Бившият или настоящият?

  • 2 403
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Дааа Thinking Имаш възможности - колебаеш се! Ако нямаше връщане назад едва ли щеше да ти се мъти главата сега. Според мен страдаш главно заради сигурността, а не за домашната прислужница. Защото първият ти е вдъхвал такава в промишлени размери /с домоседство и ниска активност/, докато вторият май нещо ти се плъзга между пръстите и го чувства маааалко по-несигурен. Затова ти е мъчно. Всяка жена има нужда от сигурност, колкото повече, толкова по-добре. Но май омръзва.... Wink

# 16
  • Мнения: 1 047
Мен ако питаш, приберете първия при вас и си живейте тримката. Той ще ви домакинства и ще ти прави компания, докато вторият хойка, а щом няма нужда от секс, няма да се измъчва, когато вие с другия се гушкате в леглото.
И те заживели честити и щастливи...  Hug
Ей пак сме на едно мнение с теб.

Бих предложил и друго. Направи им график. На четни дати си с единия, а на нечетни с другия.
На високосна година ще ги сменяш.

# 17
  • Мнения: 385
Добре е да се подхожда с чувство за хумор на нещата ,но според мен на нея изобщо не и е смешно.
Мен ако питаш, приберете първия при вас и си живейте тримката. Той ще ви домакинства и ще ти прави компания, докато вторият хойка, а щом няма нужда от секс, няма да се измъчва, когато вие с другия се гушкате в леглото.
И те заживели честити и щастливи...  Hug
Ей пак сме на едно мнение с теб.

Бих предложил и друго. Направи им график. На четни дати си с единия, а на нечетни с другия.
На високосна година ще ги сменяш.

# 18
  • Мнения: X
Ако винаги сравняваш бивши и настоящи съвсем ще се объркаш...Много ясно,че за да си била със бившия,значи го е заслужавал заради някакви качества,които е притежавал.
Едно винаги е за сметка на друго,идеални хора не съществуват.Щом си напуснала бившия, каква е гаранцията,че като се съберете заедно после пак няма да искаш да го напуснеш заради същите проблеми? Това,че гледната ти точка се е променила,не значи че си се променила нито ти,нито той като човек.

# 19
  • Мнения: 55
Мен ако питаш, приберете първия при вас и си живейте тримката. Той ще ви домакинства и ще ти прави компания, докато вторият хойка, а щом няма нужда от секс, няма да се измъчва, когато вие с другия се гушкате в леглото.
И те заживели честити и щастливи...  Hug
[/quote]

едно голямо щастливо семейство  Hug

# 20
  • Мнения: 1 731
Каквото и да ти кажем ние,ти най-добре си знаеш как е ситуацията . newsm78
Аз не бих се разделяла с първия ,ако съм на твое място ,но ти пък си го сторила вече ,значи връщане назад няма . ThinkingТака мисля ,а че идеални няма ,си е гаранция .  bouquetУспех в трудното решение!  bouquet

# 21
  • Мнения: 339
Когато на мен преди време ми се наложи да правя подобен избор между двама мъже си представих ситуацията никога ама никога повече да не видя, чуя или каквото и да било единия или другия. Не говоря да помислиш кой ще ти липсва повече, неизбежно е да ти липсва в една или друга степен човек когото си обичала и с когото си живяла. Говоря за това без кого от двамата не би могла да понесеш да живееш. Аз така взех (мога да кажа) правилното решение и не съжалявам. Желая ти кураж  Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Късметлийка ,но избора е труден .

Де да бяха 2в1. Wink

Пожелавам да вземеш наистина правилно решение за теб   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 008
Мисля си че още не си срещнала мъжът,когото истински обичаш..............

Тогава няма да си задаваш въпроси!!!

По добрият вариант обаче е настоящият!
Домашни помощници и приятелки колкото щеш,тръпката обаче не се намира под път и над път!!!!

                                                                                                                                                       Това е най- изчерпателния и добър отговор. Остани с настоящия, но се оглеждай постоянно, защото твоята половинка явно все още е някъде... Peace

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ще ти мине, като не разрешават  полигамията! но мисля, 4е сегашният би спе4елил, полека бившият ще иде на заден план или из4езне!

# 25
Колкото и да е комично 2 в 1 няма начин да се получи. Близка приятелка все се шегува като казва: "трябва ти и трети и ще се оправят работите"  ...

Животът много изненади поднася, не съм и предполагала, че бих се раздвоила и за миг...

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Определено там където е страстта и липсата е по голяма, но защо трябва в мислите си да се връщам назад? Tired уморявам се наистина.
защото не си на 100% удовлетворена от сегашната си връзка Peace
Ако е само за едното чистене и готвене- ми колко има да се чисти една къща и да се готви за двама човека? Thinking
Ходиш ли на работа, толкова ли си заета? newsm78
Ако се върнеш при бившият сегашният ще ти липсва дори  исамо заради секса- това съм го изпитала  Peace

# 27
  • Мнения: 525
Не бих се върнала назад.
Не заради това, което описваш. 
А защото всичко, което някога си имал и после изгубил, то няма да се върне в първоначалния си вид /който винаги е красив/.
В това съм убедена. Не че убеждавам и околните.. Wink

Що се отнася до s/xуалния аспект - прецени собствената си сексуалност, за да осъзнаеш реалността.
Но това подвежда струва ми се..

# 28
  • Мнения: 3 423
Поогледай се, не може да
не срещнеш някой трети.
Хем чистач, хем ебач.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Не разбрах от колко време си с настоящия.
Защото емоциите, за които пишеш, според мен, са присъщи на някакъв по-ранен етап на връзката. Ако времето е достатъчно дълго/а колко е достатъчно дълго newsm78/, значи всичко е наред, попаднала си на точния човек.
Ако обаче живеете заедно от скоро, бих те посъветвала добре да помислиш. Тръпката е до време.  А е, предполагам, трудно да се живее с бохем, който харчи за глезотии, излиза постоянно с приятели, не помага в домакинството. Особено като има деца...

Общи условия

Активация на акаунт