Продуктите на LR Cosmetisc?

  • 77 523
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 376
Моя позната сподели,че много добре действа на малката и дъщеря.
И други чудеса ми разказа,но не знам дали да вярвам Thinking Пък и е дистрибутор все пак.

Но ползвайки някои други продукти съм склонна,още обмислям дали да взема за Бам-бам.

Иначе сега ползвам пилинга за лице и съм удивена.Кожата ми е чудесна Peace
Наскоро подарих на майка ми парфюма на Кристина Агилера за РД,трябва да я питам за трайността му.
Мъжа ми има този на Шумахер,като се напръскаше сутринта,коридора миришеше цял ден после.Ще видим и този дали е така траен Thinking

# 106
  • Мнения: 0
От месец пия алоето с мед, но не усещам някаква промяна.
Някой може лида сподели непосредствени впечатления? newsm78
и аз също неусещам никаква промяна пия го от 2 месеца... newsm78

# 107
 как може да има толкова наивни хора,това е пирамида и целта е да се продадат евтини продукти на нереално високи цени  Laughing

# 108
От месец пия алоето с мед, но не усещам някаква промяна.
Някой може лида сподели непосредствени впечатления? newsm78
и аз също неусещам никаква промяна пия го от 2 месеца... newsm78


Трябва да пиеш алоето поне 2 месеца, за да усетиш каквото искаш. Не си мисли, че от 1 седмица ще има ефект  Simple Smile

# 109
  • Мнения: 164
Момичета, на вас закъсняват ли ви поръчаните продукти този месец? Чакам си поръчката от началото на Декември.  #Cussing out
Разбрах, че се дължи на проблемите им в Гърция с тези бунтове, границата била блокирана и камиона бил заседнал там.  newsm78
Много е неудобно, че няма склад в България. Crossing Arms

# 110
Момичета, на вас закъсняват ли ви поръчаните продукти този месец? Чакам си поръчката от началото на Декември.  #Cussing out
Разбрах, че се дължи на проблемите им в Гърция с тези бунтове, границата била блокирана и камиона бил заседнал там.  newsm78
Много е неудобно, че няма склад в България. Crossing Arms

Да ти кажа честно и на мен малко ми се забави поръчката, но цял месец - не. Чаках я максимум 2 седм. Защо не се обадиш на тел. и да попиташ. Незнам дали знаеш, но вече имат и софийски номер  Simple Smile

# 111
  • Мнения: 164
Simple Smile Ами днес се чух с дистрибуторката ми и тя каза, че ще пише е-майл. Може би не знае за софийския телефон. Можеш ли да ми го пратиш на лични.
Благодаря ти предварително!   bouquet

# 112
Здравейте
Не знаех че вече толкова хора са запознати с продуктите на LR.Майка ми в е Гърция и тя ми предложи да съм сътрудник,за да си докарвам допълнителни доходи.Аз не си падам по такива работи и естествено бях скептично настроена,но като дойдоха продуктите и започнах да ги ползвам,вече съм на севсем друго мнение.Наистина са качествени.Незнам дали на всеки ще се отразят толкова добре,но аз съм доволна.По скъпички са - да,но ги ползваш по дълго време.
И малко разяснение да внеса.Компанията е немска - да,представя се от гърци защото правата за балканския полуостров са взели те.
И за госпожата или госпожицата която повдигна въпроса за Star box , висчки идват с едно празно място за допълнителна мостра, никой не ви е ощетил.
Да спомена и за поръчките,как се правят,в първия ви колет с продукти който получите има фактура на която е написан кода,а в ценоразписа за съдрудника отзад е описано как да се прави поръчката (по какъвто начин ви е удобно).След като направите първата си поръчка ще получите и персонален код с който ще можете да следите поръчките си в сайта.Там всичко е на български.
Толкова от мен.Приятно и ползотворно изкарване на всички който ще ходят на 21.01 в София на педставянето.
Shte si pozvolia korekcia varhu dumite ti , zashtoto qvno ima neshta koito sa ti ubqgnali do momenta:
1. Kompaniata si e nemska i ne prodava pravata si na nikoi. V Balgariq vrisastva oficialno i zakonno nemskata kompaniq LR
2. Garcite sa hora satrudnici na kompaniqta izgragdashti mrega /koeto e smisala na MLM/
3. Mogete da popadnete i na Nemci i na ispanci, polqci i chehi, no tova sa SATRUDNICI!!!!

# 113
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Здравейте
Не знаех че вече толкова хора са запознати с продуктите на LR.Майка ми в е Гърция и тя ми предложи да съм сътрудник,за да си докарвам допълнителни доходи.Аз не си падам по такива работи и естествено бях скептично настроена,но като дойдоха продуктите и започнах да ги ползвам,вече съм на севсем друго мнение.Наистина са качествени.Незнам дали на всеки ще се отразят толкова добре,но аз съм доволна.По скъпички са - да,но ги ползваш по дълго време.
И малко разяснение да внеса.Компанията е немска - да,представя се от гърци защото правата за балканския полуостров са взели те.
И за госпожата или госпожицата която повдигна въпроса за Star box , висчки идват с едно празно място за допълнителна мостра, никой не ви е ощетил.
Да спомена и за поръчките,как се правят,в първия ви колет с продукти който получите има фактура на която е написан кода,а в ценоразписа за съдрудника отзад е описано как да се прави поръчката (по какъвто начин ви е удобно).След като направите първата си поръчка ще получите и персонален код с който ще можете да следите поръчките си в сайта.Там всичко е на български.
Толкова от мен.Приятно и ползотворно изкарване на всички който ще ходят на 21.01 в София на педставянето.
Shte si pozvolia korekcia varhu dumite ti , zashtoto qvno ima neshta koito sa ti ubqgnali do momenta:
1. Kompaniata si e nemska i ne prodava pravata si na nikoi. V Balgariq vrisastva oficialno i zakonno nemskata kompaniq LR
2. Garcite sa hora satrudnici na kompaniqta izgragdashti mrega /koeto e smisala na MLM/
3. Mogete da popadnete i na Nemci i na ispanci, polqci i chehi, no tova sa SATRUDNICI!!!!

В България ЛР не е представена официално - така че явно че и ти не си много наясно...

# 114
  • Мнения: 2
LR работи официално в България от януари или февруари миналата година.

# 115
  • Мнения: 3 410
LR работи официално в България от януари или февруари миналата година.
Абе щом си чакате продуктите по две седмици да дойдат от Гърция, явно нямате офис в България.Айде сега моля ви се...

# 116
  • Мнения: 667
И за госпожата или госпожицата която повдигна въпроса за Star box , висчки идват с едно празно място за допълнителна мостра, никой не ви е ощетил.
 отдавна ми го разясниха

# 117
  • София
  • Мнения: 2 044
LR работи официално в България от януари или февруари миналата година.
Официално работи от ноември 2007 PeaceЗнам защото съм сътрудник от тогава,не че се заниманавам  с това,нито пък за напред ще се занимавам LaughingПолзвала съм геловете за пиене и част от козметиката с алое,но не бих си ги поръчала отново Rolling EyesМного ме дразни самата им структора за зарибяване hahaha JoyС тяхните смешни бизнес предложения ,сбирки и т.н.

# 118
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Има разлика между официално представителство на компанията и това просто да има български дистрибутори. Представителството означава да има адрес на офиса в БГ, служители и т.н. ЛР - няма.

# 119
kakav e toq grak,za6to idva vav bg toi a ne predstavitel,na nemskata kompaniq.za6to si vodi monolozi na seminarite,i ne dopuska dialozi.za6to nikoga ne otgovarq na vaprosite na auditoriqta,a kazva na xorata - obarnete se kam svoq satrydnik,za6to produktite ne idvat ot germany,i nqmat tel.na samata kompaniq.ima o6te mnogo mnogo vaprosi na koito nikoi ne otgovarq,tova e porednata piramida i promivane na mozaci na zabludenite i ot4aqni xora....IZMAMA..

От anastasiq (anastasiq

Общи условия

Активация на акаунт