Bilka Grape Mavrud

  • 5 121
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Стигам до извода от прочетеното до тук, че кремчето с грозде си заслужава да се пробва. Peace

# 16
  • Мнения: 4 496
. Тоникът обаче, който използвам за почистване вечер установих, че ми изсушава кожата, защото после си я чуствам опъната

Наскоро четох в една статия, че кремовете, съдържащи плодови киселини, трябвало да се ползват не повече от три седмици, вярно ли е това  newsm78

И на мен ми опъва след почистване.И кожата остава лепнеща някак... newsm78

Това за трите седмици не го знаех. Тъкмо ще имам повод да си купя пак тоника на Л`Ореал. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 3 160
Кремът за лице е много хубав, мазничък, но не прекалено тежък. Имам и този за ръце, също не е лош, но чудеса не прави.

# 18
  • София
  • Мнения: 586
Ползвала съм модулатора за тяло - не мисля, че имаше някакъв ефект, а също крема за лице, но от него получих алергия Sad

# 19
Кремът за очи не е нищо особено, но за цената си е добър.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Днес отново се заглеждах по серията,питах за отзиви аптекарките,но нещо не се навивам. newsm78

# 21
  • Мнения: 1 267
Днес отново се заглеждах по серията,питах за отзиви аптекарките,но нещо не се навивам. newsm78

цените на продуктите са ниски, така че не виждам какво ще загубиш. ако все още не си намерила решение за твоя тип кожа, си струва да опиташ.
купих си интимния гел с невен, лайка и още нещо си. доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт