Отговори
# 240
Привет на всички !
Да са живи и здрави новите бебета и да носят много радост на мама и тати!
Момичета не съм се включвала досега.  Знаете ли при издаване на 45 дневния болничен за бременност и майчинство включва ли се датата на термина или се броят 45 дена без деня на термина?
Казвам се Катерина и терминът ми е 31.12.

# 241
  • Мнения: 42
Здрасти, не се включва, броиш 45 дни от 30вкл. Simple Smile

# 242
  • София
  • Мнения: 1 078
И аз да влезна за малко и какво да видя Grinning

Честито момченце на Мунлайт! Да бъде гордост,радост и щастие за мама и тати!!! Hug  bouquet

А как сте го кръстили?

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Честити момченца на Ана ник и Моонлайт!Да са живи и здрави и много да радват родителите си!
Голям бебевалеж започна!Снощи сънувах.че ми изтичат водите докато спя.интересно е.че мъжът ми го е сънувал същото.Дали е свързано с появата на днешните рожбички или наистина скоро ще раждам newsm78

# 244
  • Мнения: 2 641
честито и на Мунлайт, да е жив и здрав бебока   bouquet

# 245
  • Мнения: 153
Ехе Simple Smile имаме си още едно неделно бебче  Laughing

Честито бебче на Мунлайт   bouquet Да е жив и здрав и много, много да радва мама и тати Simple Smile!

Момичета благодаря ви, че споделихте мненията си за слинга и кенгурото Simple Smile Мисля, че се ориентирах и в крайна сметка ще си взема слинг. Този, за който Анима писа ми се струва много удобен Simple Smile като си го купя веднага ще се похваля Simple Smile

Хубава вечер на всички Simple Smile

# 246
  • Мнения: 280
Мунлайт , да ви е жив и здрав малчугана и много да ви радва   bouquet  bouquet

Ей, не се шегуват нашите бебоци, бързат да се гушкат с мама и тати вече. Така като сме тръгнали преди Нова година всички ще сме се обебили  Laughing

# 247
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА АННА НИК И МУНЛАЙТ  bouquet ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ЗАСМЕНИ!
Ей, много припряни са тези момчета бе... първи те си показаха пола, първи те почнаха да се раждат, все гледат да са едни гърди напред пред момите Grinning


# 248
  • Мнения: 6
Страхотно,да ви радва малкия юнак МУНЛАЙТ и да сте много горди с него

# 249
  • Мнения: 366
Честито на Мунлайт и на щастливия татко! Нека ви е жив и здрав бебокът и много да ви радва!

# 250
  • София
  • Мнения: 210
Честито на Мунлайт, а същ и на татко Вайпър и малкия Ангелчо!   Hug Hug Hug
Да ви е жив и здрав малкия и да ви носи много радост и щастие!

Ококорчила съм се пред ТВ-то и няма заспиване. Гледам "Народът срещуЛари Флинт" и искрено се впечатлих. Идея си нямах как е минал живота на тоз човек. Както и да е, при толкоз прекрасни новини спи ли се?!
Хм, Валя не е влизала от събота на обяд. Дано всичко е наред fingerscrossed
Утре очакваме, всъщност по-късно днес,  още добри новини от Маленуш и Катюша. А аз ще очаквам поредната порция торта по обяд!  eat

# 251
  • Мнения: 684
Добро утро!Е ме на наспана в 5 сутринта #Cussing out
И ж 8 сигурно ще ми се затварят очите а ще стане домочадието....
Бабче в колко часа е уговорката за торта и кафе?Нещо май съм поизпуснала... newsm78
Имам един ангажимент ама ако се включа ще е екстра. А навън какво е време а?Сняг #Crazy много от рано започна пустия....
Няма ли някой да ми прави компания...в противен случай ,ай ще изгладя една бебешка пералня ooooh!

# 252
  • Мнения: 534
добро утро момичета,
ей ме рано рано с кафето в ръка...чакам мъж ми да стане и гледам волейбол-а Peace
не съм и поглеждала да видя какво е навън...охооооооооо.....изкуших се - и при нас сняг, около 10-ина см...ами то и друго не ни чака де newsm78
Иринче, стискай още малко Peace

# 253
  • Мнения: 280
Добро утро , ама как ви се радвам за снега. При нас все още я няма тая радост. Вчера следобед мернах няколко снежинки ,но дъжда им видя сметката.
Присъединявам се към кафето ,жалко че към тортата няма да мога  Grinning въпреки огромното ми желание.

Успех на мамите раждащи днес и тези ,които ще ни изненадват тепърва  Hug чакаме новините.

Лека седмица и приятен понеделник  Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 210
Добро утро  Grinning
Иве, и аз така. Много са ни кадърни момчетата и добре играят, ама почнат ли да се лигавят и да дават геймове, направо им се ядосвам!
Льонката, 11.30. Така ще заемем хубавата маса и ще изпреварим тълпите за обяд Wink
Розичке, ще те чакам с разтворени обятия.  Hug Нали ще додейш?

Общи условия

Активация на акаунт