Искам да попитам...

  • 4 052
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 623
За едно дете Simple Smile

# 16
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Независимо ,че е по взаимно съгласие,на второто заседание искат един свидетел.

# 17
  • Мнения: 2 274
Независимо ,че е по взаимно съгласие,на второто заседание искат един свидетел.
Няма такова нещо. Поне при мен нямаше.

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Хубаво,Годзила измислям си и съм сънувала.Не бъди толкова категорична или трябва да кача решение на съда,където всичко си е казано.

# 19
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
А освен това при развод в Ботевград на моя приятелка,бях свидетел,делото мина с едно заседание ,но имаше свидетел.Явно са различни нещата.

# 20
  • Мнения: 2 336
Аз пък се надявах някой да ми каже - това и това се прави. Първо това, после така. Ама май няма и всичко е индивидуално.
Разбрах, че трябва да се разберем предварително. За издръжката обаче не знам как ще стане това...
Айде вие с бебетата как сте определи режим на виждане на бебето? Днес трябва да ви се вадят думите с ченгел - нещо не сте много разговорливи.  Hug

# 21
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Е,детето ми беше на 5години и режима беше следният;първа и трета събота и неделя от месеца с преспиване.В събота от 8-до 20 в неделя;
.Но той никога не е спазван,просто е про форма,винаги баща му е бил когато и колкото си иска с него.Разказвала съм ти за това.Това може да е и режима ти за Ицко ако държиш,за бебето нямах брак с баща му,нямам и режим(не ,че той иска да я вижда де) Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 274
Хубаво,Годзила измислям си и съм сънувала.Не бъди толкова категорична или трябва да кача решение на съда,където всичко си е казано.


Ми не знам, бе Слави при нас не искаха свидетели, а беше по взаимно съгласие.Понеже ти го заяви категорично, че има такива...Най-добре адвокатите да се изкажат.

# 23
  • Мнения: 2 336
За Ицко съм му казала, че може да го взима винаги, когато поиска. Най - вече, защото детето иска да го вижда. А не заради него. Но при развод ще настоявам за минимално виждане, а пък оттам нататък ако заслужи. Защото да обещава , че ще дойде днес, а пък да не дойде..., да не вдига тел, когато го търси детето. Имам си не едно, ами много на ум.
Ако иска тези тези деца ще трябва да го докаже, а не да чака всичко наготово.

# 24
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ами аз (имам много приятели разведени и на всички са искали)та затова и го казах .А сега чувам,че някъде не са.
Абе понякога и двете сме много крайни!!! Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 336
Предполагам колко тъпо ще прозвучи въпросът ми, но...
Все пак колко струва един развод? Знам, че освен такси има и комисионна на адвокат. Ясно ми е, че няма как да кажете точна цифра, но все пак ориентировъчно.
Ние живеем в Пловдив ако това има значение.
Според вас с един или с двама адвокати ще е по - добре да се развеждам?

# 26
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Няма да ти кажа цифра ,защото беше преди 5г.,и макар ,че бяхме по взаймо съгласие,всеки си имаше адвокат.

# 27
  • Мнения: 274
Аз се разведох след повече от 3 години брак и не ми искаха свидетел, по взаимно съгласие, с 1 адвокат, срещу 680 лв. Какво оше да ти кажа? Имах 2 дела, трая всичко 4 месеца....

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
... комисионна на адвокат....

Според вас с един или с двама адвокати ще е по - добре да се развеждам?

Адвокатите имат хонорари, не комисионна  bowuu

Иначе - един адвокат ако е твоя  Wink, двама - ако той е избрал първия адвокат  Mr. Green

# 29
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса, и аз така направих,той ми предложи споразумението с неговият адвокат аз пък си ;взех;мой и с него досто попроменихме първоначалният вид на споразумението Mr. Green и всеки си пое разноските по хонорара на адвоката си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт