Искам да попитам...

  • 4 055
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 463
Дани аз се развеждам в Бургас,била въведена тази практика,ако всичко е готово и е взаимно съгласие да ни разведат с едно дело.Що то народа се е юрнал да се развежда,съда бил пълен с дела и при такива случаи от раз.Не ми разваляй настроението,твърдо съм решила от раз,до кокал.Дано не си прав!

# 61
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз откога говоря,че в София не минава с едно дело,макар и по споразумение ,така е Дани две са делата,прав си  Hug,Приготви се Сиси, за две дела ,пък ако мне само с едно -още и по-добре Peace

# 62
  • Мнения: 2 336
Поспах два часа - да се похваля първо.
Та сега с едно или две дела -все ми е тая. Квото такова. Важното е да се почне и да минава.

# 63
  • Мнения: 2 336
Айде да ви кажа - Оцени децата са на по 50 лв. Казах му сам да си каже каква издръжка ще плаща. Гледаше тъпо в земята - ама ако имал повече щял да дава. Предполагам всички така казват.
Виждането на децата му го намалих на 1 път на месец. Пък му казах - това ще пише там, но аз ще решавам дали да му двам децата, че от него зависи. Той пък е приритал за тях. Още не сме срещали с адвокат. Питах го за молбата - дали и аз трябва да подписвам - не знаел. После звъннал на въпросната адвокатка и ми пита на 28 дали ще може да отидем.
Та не знаех в клюките дали да го напиша или тук. Това е за сега. До 28.

# 64
  • София
  • Мнения: 17 301
Сега ли на 28-ми, бе, мила, толкова ли не може да изчака да минат празниците говедото  Tired
Еййй, думи нямам бе, то бива егоизъм бива, ама ....
На него ли му е толкоз зор или фльорцата надава вой да е свободен?

# 65
  • Мнения: 2 336
А, Бърди той хич не даваше зор. Щото трябваше пари да дава. (Казах му, че той ще плаща за всичко.) Даже ме пита дали не искам  след нова година да тръгнем да се развеждаме. Аз го натиснах и казах да търси адвокат. Той три седмици това прави - търси.
Нали казах - достатъчно чаках да се роди бебето. Вече няма кво да чакам.

# 66
  • София
  • Мнения: 17 301
Не съм разбрала, Сиси, мислех, че той те натиска.

# 67
  • Мнения: 2 336
Нека аз малко му разваля празниците. Като се замисля кви празници го чакат.  ooooh!
Без деца, защото сме се разбрали, че децата по всички празници с мен.  Party Без родители, защото каза, че няма да стъпи у тях. Едва ли ще отиде у сестра си.  newsm78
Съжалявам за офф-а (извинявам се на авторката, т.е. на мен си)

# 68
  • Мнения: 685
Извинявам се за намесата в темата.
Бих искала да попитам в най-лошият случай колко може да продължи развод по взаимно съгласие като времетраене? В София?

Моя приятелка се разведе за 1 месец и 20 дни, категорично заяви пред съда, че не иска нищо повече да я свързва с бившия (алкохолик и побойник), но тя бързаше защото очакваше бебе от настоящият си съпруг.

# 69
  • Мнения: 2 336
Cantariny, питай в темата при адвокатите. Те ще ти отговорят с най - точна информация.

Общи условия

Активация на акаунт