Към майките на мъжки рожби:)))))

  • 2 135
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Няма косъмчета по тези места, нито мъх все още.

# 16
  • Мнения: 1 121
Моят юнак няма косъмчета там, доста рано ми се вижда.. обаче пък има мъхче по крачетата Wink

# 17
  • Мнения: 438
Моя син няма косми долу  Grinning,по крачетата както спомена една мама има много отдавна мъхче,роди се с голям тъмен косъм под едната мишница и кам 3-4 месец падна.  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 9 111
И аз някъде из форума бях чела, че може и да е притеснително това. Кажете на педито най-добре. За да се презастраховате.

# 19
  • София
  • Мнения: 281
аз имам момиченце и не съм имала такива проблеми, но знам, че това не е нормално!
говори с доктор!
и до колкото знам за такъв проблем на ранно окосмяване при едно детенце - беше свързан до голям процент с храненото /за да стават по бързо за колене животните ги тъпчат с разни неща, които остават в месото и после в децата - така беше обяснил, това окосмяване един доктор, на родителите/.

# 20
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
и до колкото знам за такъв проблем на ранно окосмяване при едно детенце - беше свързан до голям процент с храненото /за да стават по бързо за колене животните ги тъпчат с разни неща, които остават в месото и после в децата - така беше обяснил, това окосмяване един доктор, на родителите/.
ooooh!
Синът ми също има няколко такива дълги косъмчета. Педиатърът ги е виждал, но не го е отчитал като проблем. Наскоро го гледа и друга лекарка, пак нищо не каза.
Ти какво "тъпчене" имаш предвид, детето ми яде това, което и другите деца на неговата възраст - АМ и пюрета. Моля те, разсяни.
И нужно ли е някакво лечение?

# 21
  • Мнения: 144
чак такава мажественост не съм забелязала,но има мъхчета(ама то навсякъде има)  Thinking                                                                                                                                                                  Hug

# 22
  • Мнения: 307
Моят син също няма такива екстри.

# 23
  • София
  • Мнения: 672
И ние нямаме точно там косъмчета. Ама май мъхчета за мустачки взеха да му се оформят напоследък и отблизо си личат доста.  Blush

 Joy Joy Joy Ама че веселяшко Simple Smile

Колкото до косъмчетата, едва ли имаш повод за притеснение - сестра ми е била изключително космато бебе, но после всички косми са паднали и сега си е нормална - има много косми само на главата Simple Smile

Ако имаш притеснения питай педито, за да се успокоиш Simple Smile

# 24
  • Мнения: 311
нямаме все още

# 25
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Не бих искала да те стряскам, но наистина не е нормално да има подобни косъмчета на тези които описваш. Може да има мъх, или изявени единични косъмчета/руси/, но не и с цвят....може да се касае за някой преобладаващ хормон или нещо друго...нямам идея.. Посъветвай се с педиатъра Peace

това щях да ти напиша  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Няма такива неща... Но окосмяването там е принципно свързано с хормоналния баланс (не искам да те плаша, вероятно нищо не означава). Във всеки случай, по-добре да попиташ педиатър и да не е имало нужда, от колкото да не го направиш, а да се окаже, че е било нужно.

# 27
  • Мнения: 2 723
Моят син е доста рунтав. Има си косъмчета по краката вече  Confused
По топките не съм го заглеждала, ама и по гръбчето, има руса пътечка козина по гръбнака върви.
Довечера ще го разгледам и ще докладвам  Peace

# 28
  • Мнения: 8 999
Браво на вас! На годинка вече ще се бръсне. /Шегувам се, разбира се! Няма нищо страшно в това, просто хормони. Ще опадат./

# 29
  • Мнения: 1 674
Не съм забелязала.Спокойно-сигурно е на хормонална основа-

Общи условия

Активация на акаунт