Бясна съм на БТК

  • 1 456
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Пак добре, че само цифра добавят, нашия го смениха изцяло и даже писмо не дойде.Майка ми ми се обади да ми каже новия номер, беше го научила от справки.
Ужас! Да се смееш ли, или да плачеш ooooh!

# 16
  • Мнения: 386
Пак добре, че само цифра добавят, нашия го смениха изцяло и даже писмо не дойде.Майка ми ми се обади да ми каже новия номер, беше го научила от справки.
Ужас! Да се смееш ли, или да плачеш ooooh!


 Peace #Cussing out #2gunfire

# 17
  • Мнения: 4 585
http://www.btc.bg/files/rinfo/file_72_bg.pdf
Прочети поне т. 45.14, щом те мързи да прочетеш целия договор, който си подписала. Престани да стреляш, че ще ми пробиеш монитора. От Дулово ли си?
Как си представяш тая смяна. Как си представяш, че служители на БТК ще се обадят на 500 абоната, че ще им сменят номерата след 3 дни. И ако един не се обади? Насрочваме друга дата и пак почваме да звъним на 500 човека?

# 18
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И на мен ми се случи същото Sick Това както и да е, но най - тъпото е, че сега и на стария номер дава свободно и на новия. Естествено като се набира старият номер, телефона не звъни. Питам аз, ако ме търси някой от друго населено място,  аджаба, от къде ще се сети завалията , че трябва да прибави цифра пред номера? Тия БТК-тУ, поне една кака на запис да бяха пуснали за известно време да не се чудят хората #2gunfire

# 19
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
http://www.btc.bg/files/rinfo/file_72_bg.pdf
Прочети поне т. 45.14, щом те мързи да прочетеш целия договор, който си подписала. Престани да стреляш, че ще ми пробиеш монитора. От Дулово ли си?
Как си представяш тая смяна. Как си представяш, че служители на БТК ще се обадят на 500 абоната, че ще им сменят номерата след 3 дни. И ако един не се обади? Насрочваме друга дата и пак почваме да звъним на 500 човека?


Не ме интересува как. Има начини, но де толкоз акъл #2gunfire

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
И при нас се получи така, известието получих две или три седмици след
като телефонния номер беше сменен на цифров  Mr. Green

Ние разбрахме случайно, една приятелка ми каза,
че като звъни и дава съобщение, че тел. пост е сменен
и да прибави еди коя си цифра пред номера.

Съобщението стоеше около един месец след смяната на тел.номер.

Общи условия

Активация на акаунт