Поръчвал ли е някой от SnimkiteVi

  • 6 079
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Благодаря ви момичета  bouquet
Натрупали са ми се количества за вадене, ще се възползвам.

# 16
  • Мнения: 296
И аз съм много доволна, даже по едно време имаха и студио в Пловдив, та така беше перфектно да пращам снимки от София на нашите Simple Smile. Ама за мое най-голямо съжаление го затвориха.

# 17
  • Мнения: 147
Евтино, бързо, качествено  newsm10

# 18
  • Мнения: 3 146
И аз бях решила да поръчам от там, но сега след вашите мнения, ще го направя 100%!! Grinning

# 19
  • Мнения: 349
Много сме доволни  Peace Поръчвай смело. Grinning

# 20
  • Мнения: 720
Някой ползвал ли е услугата с куриер?
Не съм от София, а цената е добра  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 619
Аз поръчвам само от там в послените 2 месеца
.Извадила съм над 600бр. снимки и съм много доволна!

# 22
  • Мнения: 13 512
и аз съм извадила хиляди снимки. Много съм доволна от качеството. От почти година само там вадя.

# 23
  • Мнения: 235
Много съм доволна. Ползвам им услугите от една година вече.

# 24
  • Мнения: 9 865
И аз съм много доволна!

# 25
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
Аз също съм много доволна.От Велики Преслав съм,поръчката пристига на другия ден с куриер /Спиди/.Доставка 3.80 лв.

# 26
  • София
  • Мнения: 13
Значи аз съм единствената недоволна до сега. Поръчвала съм два пъти, като и двата пъти снимките биеха на зелено. Първият път помислих, че това е случайно и добре, че бяха малко на брой и си ги извадих в друго студио на по висока цена, но с перфектно качество. Вторият път поръчах към 80 снимки и отново  бяха с преобладаващ зелен нюанс. Сега и тях ще си ги вадя на ново на друго място.

# 27
  • Мнения: 2 309
По принцип съм доволна, само дето имам някои кофти орязани снимки от горната страна, много си личи, защото има лица срязани с 1/3.

# 28
  • Мнения: 459
Да, поръчвала съм и съм много доволна. Перфектни снимки.

# 29
  • Мнения: 684
По принцип съм доволна, само дето имам някои кофти орязани снимки от горната страна, много си личи, защото има лица срязани с 1/3.
Да, и аз веднъж така се прецаках, но защото ги поръчах направо във фотото с диск и те ги пуснали по свое усмотрение, т.е. с отрязани краища по дължина. Когато си поръчах онлайн обаче имаше опция да избера за всяка снимка дали да ми отрежат от снимката или да не е орязана, но с бели ивици по късите страни. Последната поръчка я пуснах през фтп-то им и не можех да описвам всяка по отделно, така че избрах всичкте да се извадят с бели ивици отстрани.
А това се получава, защото фотоапаратът не снима на мащаб 10 към 15 и трябва да се кропне малко. Когато ми се занимава си отварям избраните снимки с Microsoft Office Picture Manager и там има опция кроп в съотношение 10/15 така че виждаш кое ще бъде изрязано и си избираш отгоре или отдолу да кропнеш.
(Дано се разбра нещо... Но се съмнявам Blush )

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 21:18 от jas.min

Общи условия

Активация на акаунт