Къде и в какво седят бебетата ви през деня?

  • 1 959
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 480
Шезлонг, столче за кола, кошара, редувах. Е, и на ръце съм поносвала, но малко.
И ние така, но поне стоеше, ами сега ръчички и то само на мама Sad

# 32
  • Мнения: 7 420
  На тази възраст,моя бебешор стоеше или в креватчето си или в ръцете ми.Определено обичаше да си поспи няколко часа на ден в ръцете ми.Аз нямах нищо против. Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
От раждането си и досега любимото място на моят син е собственото му креватче. Ако може и да е сам май се чувства най-добре.
На вашата възраст по цял ден си стоеше мирно в него, направо не се усещаше, че има бебе вкъщи. Сега му оставям няколко играчки и пак си играе сам.
 В столчето за кола определено му е неудобно-извивката му натоварва неукрепналото кръстче и гръбче, вероятно се чувства уморен, а може дори и да го боли-представи си ти да стоиш в някаква неудобна поза дълго време.
Столчето е за седящи бебета-след 6-месечна възраст. По-добре му вземи шезлонг, направен специално за толкова малки бебета.

# 34
  • Мнения: 2 677
Докато беше мъничък, спеше в шезлонга или на спалнята. Сега спи в кошарата си.

# 35
  • Мнения: 622
Лежеше си в коша за новородено.Сега вече слагам в люлката, активната гимнастика или столчето за кола.

# 36
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Слагала съм дъщеря ми в кошницата за кола у дома и после на леглото да ранообрази.На ръце много рядко е била

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
В кошницата си за колата се чувстваше най-добре. Слагала съм я и в количката й, когато не може да заспи лесно. Поклащам я малко и е готова  Crazy

# 39
  • Мнения: 721
Понякога в слинга, понякога в шезлонга, рядко в легълцето си и най-вече в ръцете ми.... на една възраст сме май... просто не зная как мога да я превъзпитам... единствено в ръцете ми стои по-задълго

# 40
  • Мнения: 19 323
на леглото с играчки или в порт бебе.в столче за кола й е мнного неудобно и не соти повече от 5мин.

# 41
  • Мнения: 491
В кошницата за кола,в активната гимнастика,в кревата.....на всички тези места е заобиколена от куп играчки.Но когато и омръзне се носим малко на ръце,няма как да избягаш от това!

# 42
  • Мнения: 354
Редувам, в шезлонг, на дивана, в слинг го нося и така го разнообразявам и му е добре

# 43
  • Мнения: 1 336
в столчето за кола,в активната гимнастика,на преповивалника,на нашето легло,в нейното легло,в ръцете ми,седнали пред огледалото-трябва да има разнообразие,щото иначе му писва на детето Peace
какво е това нещо : в активната гимнастика?

# 44
  • Мнения: 1 336
DaniMax,
моя син на ръце стои само ако е прав, демек да гледа през рамото ми и да се разхождам из къщата - голям е мародер. Ако си кротуваше и дремеше в ръцете ми (както като новороден) щеше да е супер, но той е доста хммм любознателен (да не кажа разлиготен Embarassed) и иска да го разхождам, а е най-доволен ако е в столчето за кола и с него го разнасям насам натам  ooooh! дано шезлонга му е по-забавен, това съм решила да купувам днес ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт