съм искала да засягам никого и не съм го направила. Просто се стремя да не гледам едностранчиво на нещата. Пък и дай всички да сме на едно мнение 

# 76
  • Мнения: 1 517
Третият има най-малко вина в случая. и пак зависи то ситуацията.
Значи: ако мъжа ми например тръгне да си търси любовница, вината ще е негова и моя, не нейна (ако я намери, де  Grinning )
ако някоя перустия го съблазни, щото я е засърбяло, тогава вината ще е нейна, негова и най-малко моя (щото тя е почнала, а на него са му слаби ангелите).

И понеже не съм ССФ  Mr. Green , ще споделя нещо: била съм на път да изневеря ( 2 пъти с двама различни). Не го направих, защото имах скрупули по отношение на МОЯ съпруг, но не и по отношение на НЕГОВАТА съпруга (гадно прозвуча, май...  newsm78 ).

# 77
  • Мнения: 4 965
Третият има най-малко вина в случая. и пак зависи то ситуацията.
Значи: ако мъжа ми например тръгне да си търси любовница, вината ще е негова и моя, не нейна (ако я намери, де  Grinning )
...


Аз пък си мисля, че вина може да има само и единствено този, който изневерява - нито третият човек, нито половинката.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 910
И понеже не съм ССФ  Mr. Green , ще споделя нещо: била съм на път да изневеря ( 2 пъти с двама различни). Не го направих, защото имах скрупули по отношение на МОЯ съпруг, но не и по отношение на НЕГОВАТА съпруга (гадно прозвуча, май...  newsm78 ).

Защо да е гадно? Нима си длъжна да бдиш за спокойствието на НЕГОВАТА съпруга?

# 79
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има поне 3-ма виновни (ако говорим за това защо изневерява ССФ(ж))

1. Жената/мъжа за която/който изневерява - защото има глава на раменете и съзнава какво прави
2. половинката на горепосочените - защото с поведението си е предизвикал изневярата
3. третия човек - защото знае, че другия изневерява (99%)

мюсюлматите са приели, че вината е на 1 и 3 и ги ступват с камъни .....
ние обаче знаем, че номер 2 има също толкова вина и не съдим никого ....

# 80
  • Мнения: 494
Има поне 3-ма виновни (ако говорим за това защо изневерява ССФ(ж))

1. Жената/мъжа за която/който изневерява - защото има глава на раменете и съзнава какво прави
2. половинката на горепосочените - защото с поведението си е предизвикал изневярата
3. третия човек - защото знае, че другия изневерява (99%)

мюсюлматите са приели, че вината е на 1 и 3 и ги ступват с камъни .....
ние обаче знаем, че номер 2 има също толкова вина и не съдим никого ....
  По принцип си прав. Но понякога съдим. По ред на номерата, и в различен ред-както дойде! Просто случаи разни...

  п.п. Jeny_J, нещо май не си ме разбрала. Изкоментирах те също с чувство за хумор и без връзка с нещата, които после написах по темата, конкретно. Май обаче съм те "впрегнала" нещо, но честно, не разбрах с какво и не е било съзнателно. Peace

# 81
  • Мнения: 4 965
Е, при нас никой никого не ступва с камъни.
Извод - всички са невинни.
 Wink

# 82
  • Мнения: 366
...или всички виновни.

# 83
Ами да поговорим.

Представям си ги едни такива рогати, с кокетно подаващо се опашле под минижупа. Потропват с копитца около мъжа и проблейват гърлено - "люббббоооов, баааа!". Не знаят, че е невъзпитано да се блее така. Но любовниците са си такива - невъзпитани.

Маце,кво да ти кажа,създай един курс по морал,етика и възпитание,преподавани от  киселите съпруги речника на които се изчерпва само с кучка и овца,за тези невъзпитаните.Някой може да реши да се превъзпита,може би  Joy

# 84
  • Мнения: 46 636
Защо да е гадно? Нима си длъжна да бдиш за спокойствието на НЕГОВАТА съпруга?

Не е длъжна, но е добре да се замисли за собствените си зъби, които може да пострадат при нарушаване на въпросното спокойствие  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 431

Маце,кво да ти кажа,създай един курс по морал,етика и възпитание,преподавани от  киселите съпруги речника на които се изчерпва само с кучка и овца,за тези невъзпитаните.Някой може да реши да се превъзпита,може би  Joy

Виждам, че и ти си от невъзпитаните. Но за теб най-напред малко уроци по правопис.  Naughty

# 86
  • Мнения: 64
Няма смисъл да се заяждате,все пак става въпрос за любовниците,а не за правопис.Все на някого някога му се е случвало или ще му се случи да е от едната или другата страна или от третата.Живота е непредвидим.Както имам невероятен брак се появява невероятен любовник и аз се подавам или пък не защото може да се окаже ,че не е толкоз прекрасен ,колкото аз се заблуждавам.Това важи и за прекрасния ми съпруг- може той да изневери.А бе за една изневяра си трябва тройка.И както е казал народа двама са малко ,трима са много,ако има и други засегнати е тълпа или панаир.

# 87
  • София
  • Мнения: 462
Любовниците нямат вина.
Подкрепям това мнение. Peace

И аз съм склонна да се съглася. А в случай, че има и чувства, тогава вече нещата съвсем се забатачват и съвсем не е ясно дали има виновен.

# 88
  • Мнения: 817
Всеки носи своята си вина.


ЛЮБОВНИЦИТЕ СЪЩО СА ВИНОВНИ!

# 89
мога само да кажа евала на тези ,които не побързаха да дадат осъдителна присъда,защото са достатъно разумни и честни със себи си,и знаят че живота е непредсказуем и не се знае какво ще ти поднесе и в каква ситуация ще попаднеш.Лицемерно е да съдиш човек за постъпка (само за да успокоиш съвеста си колко морален си),за която ти самият не можеш да дадеш 100 % сигурност,че няма да я извършиш,а ако се намери такъв за мен е лъжец.Има една приказка - "никога не казвай никога"  и според мен е много правилна

Общи условия

Активация на акаунт