Търся филм/сериал/.........../.........?

  • 88 464
  • 522
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 145
 newsm78  ей тук има някакви субтитри за Ally McBeal,но не мога да се ориентирам за кои серии ..
http://bulgarian-subs.mysubtitles.org/search-movies.php?search=a … ;where_to_search=

мерси на тези,които потърсиха моя филм Wink

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 16:08 от keks4e

# 16
  • Мнения: 4 496
Незнам дали тук трябва да питам... Blush
Търся песента на Ирина Флорин "Има време за любов, има време за война..." Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 145
"В трето лице" се казва песничката.
http://music.pop.bg/item18626_291476.html
Аз съм си я сваляла от dc++ ..

# 18
  • Мнения: 4 496
 keks4e , благодаря ти!  bouquet

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Спешно отделение" - последно изъчения сезон тук, в Бг. Но със субс.

# 20
здравейте, търся два филма по Джудит Кранц
"дъщерята на Мистрал" и "Принцеса Дейзи"
Вторият съм го гледала преди години на видео и много ми хареса, но за съжеление и книгата не съм я виждала по книжарниците.

Ако някой ги е теглил - хиляди благодарности предварително   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 312
Ауу,Дъщерята на Мистрал и аз го искам.
Много ми беше харесал навремето... Wink

Аз пък търся субс за Partition.
Никой не ще да го превежда този филм,къде ли не гледах... Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пък търся субс за Partition.
Никой не ще да го превежда този филм,къде ли не гледах... Sad

В замундата е с руско аудио, не е перфектно, но става.

А Дъщерята на Мистрал какво беше, че не мога да се сетя?

# 23
Дъщерята на Мистрал - доколкото си спомням за едно момиче, с червена коса, отива в Париж, там става модел и любовница на художника Мистрал.  След време се раделят, тя става модел и се женеше май за един богаташ, като ражда от него дъщеря. Дъщерята пораства и се влюбва в Мистрал и май умираше при раждане. Не си спомням, съжелявам, но филма беше много интересен.

Също и "Принцеса Дейзи" Спомням си само, че едно момиче събира три приятелки , за да разбере коя и е майка. Съответно даваха историите на трите.
Гледала съм ги доста одавна и двата филма и ми направиха голямо впечатлениер затова сега ги търсял  Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 261
Здравейте,някой може ли да ми каже откъде мога да изтегля сериала "Дъщерите на Маклауд" със субтитри - от 3 сезон до сега? 
Предварително благодаря!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 312


Също и "Принцеса Дейзи" Спомням си само, че едно момиче събира три приятелки , за да разбере коя и е майка. Съответно даваха историите на трите.
Гледала съм ги доста одавна и двата филма и ми направиха голямо впечатлениер затова сега ги търсял  Simple Smile

Кате,този както го описваш ми прилича на един филм-3-4-5 серии бяха,преди 14-15 години съм го гледала.
Мисля,че се казваше Лейс.
И аз го търсех,но не го намерих.
Трите бяха приятелки,колежанки,попаднаха в някаква арабска страна и се влюбиха в един принц/султан..,той имаше интимни отношения с всяка от тях и едната забременя,но така и не покозаха коя.
Накрая се срещнаха,когато момичето/дъщерята/беше на 18-20 години и тогава се разкри загадката.
Звучи като сапунка,но навремето ми беше доста интересен.
Този ли е според теб?
Дали говорим за един и същи филм?

# 26
Да  Simple Smile за един и същ, но това с принца беше втората част майл Имам много смътни спомени, ама знам, че много ми хареса като го гледах. Спмоням си също, че беше 2 касетки  Wink

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Търся филма Wind от 1992


http://imdb.com/title/tt0105824/

# 28
  • Мнения: 98
Osven ot DMCA-removal-from-Google, ot drugo miasto moga li da izteglia Shrek 2 i 3?

# 29
  • Мнения: 550
аз си търся поредицата на discovery "i shouldn't be alive", превеждат го "оттървах се на косъм". сега пак са почнали да го въртят по дискавъри ама все го изпускам, пууу!
evcheto, шрек-от арената... www.DMCA-removal-from-Google

Общи условия

Активация на акаунт