Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Добро утро !  Hug

  morning Наздраве и от мен с кафенцето  Laughing

Какво да ви кажа - тук в Пловдив скоро май няма да се радваме на сняг. А синът ми горкия така го чака.... От събота през нощта почти не е спирало да вали, обаче само дъжд. Какво да се прави...

Лека седмица на всички !  Hug

# 256
  • Мнения: 686
Честито момченце на Мунлайт.

След малко се изстрелвам на консултация и ще пиша пак.

# 257
  • Мнения: 11
Добро утро мами  Hug
Ехаааа имаме си още едно бебче и то пак момченце  newsm44 newsm44 newsm44......ама големи бързаци са тез младежи .........

МУНЛАЙТ ЧЕСТИТО БЕБЧЕ !!!!ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЮНАК!!! 
[/size][/color]
За днес май имаше още две мами с планирано секцио, стискам палци всичко да мине леко  fingerscrossed
а за кафенцето как ви завиждам.........не съм пила от началото на бременността - постоянно ми се гадеше.....
ВЕСЕЛА И УСМИХНАТА СЕДМИЦА  smile3503

# 258
  • Мнения: 534
...ама почнат ли да се лигавят и да дават геймове, направо им се ядосвам!

Бабче, те дават по един гейм като за против уроки Flutter...иначе и мен ме хвана яд като ги гледах Crossing Arms

# 259
  • София
  • Мнения: 1 078
Хелоу. Peace
Аз пък сънувах, че още някоя от нашите маман роди Crazy Не мога да кажа коя, тъй като нямах чак до там прозрение, но влезнах да проверя дали не е имало през нощта сюрпрайз Laughing Има време още да се разбере Laughing

# 260
  • Мнения: 3 108
МУНЛАЙТ  smile3525
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯТ ЮНАК!  football

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 4 747
ЧЕСТИТ БЕБОК , MOONLIGHT !!! ДА БЪДЕ ЗДРАВ И МНООООГО ЩАСТЛИВ!

# 262
  • Мнения: 469
Честито на Мунлайт, да са живи и здрави със синчето и бързо да се възстанови и да гледаме снимки !!!!  ylinfant

Много ми е хубаво когато има снежец навън, само че моите хора ме гледат притеснено като им кажа че искам да изляза навън да не взема да падна. При нас слава богу са почистили улиците пък и не са чак такива преспи, няма да седим един месец вкъщи я Simple Smile

Вчера се поглезих една нова книжка на Пратчет и днес смятам да се излежавам, хубава среща ви пожелавам днес!  Hug

# 263
  • Мнения: 482
Честито момченце на семейството на Муунлайт, да расте здрав и много да ги радва!
И този сняг няма да се задържи дълго май, сутринта чух, че утре ще е 5 градуса, а от сряда до края на седмицата ще е 12.
Никой ли няма да си покаже бебчето?

# 264
  • Мнения: 331
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА МАМА МУНЛАЙТ! ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО СИНЧЕТО И МНОГО ДА ВИ РАДВА! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, МАМЧЕ И ТЕ ЧАКАМЕ ОТНОВО В НАШИТЕ РЕДИЦИ ДА СПОДЕЛИШ ПРЕЖИВЯНОТО!
Добро утро на всички. Аз тази нощ добре съм поспала. Сутринта станах да изпратя мъжа ми на работа и пак съм се мушнала под завивиките. Благодаря на всички момичета за подкрепата, сигурно затова съм се поуспокоила и сега ще взема леко и бавничко да изгладя нощницата за болницата, че от 2 дни е изпрана и суха, но си стои върху чантата за родилното - да я грабна само ако се наложи.
И какво стана - нашите коледни празници започнаха още през ноември Joy
Слава богу нашите дечица се появяват живи и здравички, дано бъде така и занапред. Пожелавам успех на всички тръпнещи в очакване майчета, а пък на "изненаданите" - късмет и без паника.  Hug

# 265
  • София
  • Мнения: 294
Добро утро на всички.
Честити бебоци на Toni_ilieva , Аnna_nik и Moonlight newsm44 Много  радост да ви носят. Ама много бързат тия сладури  smile3521
Да ви се похваля в четвъртък ходихме с Dix6 до Марков(тя имаше час при него) , а  аз исках да го питам кога най-скоро може да ме прегледа защото съм 34 седмица вече и той ме прегледа веднага след нея . Всичко е ок с бебо само дето му е по-голяма главата (отговаря за 38 седмица Shocked ), стана ми лошо но той каза да не се притеснявам , а и преди това  изрично ме предупреди, че размерите които ще ми каже не са 100% точни, а били около.  Беше седалищно ПАК. Направи му една страхотна снимка http://images20.snimka.bg/004531119.jpg   Доста сме сърдити  Laughing, но и вас така да ви мачкат 20 мин. така ще гледате.
На другия ден ходих при моята лекарка да ми вземе вагинален секрет. Оплакахи се за главата и , че отново сме седалищно. Тя ме прегледа за малко и да не повярваш маймуманата се беше обърнала отново с надолу главата. А  за размера на главата каза, че при нея излиза 37 седмица. Вече незнам какво да си мисля. Нормално ли е в 34 седмица така да се върти като пумпал??? Реших да не го мисля толкова, и без това имам още време та ще видим накрая. Извинявам се за дългите писания, ама трябваше да споделя.  Hug

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 09:26 от nellyli

# 266
  • Мнения: 4
Няма по-хубаво начало на деня от това да отвориш тимата и да те посрещне новината за ново бебе.
Честит бебок на семейството на Мунлайт, да им носи много радост!
Русенски мами дават временцето да се пооправи тази седмица, хайде да се видим да последно преди Дари да стане софиянка!

# 267
  • София
  • Мнения: 210
Анима, нов Пратчет?! На български?! Ако Goıng Postal най-накрая е излязла, те това ще е страхотна новина. Ще си я купя веднага и ще си я сложа в чантата за болницата.
Брех да му се не види и времето. Трябва спешно да обикалям за пердета и килими, а мъж ми изобщо не е щастлив от тази перспектива, особено като му набелязах маршрута. Рече, че изобщо не се съобразявам с правилата на движение и възможностите за паркиране в София, особено на места като Скобелев и Раковска. Crossing Arms Ако знаете някой мноооого голям магазин, в който едновременно да продават пердета и килими и има паркинг отпред, молим за помощ!

# 268
  • Мнения: 280
Русенски мами дават временцето да се пооправи тази седмица, хайде да се видим да последно преди Дари да стане софиянка!
Казвайте кога и каде и пристигам скорострелно  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 686
 newsm44Бебчо е добре,доста е пораснал.Аз се притеснявах,че ми е малък стомаха,ама той човека си расте не се шегува.Аз имам повече от месец докато родя,но определено сега ми е по-спокойно.Ще се радвам първо на вашите бебчета  love001,после и на моето.

Нели много хубава снимка на бебчето.

Общи условия

Активация на акаунт