Да се похвалим с близките си!

  • 3 984
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 274
Хм. Големи таланти, новооткриватели и т.н. няма в родата. Затова пък никога, ама никога няма забравя и спра да се гордея с дядо си, на когото съм кръстена - бащата на майка ми. Чешит от класа, псуваше така, че да засрами всички български каруцари+овчари и най-добрия човек на света. И беше единствения, който не изпадна в амок, виждайки ме с цигара в ръка. Любимият му номер беше да докара комшийките до истерия, ходейки да хвърля боклука по слипове......Лека му пръст.

# 61
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Вдъхновен е от Йеронимус Бош, нали?
Поздравления! Peace
Благодаря Simple Smile Йеронимус Бош е любимият му творец, както и на мен впрочем  Simple Smile
rali_smiles, дядо ти е бил абсолютен пич  Mr. Green

# 62
  • вкъщи
  • Мнения: 2 460
аз искам да похваля баба ми димитринка!нищо особено за света не е направила,освен,4е  е родила 3 деца,отгледала 5 внука,сега ни посреща цялото семейство,ве4е има 3 правнука,гледа 90 годишната си майка ве4е 8 години.досега не съм я4ула да каже ох или да се опла4е.кой каквото си пожелае за закуска го полу4ава,то4и всякакви баници за всеки празник.а бе баба 4удо е !вси4ки си от семейството си имат собствен живот,но вси4ки ние раз4итаме на нейната помощ и съвети.
оби4ам те бабо!!!  bouquet

# 63
  • Мнения: 669
Вдъхновен е от Йеронимус Бош, нали?
Поздравления! Peace
Благодаря Simple Smile Йеронимус Бош е любимият му творец, както и на мен впрочем  Simple Smile
rali_smiles, дядо ти е бил абсолютен пич  Mr. Green

И на мен ми е от любимите! Даже имам негово платно вкъщи,ама в мечтите си Mr. Green

# 64
  • Мнения: 104
Аз пък искам да се похваля със сестричката ми - само на 16 години е, но говори перфектно английски и немски (има сертификати от Кеймбридж), сега учи и френски, пее страхотно и изнасят концерти дори с вокалната група. Направо ме вкарва в малкия си джоб. Много е разумна и зряла за годините си, а освен това е и много весел и жизнерадостен човек. Да ми е жива и здрава   bouquet

# 65
  • Мнения: 3 376
Това филмче ме разплака...
 Blush
Съжалявам за офф-а...

Общи условия

Активация на акаунт