Къде и в какво седят бебетата ви през деня?

  • 1 954
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
В леглото, на бебешки шезлонг или в кошница.

# 16
  • Мнения: 4 111
На спалнята си стоеше, рядко ползваше шезлонга, като не го свърта го разнасях с кенгуруто, но и това рядко се случваше.

# 17
  • малкия град
  • Мнения: 127
На креватчето в спалнята, на шезлонга в кухнята, на дивана заграден с много възглавници в хола. Сега вече в креватчето се изправя прав и иска да се надвесва и е доста трудно да седи в него и просто да си играе, в стола за хранене в кухнята и в проходилката в хола  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 131
Моят син в началото също стоеше в столчето за кола и аз също подлагах одеалце, защото е дълбоко. Е, когато започна много да се върти, се изхлузваше, омръзна му и т.н. Впоследствие - беше на около 4 месеца купихме от тези специалните кошари за игра - платнени, да няма къде да се удари. В момента е на 7 месеца - дървената кошара, кошарата за игра, паяка.... А, като беше на 2-3 месеца много му харесваше музикалната играчка на кошарата.

# 19
  • Мнения: 4 451
Имахме люлка у дома (от онези, които са на стойка, тип щезлонг), нямаше пълно легнало положение, но я изравнявах с одеялце. Вършеше ми чудесна работа.

# 20
  • Мнения: 545
В кошницата за кола,в активната гимнастика,в леглото си и на дивана,заобиколена с огромни възглавници!

# 21
  • Мнения: 1 674
В шезлонга,кенгуруто,на спалнята.Абе на всякъде-дори по-малко и в паяка Simple Smile

# 22
  • Мнения: 873
в столчето за кола,в активната гимнастика,на преповивалника,на нашето легло,в нейното легло,в ръцете ми,седнали пред огледалото-трябва да има разнообразие,щото иначе му писва на детето Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 44 115
Шезлонг, легло, количка, ръце, кенгуру - това бяха нашите варианти - може да прибавиш и люлка и активна гимнастика....все по-няма да го свърта занапред Wink

# 24
  • Мнения: 2 960
най интересно в един момент става- на паяка. А иначе в леглото за малко ,докато  се разсъни ,на спалнята лази насам натам с бързината на куршумче, на шезлонга  за да се храни  и малко игра, в количката сяда и си играе...прав на стол с висока облегалка -аз придържам да не падне на земята.това е!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
какви паяци за двумесечно бебе бе хора?????  Shocked #Crazy Shocked

# 26
  • Мнения: 9 973
на нашето легло-гледа ТВ,в количката или в неговото легло играе с висулките.На ръце само свекито го дундурка,аз нямам сили и нерви!!!!!! Peace

# 27
  • Мнения: 554
Предимно сме в количката, няма значение навън или вкъщи, закачам играчки по количката и тя си гледка и играе, в кошарата си мисли, че я слагам да спи и реве, а в коша не и е удобно, като ни омръзне количката се разнасяме по стаите гледаме интересните неща и айде пак в количката и така..  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
Много му харесваше в шезлонга. Друг вариант е люлка. Добра идея е и да му вземеш активна гимнастика, така се забавлява само с играчките, в легнало положение.

# 29
  • Мнения: 337
В шезлонга и в леглото

Общи условия

Активация на акаунт