AVON само за представители - 20

  • 23 330
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.София
  • Мнения: 233
Та какво казахте е COLOUR FLOWER SCRUNCHIE???????

Предполагам е гъбата за тяло във формата на цвете.  Thinking
Точно тя е,  бях забравила, че има такава гъба към комплектите. Имам два броя във фактурата, заради двата поръчани комплекта. Извинявам се за неуместния въпрос, не се бях замислила. Благодаря за каталога и за темата  bouquet

Успешна кампания К16, за някои все още К15 Peace Peace Peace

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 933
Ами аз като гледам,май най-късно се сдобивам с нов каталог. Thinking
кой нов? яз утре ще си получа поръчката от 14 кампания т.е. още не съм виждала "на живо" 15-ти каталог  ooooh! пък хората вече получиха 16-ти. ~Ха сега се сетете, кое ми е в недостиг - "няма в наличност - не поръчвай"  Mr. Green

дали някой ще има добрината да ми снима панорамата за 15-та кампания  Blush

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 233
дали някой ще има добрината да ми снима панорамата за 15-та кампания  Blush


# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 933
благодаря andreevaa   Hug

# 64
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами аз като гледам,май най-късно се сдобивам с нов каталог. Thinking
кой нов? яз утре ще си получа поръчката от 14 кампания т.е. още не съм виждала "на живо" 15-ти каталог  ooooh! пък хората вече получиха 16-ти. ~Ха сега се сетете, кое ми е в недостиг - "няма в наличност - не поръчвай"  Mr. Green

дали някой ще има добрината да ми снима панорамата за 15-та кампания  Blush
Янка калпазанка и аз така!! Утре вземам, ама много се назад, получава се почти месец разлика!

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 23:36 от katyadjin

# 65
  • Мнения: 994
Момичета много ме наплашихте с тези меки червила   Rolling Eyes  Чак толкова ли са меки??? А на устните как стоят? Напластява ли се много? Направо вече си представям някаква грозна картинка  Joy

# 66
  • Мнения: 3 356
И аз много се чудех дали да си поръчам,но сега се радвам,че се отказах.Общо взето 15К за мен е отлична-пуснах поръчка за 330 лв.,което за мен е голямо постижение.За себе си не съм поръчала този път много неща-трите маски за лице,крем за ръце и душ-гел.

# 67
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Хммм, дано все пак тези червила не са толкова лоши, че имам четири /едното за мен/.
Тази кампания се размазах просто - моята част от поръчката е близо 50 лв. - мечето, трите маски Спа, червило-мус,  кислородния серум в комбинация със спрея против наелектризиране на косата "Зимно възстановяване" , химикали от лого офертата за порадък на клиентите и като се добавят брошурите ... май прекалих, но имам нужда от всичко, което съм поръчала и се оправдавам с това.

# 68
  • Мнения: 605
Момичета много ме наплашихте с тези меки червила   Rolling Eyes  Чак толкова ли са меки??? А на устните как стоят? Напластява ли се много? Направо вече си представям някаква грозна картинка  Joy

Ами според мен нямат добра покривност - поради мекотата и това че са доста мазни /но моя цвят е и по-светъл./ Аз обичам мазни червила по принцип, ама това ми е прекалено. Не мож го напласти много на устните, няма и голяма трайност ...

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ами аз като гледам,май най-късно се сдобивам с нов каталог. Thinking
кой нов? яз утре ще си получа поръчката от 14 кампания т.е. още не съм виждала "на живо" 15-ти каталог  ooooh! пък хората вече получиха 16-ти. ~Ха сега се сетете, кое ми е в недостиг - "няма в наличност - не поръчвай"  Mr. Green

дали някой ще има добрината да ми снима панорамата за 15-та кампания  Blush
Това не мога да го разбера , че имат в недостиг панорамата. Ти и предния път остана без панорама.Тия от AVON определено трябва да си оправят поръчките и наличностите за материалите на дистрибуторите.Хем искат да им изкарваме пари , хем се стискат за материали.

# 70
  • Мнения: 619
А защо няма нетна?

# 71
  • Мнения: 45
Здравейте,
Искам и аз да се присъединя към темата. От скоро съм Представител на Ейвън и ми е интересно всичко, което пишете тук.

# 72
  • София
  • Мнения: 372
Извинявам се че пиша в тази тема,но искам да попитам нещо и понеже вие сте представители и може би по добре знаете.В каталог 16 на стр.137-137 има 3 нови продукта и ме интересува какви са/ малко е размазана снимката и не мога да прочета/.Това лосионите за тяло ли са само че в нови опаковки или е нещо друго към тази серия от продукти.Благодаря предварително.

Открийте новите деликатеси-Йогурт за тяло.
Идеално овлажняват и кожата изглежда здрава,гладка и мека.
Ухаят апетитно,имат приятна,лека текстура и попиват лесно.Предлагат се с различни аромати-изберете любимият си.

черна череша и индийско орехче
малина
къпина и ванилия

Аромата на страницата е малина и мирише мнооооого вкусно  chef

# 73
  • София
  • Мнения: 372
Съжaлявам,но нямах време да направя по-добри снимки  Embarassed

# 74
  • Мнения: 990
galastra, а нетната и панорамата може ли да снимаш, ако не те затрудняваме?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт