Разкажете за най-голямата магария!

  • 2 635
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Малката е на 1г4м. приготвяме се да излизаме-естествено положението е прединкарктно.Трябва да облека две тичащи и търкалящи се по пода деца,да приготвя и себе си,закъсняваме и баща им подскача нервно от крак на крак.Както и да,децата вече са облечени,тати слиза да подгрява колата,аз със сетни сили довършвам своето облекло.Чувам,че малката се смее в кухнята.Мислех,че кака и нещо я закача,докато смата тя не дойде да ме пита за някаква книжка. CrazyЛеко изтръпнах,попитах какво прави сестра и,докато си задавах въпроса вече почти бях в кухнята.Заварих малката,седнала седнала на килима в една локва от олио /изсипала една 5 литрова бутилка/ и с две ръце пляска в средата.В момента в който плесне в локвата пръски олио хвърчат на всякъде,а тя се залива в бурен смях.Призля ми,бяхме направили кухнята преди има-няма 5 месеца.Като я вдигнах от нея се стичаше мазнина,дрехите и памперса бяха подгизнали. ooooh!А после какво търкане и чистене падна,не ме питайта.Кухнята месеци наред миришеше  на старо олио въпреки всичките препарати и пребоядисването. Sick

# 16
  • Мнения: 3 537
1. Малкия беше на около 2 г.Една вечер аз отивам до кухнята за секунди и след малко се чува страхотен трясък,направо жесток.Отивам в хола той се качил на стола и лека по-лека с прибутване бутнал телевизора от шкафа Shocked , от 1 метър височина,не ме питайте какво ми беше.Той си седи до падналия тв и си се чуди човека какво става.Аз избеснях яко и започнах да крещя като луда в първия момент,цялата треперех,после спрях и почти се разревах.Телевизоха си остана здрав има лека пукнатина отдолу само.Ама майната му, добре,че не е гръмнал.
2. Преди 1 месец - купувам ароматизатор за тоалетната, казвам му да не го пипа,отивам до тоялетната,а той го отворил и всичко се разляло по пода,върху него.Сума ти време после ми се беше впила миризмата в обонянието,дори и нощем като се събудех и ми миришеше.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз навремето - около 2 годишна - скрила съм се в хладилника и са ме търсили много време, докато се усетят, че се чуват звуци от хладилника.
 Сестра ми - 3 годишна. Слага едно пиле в количка за кукли и го завива(ама да му се чудиш и на това пиле пък да лежи мирно вътре), излиза на улицата и тръгва на гости на едни хора дето живеят доста далеч. Ама що да не отиде, тя си знае пътя. Добре, че познати на дядо я срещат - насред супер оживен път виждат да се разхожда гордо едно мъниче с количка. Като я попитали как се казва - си изпяла всичко - име, на кой е внучка, къде отива и т.н. Много беше разочарована, че са я върнали. Баба се беше побъркала от притеснение.
  Щерката при майка ми - на около 2г и половина - взема боята за обувки и намазва всички обувки отдолу, отгоре, отвсякъде, без значение на цвета им - тя си е докопала черната боя и си кара с нея. Накрая за да довърши - си намазва и лицето хубаво. Майка ми щяла да припадне като я видяла.

Наскоро една приятелка ми се оплака, че синът й(почти на 2г), докато тя чистила с прахосмукачката в едната стая, той в кухнята излял олиото и оцета върху килимчето и после старателно го размазал.

# 18
  • Мнения: 2 309
Аз- около 4-5 годишна- хващам на дядо ми самобръсначката и с огромно удоволствие си насапунисвам лицето, слагам ножче вътре и започвам тържествено да се бръсна. Хващат ме на финала и почват да ме бъзикат, че сега ще ми порасне брада и ще приличам на мъж и ще трябва да се бръсна всеки ден, що рев изревах тогава  Laughing

Пак аз - пак на тази възраст - на почивка сме на Батак и пукаме от скука, с едно друго дете взимаме порцеланова чиния от кухнята и почваме да играем на фризби. "Фризбито" отлита и цапва баба ми по брадата, наложи се да я шият и още има белег  Embarassed

Пак аз- пак около 5 годишна - на гости сме на някакви вила в Белица, тоалетната е в нещо като мазе, аз играя с децата на криеница и се крия там. По някое време някой от възрастните минава и вижда че вратата хлопа и решава да сложи райбера, а аз гъската нали се крия и не се обаждам. Отвисях в тъмното и студеното няколко часа.

Дъщеря ми - моя тел. с изключен звук пъха в една торбичка и после го слага в пералнята. Два дни го търсих  Laughing

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Това лято подстрига всички налични играчки в стаята. И перушината и боклука беше натъпкала зад и под леглото, за да е още по-гадно. Че не й стигн само косите да стриже.....

# 20
  • Мнения: 1 277
Чакам една приятелка да ми дойде на гости. Оставила съм мъжа ми и сина ми да обядват, а аз отивам до магазина да купя нещо. Връщам се и сядам на компютъра. По едно време  усещам, че е прекалено тихо Rolling Eyes. Отивам в кухнята и какво да видя- мъжът ми го няма, хладилникът отворен, а малкият си стои в една локва от олио, яйца и оцет. А покривката с трохите- на земята. Връчвам човечето на баща му и започвам да чистя локвището. Обаче човечето успява да се измъкне и идва отново в кухнята, влачейки една метла.   Предусещам за какво ще бъде използвана метлата и се опитвам да му я измъкна, но се хлъзгам и падам. И както съм цопнала в локвата виждам как синко чевръсто топва метлата и налага стената Crazy. В този момент звъни вратата и моята гостенка пристига....
 

# 21
  • София
  • Мнения: 3 610
Големия беше на около 2 и нещо и  е при свекърва ми,а аз на работа.Тя го оставя за малко за да изведе кучето,защото беше януари и на вън беше -15-20 С(и друг път се е случвало и той си кротува-гледа ТВ),когато се връща,не може да си влезе,нашия решил да пробва ключа отвътре и  там го оставил.Тя вика през вратата,събира комшии,викат му да извади ключа,а той вадил какво ли не от къде ли не ooooh!.Аз разбирам и веднага се обаждам по тел. и му викам"Роско къде е баба ти?",а той:Отвън и крещи Joy.Беше безкрайно доволен,че е сам.Добре,че беше на 1 ет та мъжа ми успял да влезе през прозореца,който за щастие беше развален и не се затваряше хубаво.Каза,че у тях било по-разхвърляно отколкото у къщата на Маколи Кълкин в "Сам в къщи" след срещата му с крадците Joy

# 22
  • Мнения: 3 323
Ох, да! И моя малкия веднъж се заключи в банята... За беда - вратата се отваря навън - не мога да я разбия, пък прага отвътре пречи да ми пусне ключа... Той се съдра от рев, аз също - докато дойде баща му и го инструктира какво точно да направи... не, че аз не опитах, де...

# 23
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Дядо ми ще ни води мен и братовчетка ми при животните в зоологическата градина да ги храним. Спира го милиционер и той започва да се обяснява, защото му е изтекла шофьорската книжка. Отваря се задния прозорец, показва се братовчетка ми и казва: Айде бе, бай хуьо, побързай, че животните избягаха! При което милиционерът много бързо ни пусна да си ходим  Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Моят мъж, бил е 3-4 годишен и са били на почивка на 7-те рилски езера. Точно тогава са ги били зарибили сериозно, а там е малко високо и не стигала храна за пъстървите. Та те били полу-умрели от глад и с по-големия му брат са хванали сума ти рибки с най-обикновено шише от коняк със счупено дъно. Мъжът ми ги събирал в пликче. Минал някакъв човек и се пошегувал с тях, че ей сега ще дойде горския и ще ги арестува, че ловят рибките. Мъжът ми много се уплашил и веднага хукнал да се отърве от доказателствения материал. Как обаче?! Изтичал до свекърва ми, която кротко си пиела кафе наблизо, дръпнал и панталона и изсипал цялото съдържание на плика вътре. hahaha

# 25
  • Мнения: 647
Като взехте да разказвате за мъже и аз да разкажа за моя. Играейки с децата / 4 год./на улицата се захласнал и се наакал .Изпратил сестра си за помощ т.е. да извика майка им , а междувременно си събул гащите до земята да не му цапа на гъзето и сложил в тях един голям камък да не се движат та да се оцапа още повече. Laughing

# 26
  • Мнения: 639
определено ме разсмяхте Joy Joy Joy Joy

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хахахахаха! Супер темичка!  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 312
Синчето на годинка и нещо, след като се е закротил в спалнята повече от обичайното, надниквам и какво да видя: Седнал на земята до тоалетката. В двете му ръце дезодоранти (махнал капачките)  и ги удря в пода.  Ухилен до уши и в такт със звука вика " Псс, псс". А уханието неописуемо.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Много се смях Joy Joy Joy
особено за "бай хуйо" Embarassed Embarassed Embarassed
Аз за голяма магария не се сещам (все още Praynig), обаче най-ме е страх Влади да не се заключи някъде по стаите или да не ме затвори на терасата hahaha, а и да не изтърси някоя глупост пред полицаи,а ко са ме спряли за проверка  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт