Раз,два,три и докато се усетиш НОЕМВРИйска мама ще станеш ти

  • 11 421
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 804
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА КРАСИ! ДА Е ЗДРАВО, КРАСИВО, УМНО И ПОСЛУШНО ДЕТЕ! А МАМА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА БЪРЗО!  bouquet
m_face, не се бях замисляла, но си права, че 7-те хранения са един работен ден! Mr. Green
Днес отиваме в поликлиниката на консултация. Дано сме наддали, иначе започваме АМ Sad Ще извеждам бебо за първи път и съм много развълнувана Crazy
А какво ли стана с Катеринка?! newsm78 Дано е добре милата Praynig

# 241
  • Мнения: 157
ЧЕСТИТА БЕБКА НА КРАСИ ДА РАСТЕ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ГИ РАДВА.
А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.

# 242
  • Мнения: 3 425
еми чакам тогава днеска доки и ще го питам да почвам ли с капките.... Confused
СВИВА ЛИ СИ кра4етата,ПО4ЕРВЕНЯВА ЛИ?Ако ДА, зна4и са коликите.
ами чак не ги свива така...по-скоро както спи изведнъж писва без да прави друго Confused

# 243
  • Мнения: 24
Честито бебенце на мама КРАСИ! Ех, голяма радост е като научиш, че има ново човече!  newsm51
Стискам палци на Приказливка и Юлче! fingerscrossed fingerscrossed Ще чакам с нетърпение добри новини!
Адашката - Катерина със сигурност ще ни изненада! Желая й от сърце бързо и бизпроблемно раждане! Да се връща във форума и да разказва хубавите новини! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
madchen ами те нашите принцеси по едно и също време май почнаха коликите. Но, знаеш ли Цецето е права - да не пропускаме да даваме преди всяко хранене капки. Мисля, че при Лили това действа. Все още тикам залъгалка, но се приспива на моята залъгалка. #Crazy Водата - чат/пат  Confused Ходихме на контролно мерене вчера и бебе е наддала 500 гр. Но Доки забрави да види колко е пораснала в см. Ами то и аз забравих, да го подсетя. newsm78 Ще разбера на 1 месец, когато отивам за ваксината.
m_face как е Руси? И аз така като теб държа бебо дълго на гърда. Направо си отиват 40 мин. Много си права. Ти даже му пускаш на твоя юнак и гювеч от 20 мин., та до един час. Hug Знаеш ли, аз като видя, че изместваме режима и става късно, напр. в 10 ч. пропускам къпането. Искам да кажа, че не я къпя задължително всеки ден, без да броя, миенето на чешмата през деня. Не знам дали съм правя, но мисля, че не е неправилно.
sladurka ами може да са колики, не се притеснявай, та нали не ти пищи непрекъснато. Мисля, че не е притеснителн, но ще питаш доки. Моята така не пропищява. Тя ръмжи при коликите /скорпионче такова Naughty/ и си издава звуци понякога в съня си. СПОКО!
Jutoo никога не съм пазарувала от LaRedoute. Трябва някой път да кажеш набързо какъв е редът. А, за подаръците - при мен е проблемът как да излезна да ги купя, а не какво да купя. Ама дали вече да не се грабвам с количката по моловете? А, как ще се движа с количката по ескалаторите - ах, каква съм, ами нали има асансьори newsm78. И все пак ще обменим идеи за Коледа. Само синът ми е уточнил какво иска - той поне е лесен.
Хайде до скоро!

# 244
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА КРАСИ. ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА Я РАДВА

 smile3525 newsm10 smile3525

# 245
  • Мнения: 421
Краси,да ти е жива и здрава малката! Много да радва мама и тате и да расте хубава и добричка! Simple Smile

# 246
  • Мнения: 3 425
Абе не може Катеринка да ражда 3 дни бе...тревожа се

# 247
  • София
  • Мнения: 672
TOTONTO, ама тя Лилето много наддала Simple Smile Пу пу да не и уруки, все така да расте миличката Simple Smile Ние утре сме на доктор, ама днес мисля да го измеря на кантара, пък дано и ние сме качили някой друг стотак (в грамове) от миналата седмица... Въпреки че на мен ми се струва порастнал, ама де да знам Simple Smile Иначе и на мен ми се ходи с количката по моловете, ама не знам дали може...

за коликите-и Руси не плаче и не пищи. Обаче става неспокоен и скрибуца, пръцка и се уригва, понякога се свива. Но аз давам инфакол вече 8-ми ден...  Сладурка, аз докато го храна (защото понякога той е много лаком и яде бързо) го оригвам няколко пъти. Четох, че това определено намалявало коликите...

Лили-33, честит ви четиридесетак Simple Smile ще разкажеш после как се чувстваш пречистена Simple Smile

Уф, тази Катеринка...

# 248
  • Мнения: 24
m_face , тя се роди 3.450, но излезнахме от болницата 3. 200. Така, че тези 500 гр. хубаво й стоят.
Не се й съмнявам, че и Руси е пораснал, защото казваш, че така го виждаш. Ами, познава се, разбира се. Като напомпат бузки и изпълнят кожата на ръчичките? Стават по дундести.
Права си за оригването. Лили започна много лакомо да гълта, хем я кърмя. И от тогава ни започнаха коликите. Направо чувам как като цоца й се пълни корема. Ламя. Ама не може по спокойно. Да си призная, трудно я уригвам, даже почти рядко. Държа я на ръце почти изправена, а тя спи. И така. Пиши като се върнеш от консултация какво казва твоя доки . Да сверяваме. Защото моят доки каза, че вигантола от 1 месец нататък, а други майки чета, че са го почнали, пък и за други неща.
А, аз вчера като изтичах за 1 час да си купя в СКай сити, че е по-близо едни каубойски ботушки за предстоящите разходки по Борисовата градина, видях такива малки бебешори, като нашите.

# 249
  • Мнения: 370
Извинете че се намесвам във вашите отчетни,но виждам че много се притеснявате за Мома Катерина та да ви кажа че не е родила, а са я вкарали в болница заради преносването и каза,че като има новини ще драсне.Това е.Лек ден.

# 250
  • Мнения: 3 425
Оф,успокоих се донякъде за Катерина,дано да направят нещо по въпроса вече Praynig
TOTONTO то и мойта чувам как си пълни стомахчето с въздух,че лакомо гълта,ама тия широки биби са така,и аз трудно упявам да я оригна,защото изправена често заспива-верно си е
Тоз педиатър кога ли ще дойде-не смея да полегна Tiredиначе поне сготвих,криво-ляво една прахосмукачка и даже палнирх поне косата да си измия,та де не плаша само татито,ама май нема да стане...
Лили,верно как е 40-така Mr. Greenлохии имаш ли още?

# 251
  • София
  • Мнения: 2 437
Честита дъщеричка на Краси! Да здравичка, послушна и бързо възстановяване на мама!

Вигантол започнах от събота (20-ти ден)  давам по две капки дневно.

TOTONTO, има ли хубави ботушки там? Или поне богат избор? Защото съм се засилила днес да си купувам ботушки и се чудех дали да ходя към Пиротска или направо към Скай центъра Thinking

# 252
  • Мнения: 17
Момичета,за какво е този вигантол?

# 253
  • Мнения: 24
Diana_T не смея да ти кажа, че е голям изборът, за да не те подведа. Но мисля, че от Пиротска - да.ох, не мога да пиша, защото беба мрънка.

# 254
  • София
  • Мнения: 2 437
Тотонто, аз май първо от там ще мина, че ми е по- близко  Rolling Eyes Правилно си ми отговорила, защото ако ти пламнат ушите по някое време ще се чудиш какво д аправиш  Mr. Green

Качих няколко снимки в албумчето. Яд ме е , че късно се усетих да снимам мъжете и кучето в банята...за това има само тази снимка . Невероятна картинка...горкото ни татенце...държи бебето, баткото дърпа душа, кучката скимти да излиза..и всичките си чакат реда под душа  Laughing Просто лудница ви казвам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт