AVON само за представители - 20

  • 23 364
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 372
Нямам нетна и панорама.В понеделник ще си получа поръчката и тогава ще мога

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 15:27 от galastra

# 76
  • Мнения: 915
galastra много ти благодаря за отговора.   bouquet Сега вече нямам търпение да разгледам К16 да помириша как мирише малината че мн обичам тази миризма и май ще си взема да го пробвам.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 051
дали някой ще има добрината да ми снима панорамата за 15-та кампания  Blush



Виждам, че ги имаш, ако може да помоля и не е нахално и нетната... baby_neutral
  bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 4 051
дали някой ще има добрината да ми снима панорамата за 15-та кампания  Blush



Виждам, че ги имаш, ако може да помоля и не е нахално и нетната... baby_neutral
  bouquet

Ле,леее ooooh! сега видях, че това е К15 .
Извинете ме.

# 79
Аз видях днес нетната оферта в офиса. Има разни шампоани от серията Naturals, подхранващото масло за стъпала, което в миналия каталог беше за 2.50, сега в нетната е 2.39(може и да не съм запомнила точно)  Mr. Green Имаше и трите мини гланца, които сега в брошурата са 5.90, а в нетната са със стотинки по-малко.  Confused  Колиета и така. Това е ,което си спомням.  Thinking

# 80
  • Мнения: 3 356
Нещо пак не виждам ексфолиантите за тяло.Що така  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 113
Искам и тук да се похваля за пудрата на Синтия Раули/лимитирана серия, не съм сигурна, че се изговаряше така. Много е готина, направо супер. Аз съм с комбинирана към мазна кожа и доста проблемна,не всичко, което сложа на лицето си ми понася, но тази пудра ми скрива всичкити гадости и стои супер естествено. Адаптира се към цвета на лицето доста успешно/ аз съм със светла кожа-към жълта  Grinning/. Лицето не стои като набрашнено, кожата е като кадифе. Горещо я препоръчвам!

# 82
  • Мнения: 384
Мерси за каталога! Много е празничен...и шарен  Mr. Green Аз пък забелязох поредното безумие на Avon- Surreal и Dreamlife уж бяха за последен път преди няколко кампании, а виждам, че пак ги има  Wink Лошо няма де, особено Dreamlife ми е любим  Sunglasses
Я сега да питам какво ще ми препоръчате от Планет Спа за суха кожа-почистваща и затопляща маска за лице(Горещите пясъци на Аризона) става ли? Или евентуално някакъв измиващ гел?
А и още нещо ...имаше едни бижута-червена панделка с висулка и обеци (ама пусто не им помня името  Rolling Eyes, вече не се предлагат), та ако някой има такова колиенце и вече не го ще и бъде така добър да ми го продаде, много ще съм му благодарна  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 835
Момичета, какво налитате на тези нетни оферти - обикновено в каталога продуктите излизат по-евтино дори ако си на 15%. Naughty

# 84
  • Мнения: 113
Искам да ви попитам за четворката сенки за очи на стр. 111. Интересува ме дали са много прахообразни като се нанесат на клепача. Нося контактни лещи и ми е много неприятно като ми влезе някоя прашинка в оЧото  Rolling Eyes. Аз съм си поръчала 26765- телесния цвят, не смея да рискувам с други цветове да не стане някой гаф Simple Smile Мерси предварително.

# 85
Момичета, какво налитате на тези нетни оферти - обикновено в каталога продуктите излизат по-евтино дори ако си на 15%. Naughty

И аз това се опитах да кажа. Въобще не е изгодно. Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 619
Някой може ли да ми каже козметичната чантичка(която сега е в комплект с продукти) как се предлага в К16?Виждам само,че пише,че е подарък,но ми блести и не виждам останалото.

# 87
  • у нас
  • Мнения: 443
Някой може ли да ми каже козметичната чантичка(която сега е в комплект с продукти) как се предлага в К16?Виждам само,че пише,че е подарък,но ми блести и не виждам останалото.
aз доколкото видях е подарък при покупка на продукти на стойност 12.40лв.
много бих искала да ми кажете нещо за комплекта на 67 стр. емили newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 372
чантичката е подарък при покупки на стойност 12.40лв от стр 119-129

# 89
  • Мнения: 994
Момичета, какво налитате на тези нетни оферти - обикновено в каталога продуктите излизат по-евтино дори ако си на 15%. Naughty

И аз това се опитах да кажа. Въобще не е изгодно. Rolling Eyes
И аз изобщо не ги харесвам тези Нетни оферти! Уж нетни, а ти излизат по-солено и на всичкото отгоре си пробутват вече неактуалните продукти със стари опаковки   Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт