П Е Т И Ц И Я От: майките в България

  • 2 292
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
И аз се подписах! Не че на някой му пука от управляващите!

# 16
  • София
  • Мнения: 315
И аз се включих.Искрено се надявам да има резултат Peace

# 17
  • Мнения: 49
Подписах с надеждата за промяна!

# 18
  • Мнения: 545
Аз също се подписах,но дълбоко се съмнявам да има ефект!

# 19
  • Мнения: 1 251
подписах се  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 173
Аз няма да подпиша тази петиция. Не защото съм против увеличаването на обезщетението, а защото преди да се направи нещо подобно първо трябва да се помисли към кого трябва да се обърнем и по какъв начин. Не може всичко да е само емоция.

За сведение на незнаещите - за 2007 г. пак имаше предложение за обезщетение по-ниско от МРЗ и от СНБМ се преборихме това да се промени. Сега пак не се стои със скръстени ръце, а се работи по въпроса - но не само с емоции.

Ако действително искате да помогнете   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234308.0

# 21
  • Мнения: 865
Подпис и от мен.

# 22
  • Мнения: 61
Подписах с надежда нещо да се промени към по-добро!

# 23
  • Мнения: 479
Подписах се!

# 24
  • Мнения: 1 586
И аз се подписах и искрено се надявам да има резултат защото децата ни заслужават да живеят добре. Peace

# 25
  • Мнения: 4 181
Момичета, предложението не е само записно проформа. Ние от СНБМ бяхме на заседание на Комисията по труда и социалната политика миналата седмица, където повдигнахме въпроса.
утре ще внесем и официални писма, защото имаме и други искания, например да не отпадат данъчните облекчения за деца.
затова днес ще ходим на заседание на бюджетната комисия.

Много ви моля, ако имате желание да правите подобни неща защо не ни помогнете да ги правим заедно вместо в Парламента да се чудят сега кои са тия майки и кои са тези,които внасят официални писма  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 10 758
Подписа ми е даден Peace

# 27
  • Мнения: 56
Подписах се и аз.Дано да има резултат!

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Общо подписи: 393
Много са малко все още, но вярвам, че сме силни и заедно ще успеем!
Трябва да има промяна за децата ни   Praynig

# 29
  • Мнения: 1 043
 Peace не мислете негативно , с усмивка и позитивно мислене можем да постигнем всичко ...

иначе и нашето семейство се включи в петицията

Общи условия

Активация на акаунт