Ние ще сме ЮЛСКИ мами, по-щастливи от нас няма!

  • 10 938
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
Майра миличка страх ме е да пия каквото и да било за момента иначе бих се нагълтала с всякакви медикаменти за настинка..но не бива и не искам да си тровя плода с нищо

# 226
  • Мнения: 421
Добро утро и от мен.
Саксофонче много ме развълнува, много се радвам за теб.  Hug
Аз днес съм на преглед и се надявам да си видя точицата. Много се вълнувам и ми е едно такова притеснено. Днес ми е 10-и ден закъснение, дано да не е рано и да се види. Стискайте палци.
Аз тази нощ неможах да спя много. Събудих се в 4 и до 6 гледах тв. Сега така ми се спи. На всичкото отгоре окото ми се беше подуло лекичко, сигурно пак конюнктивит.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 1 107
И аз да се запиша... Аз съм Тони, от Варна, на 29г. и според календара термина би трябвало да  26.11. Днес ми е 3-ти ден закъснение, направила съм 3 теста съответно на 1-вия, 2-рия и 3-тия ден и всички бяха положителни с доста ясна втора черта, но двете черти не са еднакви. Втората е по-бледа и си показва така и трите дена. Мнооооооого искам всичко да е ОК. Записала съм си час за 27.11. тогава ще ми е 10-ти ден от закъснението, надявам се да се види нещо. На всички пожелавам леко и безпроблемно бременеене.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Грешка, термина е 26.07. sorry

# 229
не се притеснявай за бледата линийка на теста, няма за какво.. всичко ще е ок ще видиш, започни да ходиш с пълна усмивка на лице и си свиркай... кога ти е беше първия ден от последния цикъл??сметна ли си

# 230
 Joy Joy Joyааа това е друго нещо тонка защото 11-ти месец някак объркващо звучи  EFP Crazy

# 231
  • Варна
  • Мнения: 1 107
да, последната дата на цикъла ми е 20.10. Излиза че dead-line e 26.07. Simple Smile

# 232
2 седмици след мен аз съм на 11.07.08год. а за лекаря мисля че ще го видиш маклото "петънце" или бобено зърно както аз му казвам newsm44 newsm44 newsm44

# 233
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Дано! На мен толкова невероятно ми се струва. Още не мога да повярвам. Но нека първо да се види и тогава. Още не се надъхвам много да няма разочарования после. Миналия месец имах пак втора черта, но тя беше мноооооооооооооооооооооого по-бледа, всъщност трябваше фантазия за да я види човек, оказа се ЧХГ-то ми е 23.6 /правих кръвен/. После спадна на 16 на 3-тия ден и всички тестове вече бяха отрицателни и ми дойде на 5-тия ден:-( Сега е отчетлива втората черта, вече 3 дни все пак. Дано!

# 234
  • Мнения: 2 171
Добро утро и от мен!

Саксофонче, честито ви сърчице, много се радвам за теб Hug. Много ми се иска и ние събота да го чуем, макар че ми се струва, че пак ще ни е рано.

Тони, добре дошла при нас  bouquet. Със сигурност на 10 дни закъснение ще се види точицата, при мен се видя на десетия ден с вагинален ехограф.

Аз тази нощ неможах да спя много. Събудих се в 4 и до 6 гледах тв.

И аз като теб, само че гледах тв от 2 до 4. събудих се в 2 и си мислех, че е към 6 и бях решила да ставам да се оправям за работа. Като видях колко е часа ми стана зле ooooh!.

Присъединявам се към отбора на болните - тази сутрин станах с ужасни болки в гърлото и някаква много дразнеща кашлица. Сега пия чайче с мед. Дано бързо да се оправим всички.

Астарта страхотни снимки, ама защо бр душко го къпете с дрехите малкия сладур  hahaha hahaha
Този номер ми го погоди преди половин година - изкъпах го, облякох го, всичко ок и докато оправя стаята след къпането, шефът се върнал в банята да си се доизкъпе. Явно малко му било. Паднах си от смях и реших да го снимам, за да не съм голословна като го разказвам после Joy


П.С. Тони, сега прочетох последния ти пост - и на мен ми се случи същото преди 2 месеца, но сега е различно - втората чертичка е много по-ясна, пък и имаме сериозно закъснение, така че спокойно - бебчо се е имплантирал и си расте на топличко. Ще видиш, че всичко ще бъде наред Hug

# 235
дано миличка, пожелавам ти да видиш това което искаш...При мен се получи малко странно и все още не си го обяснявам....Цяло лято правихме опити и нищо чак се отчаях и започнах да си задавам въпроси в кой е проблема, в един момент получих както си му е реда предложение за брак  и решихме първо сватба , после бебе..започнахме да се пазим , за да мине сватбата която ми предстои на 08.03.08 год . и в един момент се оказа че съм бременна:) то се оказа, че наистина не пита... та така сега и сватба и коремче на 5-месечно бебче Rolling Eyes Rolling Eyes newsm53 preggoи то сигурно бая голямо коремче preggo

# 236
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Благодаря Астарта за миличките думи. Наистина този месец е по-различно. Чертата е ясна, няма съмнение. Стискам палци на всички!

# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Дима, благодаря и на теб. Страхотни сте.

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 107
И ние опитваме от 3 месеца, първия нищо не стана, аз не бях изчислила правилно според мен, втория: историята вече ви я казах, а третия е сега и се НАДЯВАМ Simple Smile

# 239
  • Мнения: 326
Относно записването на ЖК (както го пишете), аз си мисле че няма нищо общо с лицния лекар. Стандартно около 3-тия месец гинеколога прави картон за проследване на бременността. Насрочва изследвания, кръв, урина, за СПИН и други такива рискови болести. Моята лекарка каза, че може след следващия преглед около 8 г.с. да ми пусне талон за изследвания.
yani4ka_83  не се притеснявай за прегледа. На 10 дни закъснение перфектно ще се види точицата. Пиши какво сте видели и как е минало. Питай лекаря, за всичко което те вълнува и притеснява. Сега е момента. Аз си мисля за следващия път да си направя списък с въпроси и така да ида на преглед. Срам не срам, ама там като го видиш това бобче в корема и ума ми изхвърча.  Joy ooooh!
Привет на Toni_baraboni и добре дошла Heart Eyes
 

Общи условия

Активация на акаунт