Случвало ли ви се е...

  • 2 446
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не. Познавам вкуса и предпочитанията му и се съобразявам.

# 16
  • Мнения: 14 490
пазаруваме обикновено заедно. познавам му вкуса, но не бих купила дреха ако не каже специално, че я харесва. без да го питам съм му купувала само аксесоари.

# 17
  • Мнения: 6 155
Не ми се е случвало.

# 18
  • Мнения: 516
Не. Дрехите винаги той си ги избира. Понякога аз имам забележки върху избора му. За мое щастие, той се съобразява с тях. Обикновено ме вика в магазина за одобрение на покупката. Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
Не,  предпочитам и аз сама да избирам своите  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 243
Най - хубавите му дрехи аз съм ги купувала по някакви поводи и той винаги ги е харесвал и ги е носил. Но и той сам си купува, отива и си взима по 3-4 неща наведнъж, че милия, хич не му е любимо занимание да ходи по магазините!....За разлика от мен!!! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 138
Хе хе .. интересна тема ... и едно мъжко мнение от мен по нея . Simple Smile
Не ми се е случвало жените ,с които съм бил през което и да е време, да купуват дрехи за мен в мое отсъствие .Може би защото вкусът ми е специфичен или пък ...знам ли Simple SmileВинаги обаче съм бил отворен за нови предложения относно гардероба ми . Simple Smile
 

# 22
  • Мнения: 3 036
В повечето случаи ако реши да си купи нещо непременно трябва да съм с него.Да бъда като радио т.е. само да го слушам и да нямам мнение.
Ако му купя нещо или няма да улуча размера или ако го улуча то десена няма да го хареса.

# 23
  • Мнения: 295
Разбира се, понякога нещо харесано от мен се разминава с неговото виждане  Naughty

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Знам му вкуса, така че не ми се е случвало.
   Ако пък не желае да носи нещо - какъв по-сериозен довод от това, че не му харесва?

# 25
  • Мнения: 2 386
Хохохо, в началото се случваше... Но вече не! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 268
Един път му купих пуловер,който хвана паяжина в гардероба.Бях сигурна,че много ще му хареса,но...Сега вече ако му харесам нещо,хващам го и право в магазина да мери.Интересното е,че винаги си купува това,което съм му харесала.С този пуловер нещо не се разбрахме само.

# 27
  • Мнения: 189
Не, носи всичко, което му купувам, но и аз не експериментирам много, до ризи и пуловери се ограничавам.

# 28
Не. Дрехите винаги той си ги избира. Понякога аз имам забележки върху избора му. За мое щастие, той се съобразява с тях. Обикновено ме вика в магазина за одобрение на покупката. Laughing

 smile3521

# 29

Общи условия

Активация на акаунт