Отговори
# 270
newsm44Леле каква радост!Честита гордост на щастливите родители!Да им е жив и здрав синът!

# 271
  • Мнения: 1 210
Бабенце, ето ти адресите на всички магазини на Домко.

http://www.comfort.bg/bg/public/clients_916.html

Между другото може да си очешаш крастата в Карпет макс и Пигис хаус - двете са едно срещу друго в Банишора. Иначе ако решиш да гледаш килимите на ъгъла на Раковска и Сливница - може и да си загубиш времето, но пък винаги може да спрете на ул. Кирил и Методи (почти винаги има някое и друго местенце).

# 272
Муунлайт, 4естит син! Да е жив и здрав! Да ви носи само радост и усмивки!

# 273
  • София
  • Мнения: 210
Аничка, благодаря. Аз не знаех, че в "Домко" има килими и пердета. Май почнах да се разколебавам за магазините по Раковска, защото разбрах, че цените на пердетата се движат между 50 и 100лв/кв.м. Shocked Идея си нямам колко са по другите места, но тия цени ми се струват ужасни.  А и така като се познавам, ще вляза и това, което ще ми хареса ще се окаже възможно най-скъпото и после ще има да преживявам факта, че не мога да си го позволя.
Нелили, страхотна снимка на бебока!
Льонката, забравих да те питам, ще вземеш ли малката госпожица?
А ето и една положителна новина за по-пищните дами http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1125369.
И още нещо по повод Международния ден на тоалетната! http://www.dnes.bg/article.php?id=43863  Joy Joy Joy

# 274
Момичета,гони ме такъв апетит,че отивам пак да си сложа нещо на душичката. eatУмирам от глад!А преди малко хапнах. Blush

# 275
  • Мнения: 277
честит момък на мунлайт. много се радвам, че всичко е наред, защото тя много изстрада милата

ние вече сме си вкъщи и установих, че бебето пазело приличие в болницата, за да не го оставя там Simple Smile остави ни да спим само м/у 4 и 7 и мъжът ми като се събуди не можеше да повярва, че малкия не се е събуждал
докато направим режима, явно ще е така. но се чудя как в стаята е 24 градуса, той е завит с 2 ката одеало и въпреки това са му студени крайниците малко. явно с тая лампа много са го греели
идва време за кърмене и после ще направя няколко снимки да ви го покажа малкия буболан

# 276
  • Мнения: 1 210
Бабо Тонке, виж какво намерих http://www.comfort.bg/bg/public/clients_8028.html - може би ако изберете дестинация Банишора може да провериш и това. Верно, че са по-стари колекции, но пък намалението си заслужава.

Пъко и като гледам на картата са на 1 булевард разстояние карпет макс, пигис и въпросния магазин. Единия е на Опълченска, а другите са на Скопие.

Успех в избора и да се похвалиш.

Ние пък от събота си имаме гардероби - ама без вратички - само рафтове. Другата събота ще монтират накуп леглата и вратичките. Пък аз дотогава ще стискам да не родя, защото всяка вечер като ме почнат едни контракцийки на през 15-тина минутки не е истина и веднага тичам за магнезиевата таблетка.
Татенцето днес го пускат и по обяд ще ходя да си го прибера от болницата. Много съм хепи по случая.

# 277
  • София
  • Мнения: 294
mamaYanni , babaToHka мерси  Crazy. Много ми е сладък бебока (нали казват, че всяка майка мисли своето за най-хубаво)и все си го гледам. Нямам търпени да го видя на живо и да си го гушна.
Бабе що така изместихте срещата за днес, аз точно се бях наканила да дойда утре по обяд та да му хапнем хубаво да си полафим.

# 278
  • Мнения: 114
Честита рожбичка на Мунлайт.Да ви е живо и здраво синчето и много да радва мама,тати и бати.

Нелили-наистина е голямо сладурче бебчето ти.
Венчо-радвам се,че малкия бебешок най-накрая зацука от цицата ти  Simple Smile.А това за крайниците-наскоро по "Часът на мама" гост им беше няккъв доктор,и точно за това стана на въпрос.Та той каза,че няма значение колко градуса е темп.на стаята, по-принцип крайниците са леко студени.Също така спомена,че е по-добре да са студени крайниците,отколкото да има риск от прегряване,което е по-опасното.Тук в Англия,няма значение колко градуса е навън-децата или са боси или само с един чифт чорапки.

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Венчо.не се притеснявай!Краката и ръцете са им студени в повечето случай!Щом нослето му е топло значи му е добре!

# 280
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
МУУНЛАЙТ, ЧЕСТИТА РОЖБА!!! ЧЕСТИТО И НА ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО. НЕКА МАЛЧО ИМА КЪСМЕТ ЦЯЯЯЛ ЖИВОТ, ДА Е ЗДРАВ И МНОГО УМНИЧЪК!!!
 
   БАБЕНЦЕ, вчера изрично ходихме да търсим с мъж ми заведението, за да мога днес да се присъединя към вас. За срамотите нацелихме квартала, но Тина Киркова така и не можахме да открием. Както и да е. Днес от 9.30 съм зачакала майка и брат ми, имаме уговорка с тях да отидем до два магазина - единия за паркет, други за интериорни врати, после щях да ги накарам да ме оставят при вас. Да, ама още ги няма, явно този сняг е причина за задръствания /слизат от Драгалевци, знам ли какво е положението там  newsm78/, та си вися с полуобути дънки и ги чакам. Ако закъснеят още малко, направо не знам какво ще правя. Душа давам да ви видя днес, и сега така ми се е скофтило настроението, че няма на къде повече.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 078
О-о-о, Венчо ,привет Grinning
Радавм се, че вече сте си у дома. На бебетата още не им е регулиран топлообмена, така че е нормално крайниците да са по-студени.Не се притеснявай. А и да знаеш за в бъдещето, че и леко завишена температура ( до 37 - 37,5 ) също е норма при бебетата.
По този повод мъжа ми колко пъти тормози нашата педиатърка - не е истина. Не съм сигурна, че и този път няма да го прави Laughing Веднъж й звъня, че бебето много бързо диша ( даже демонстрира по телефона), успя даже и на мен да ми внуши, че нещо не е наред. Тя тогава много му се смя и се кара едновременно Laughing

Розичке, полуобути дънки как изглеждат? Laughing Търсете на ъгъла бул.Стамболийски и улицата където има 10-та поликлиника (светофара преди кръстовището с Вардар)табела "1 АГ Света София" и завиваш,където посочва (ако се движите от центъра - вляво). Заведението е по диагонал срещу входа.

# 282
  • Мнения: 1
Знаех си, знаех си, знаех си... newsm44
В петък вечерта сънувах, че имаме ново бебче, а то цели три...
Мноооого съм щастлива и .........

От сърце желая на Тони, Ани и Мунлайт огромно щастие, здраве и късмет на малките им красавци, на тях и семействата им !!!!!!
Прегръщам ви горещо и бързо възстановяване  Hug Hug Hug

Много съжалявам, че няма да се присъединя за тортичката днес, но на това време и след всекидневните ми разходки до ТК не ми се тръгва Embarassed
"Ние нещо сме" учудващо спокойни от вчера, чак с притенявам. Снощи съм подбутвала бебка поне мъничко да ме подритне...
Сигурно е изтощена, защото я "водихме" на клуб в събота  Simple Smile. Престраших се и за рождения ден на сестра ми отидохме на купона в "Буда бар". Издържахме геройски 3 часа....

Усмихната седмица момичета и нека тя бъде изпълнена само с много хубави нвини и още прекрасни, здрави и безпроблемно появили се бебчета   ylinfant   love001

# 283
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409

Розичке, полуобути дънки как изглеждат? Laughing Търсете на ъгъла бул.Стамболийски и улицата където има 10-та поликлиника (светофара преди кръстовището с Вардар)табела "1 АГ Света София" и завиваш,където посочва (ако се движите от центъра - вляво). Заведението е по диагонал срещу входа.
   Срам- не срам, обяснявам! Нахлузила съм ги само до дупето, че като ги кача по-нагоре и се разложа на дивана ми стягат пупата.  Blush
   Мерси за обяснението, остава само да минат и да ме вдигнат с тежкотоварния кран, та да ме свалят в центрото при вас.


ИДВААААААААААТТТТТТТТТТТТТТ, дано успея да сколасам и аз

# 284
  • Мнения: 534
ValiaR, не се притеснявай...и нашата мома има дни когато рита като за световно и после се кротва, та и аз я подбутвам с пръсти, за да я усетя Peace
Венчо, много се радвам, че сте добре и вече в къщи...еееееееех, кога ли и нашият ред ще дойде, че и да мине...снощи толкова ми тежеше, че чак ме изби на рев, а мъж ми само обикаля около мен и вика...абе дай на мен, аз ще го донося bowuu
в сряда съм при доктора и ще се пазаря да ми определя дата за другата седмица, че в тези снегове не може да се рискува да чакаме на случайността, предвид и това, че той си пътува до Враца...
момичета, вземете и хапнете едно парче торта и за мен де newsm78, откакто сте заприказвали за тези торти...ми тооооооо не да му се приеде на човек, ми като да се натъпче ей така наведнъж Flutter

Общи условия

Активация на акаунт