Да се похвалим с близките си!

  • 4 007
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • В офиса
  • Мнения: 4 033
Janita, филмчето е жестоко!

Много, много интересна тема. Киса, браво за идеята.

# 46
  • Мнения: 23 355
с баща ми не мога да се похваля Sad, но се хваля с майка ми- стархотна жена е Hug
Аз бих се похвалила с баща ми,ако беше жив.Но искам да ви кажа,че имам нак-страхотната майка и сестра на света.Естествено и мъж. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 698
Аз ще се похваля с баща ми и резултатите от неговата научна работа:

Български учен сред финалистите за наградите "Декарт"  … опейската комисия

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 17:47 от Леда

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 808
Janita, филмчето е жестоко!

 Киса, браво за идеята.


 bowuu

# 49
Съпругът ми Свилен Димитров и последният му анимационен филм, който до сега е получил 7 награди- 3 български и 4 международни.
Приятно гледане  Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=nsbFDpNHLhY


И го е посветил на Алиса - дъщеря ви Simple Smile Супер е филмчето Hug

# 50
  • Мнения: 389
В това филмче идеята е толкова специална и красива, че ме разплака, честно!

Браво, талантлив мъж си има другарката!  Peace

# 51
  • Мнения: 1 008
Аз ще се похваля с баща ми- един от най-добрите футболисти на ЛЕВСКИ (края на 70те, началото на 80те години)и с леля(най-добрия човек,който съм познавала), която за съжаление вече не е сред нас.

# 52
  • Мнения: 596
Благодаря на всички за хубавите думи.  Hug

# 53
  • Мнения: 3 521
Похвал с татко - световен шампион по академично гребане на двойка с кърмчия 1977г., участва и на Олимпийските игри през 1976г. и 1980 г.(4то и 6то място), 4 пъти републикански на двойка, четворка и осмица(2х). bowuu

# 54
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Хваля баща си защото е най страхотния и сам му благодарна че ни е отгледал със систрами съвсем сам.Това е достойно за похвала.Пожелаваме му много здраве.  love001

# 55
  • Мнения: 123
Гордея се с всички мои близки, никой не е станал известен с нищо, но всеки носи у себе си невероятна личност.Лесно се живее с добри хора около себе си.

# 56
  • Мнения: 7 430
Хваля се с татко ми, който е построил предната къща, в която живяхме и тази в която в момента живеем (заедно с дядо ми) Hug
Никога не е учил за строител - самоук, но се е справил повече от чудесно Peace

мога да похваля и МирОто, че владее италиански, френски, руски, английски, испански и малко арабски езици Hug

Janita - наистина страхотно филмче Wink

# 57
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Бих могла дълго да пиша за семейството ми (аз съм необразована издънка с никакво развитие  Mr. Green), но ми е лееко криво, защото един страхотен мозък, по ред причини, отдавна се отказа да работи и само от време на време се включва просто, защото не може да не мисли.  Confused
Същият този мозък наскоро направи софтуер за декодиране на един приемник за сателитна телевизия, сложиха му го на сайта на производителя и имаше своите 5 минути слава

# 58
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Да се похваля с брат ми - невероятен човек и много талантлив творец. 
Умее еднакво добре да зарежда с енергия както платната, така и  домът като цяло.
Вижте сами http://www.sava-art.com/index.html
                    http://www.sava-decor.com/

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 01:11 от Unknown_lady

# 59
  • Мнения: 669
Вдъхновен е от Йеронимус Бош, нали?
Поздравления! Peace

Общи условия

Активация на акаунт