ВИГАНТОЛ

  • 2 525
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
Дъщеря ми беше на 2 месеца когато и предписаха вихантола, но защото аз попитах за него.Бяха пропуснали да й го изпишат!Това беше края на октомври месец и и го давах до края на пролетта и после не беше нужно.Но на нея много и се потяха ръчичките и затова и изпиха и повече капки!

# 16
много  съм доволна от форума Laughing Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 230
Фонтанелата се затваря до към 1,8м. Откакто се е родила Ани, съм й давала от дъжд на вятър и то само в началото, а тя е и лятно бебе. Доста съм изчела за Вит. Д и реших, че няма абсолютно никаква нужда да пие. Сега е на 1,4м и фонтанелата е почти затворена. Ръцете на почти всички бебета се потят, но това не е признак за рахит. А пък Флуор никога не съм давала, Ани пие Девин розов етикет и е на АМ. Приема достатъчно флуор.
Майките, които кърмят могат да приемат таблетки рибено масло, така с кърмата бебето ще приема и допълнително Вит. Д. Не забравяйте и че Вит. Д се складира в организма за по-късен етап. Ако бебето е излагано достатъчно на слънце, а България е една от страни в Европа с най-много слънчеви дни в годината, то бебето има достатъчно количество Вит. Д в организма си.

Общи условия

Активация на акаунт