Търся филм/сериал/.........../.........?

  • 88 494
  • 522
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 828
Довечера от къщи  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 3 042

Добре, благодаря!   bouquet

# 77
  • Мнения: 1 668
Привет и от мен Mr. Green
Преди време по диема въртяха много често един филм по спомен мисля, че се каэваше-"Эавинаги с теб" или нещо такова newsm78
Раэкаэваше се эа любовтa между момиче и момче, эа техният живот. Момичето иэневери на момчето и эамина някъде а той от любов се натрови и едвам оцеля. В крайна сметка се събраха и момичето иэдаде книга наречена -Эавинаги с теб Heart Eyes
Немога да го намеря тоя филм не съм сигурна и эа точното име, ако някой се сещта кой е филма ще се радвам да го намеря и гледам пак Crazy

Ето го:
Завинаги с теб

Много, много ти благодаря  bouquet Hug

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 12:38 от djesmin

# 78
  • Мнения: 178
Здравейте! Искам да попитам дали някой може да ми помогне в търсенето на един филм. Преди няколко години го гледах и имам спомен, че се казва "Китайските кукли", но с това заглавие нищо не намирам. Ще ви разкажа какво помня - за кратък период от време изчезват 12-годишни момиченца, които са се занимавали с бойни изкуства. Отвличат ги и ги обучават да бъдат убийци. Когато момичетата порастват и стават около 18, започват най-тежките изпитания - трябва да се избиват помежду си. Накрая трябваше да остане само една, но в крайна сметка оставиха 3 момичета, които започнаха да ги изпращат да убиват. Използваха интересна техника - изваждаха прешлени от гръбначния стълб.
Филма е излязъл не по-късно от 2005г. Много искам да го гледам отново, но нямам представа как да го открия. Дано някой се сети.  Praynig

# 79
  • Мнения: 197
Здравейте и от нас!Аз от няколко години търся филма "Богато момиче"-"Rich girl",,но с превод на български и не мога д апроумея как никой го няма,при положение,че съм писала,че ако трябва ще платя за него.
Ти ме подсети за този филм.Бях го гледала много отдавна на видеокасета и даже си бях записала песните от филма на касетка  Laughing Разрових се из нета,ама го няма никъде.Намерих едно момиче, което го има-свалила го е от видеокасета на двд.Качеството не е много добро.Уговорихме се,че ще ми го изпрати.Когато го получа,ще ти пиша на лични  Wink

# 80
  • Мнения: 1 775
Здравейте! Искам да попитам дали някой може да ми помогне в търсенето на един филм. Преди няколко години го гледах и имам спомен, че се казва "Китайските кукли", но с това заглавие нищо не намирам. Ще ви разкажа какво помня - за кратък период от време изчезват 12-годишни момиченца, които са се занимавали с бойни изкуства. Отвличат ги и ги обучават да бъдат убийци. Когато момичетата порастват и стават около 18, започват най-тежките изпитания - трябва да се избиват помежду си. Накрая трябваше да остане само една, но в крайна сметка оставиха 3 момичета, които започнаха да ги изпращат да убиват. Използваха интересна техника - изваждаха прешлени от гръбначния стълб.
Филма е излязъл не по-късно от 2005г. Много искам да го гледам отново, но нямам представа как да го открия. Дано някой се сети.  Praynig
И аз много харесвам филма. Заповядай:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=65520

# 81
  • София
  • Мнения: 5 828
Търся The Lost Empire или Monkey King (2001), и с двете заглавия се среща.
Намерих го само на едно място, има сийдъри, обаче не ще за се закачи да се сваля, дава ми грешка, а пробвах с няколко програми - bitcomet, utorrent, azureus, още една /забравих й името/ и не ще  Sad

И аз го търся, но само с руско аудио го намерих, а го искам на английски, защото има субтитри за него.
Дай линк да пробвам и аз.

Ето линка, пробвай и ти:
http://www.torrentvalley.com/download_torrent_555108.html

# 82
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Здравейте!! Страшно полезна темичка.
Днес цял ден се опитвам да намеря
филма "Момчетата не плачат".
Е няма го никъде и това е !!
Моля помогнете ако можете.

# 83
  • Мнения: 1 668
Привет и от мен Mr. Green
Преди време по диема въртяха много често един филм по спомен мисля, че се каэваше-"Эавинаги с теб" или нещо такова newsm78
Раэкаэваше се эа любовтa между момиче и момче, эа техният живот. Момичето иэневери на момчето и эамина някъде а той от любов се натрови и едвам оцеля. В крайна сметка се събраха и момичето иэдаде книга наречена -Эавинаги с теб Heart Eyes
Немога да го намеря тоя филм не съм сигурна и эа точното име, ако някой се сещта кой е филма ще се радвам да го намеря и гледам пак Crazy

Ето го:
Завинаги с теб

Немога да намеря субтитри эа тоэи филм Cry Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 1 775
Здравейте!! Страшно полезна темичка.
Днес цял ден се опитвам да намеря
филма "Момчетата не плачат".
Е няма го никъде и това е !!
Моля помогнете ако можете.
А потърси ли в замунда Wink? Заповядай:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=77571

# 85
  • Мнения: 3 042
Привет и от мен Mr. Green
Преди време по диема въртяха много често един филм по спомен мисля, че се каэваше-"Эавинаги с теб" или нещо такова newsm78
Раэкаэваше се эа любовтa между момиче и момче, эа техният живот. Момичето иэневери на момчето и эамина някъде а той от любов се натрови и едвам оцеля. В крайна сметка се събраха и момичето иэдаде книга наречена -Эавинаги с теб Heart Eyes
Немога да го намеря тоя филм не съм сигурна и эа точното име, ако някой се сещта кой е филма ще се радвам да го намеря и гледам пак Crazy

Ето го:
Завинаги с теб

Немога да намеря субтитри эа тоэи филм Cry Rolling Eyes

В описанието на торента, под скреншотовете има един надпис "Свали субтитри" - от там ги свали. Peace

Amidala , май нищо няма да стане. Единя тракер дава грешка, а с другият няма връзка. Sad

# 86
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254

А потърси ли в замунда Wink? Заповядай:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=77571
[/quote]

Страшно ти благодаря за филмчето.
Уж тръгнах да го търся точно от Замундата,
но явно съм подходила неправилно с името
и не се получи нищо.
Веднага го свалям.
Нещо съм на такава вълна.

# 87
  • Мнения: 1 668
Привет и от мен Mr. Green
Преди време по диема въртяха много често един филм по спомен мисля, че се каэваше-"Эавинаги с теб" или нещо такова newsm78
Раэкаэваше се эа любовтa между момиче и момче, эа техният живот. Момичето иэневери на момчето и эамина някъде а той от любов се натрови и едвам оцеля. В крайна сметка се събраха и момичето иэдаде книга наречена -Эавинаги с теб Heart Eyes
Немога да го намеря тоя филм не съм сигурна и эа точното име, ако някой се сещта кой е филма ще се радвам да го намеря и гледам пак Crazy

Ето го:
Завинаги с теб

Немога да намеря субтитри эа тоэи филм Cry Rolling Eyes

В описанието на торента, под скреншотовете има един надпис "Свали субтитри" - от там ги свали. Peace


Аэ после видях ooooh!
Мерси  bouquet

# 88
  • Варна
  • Мнения: 915
изтеглих го с 300 зора, но иска някакъв код, когато го разархивирам  newsm78
Get the password here:

http://www.bestofcodecs.com

# 89
  • Мнения: 1 775
изтеглих го с 300 зора, но иска някакъв код, когато го разархивирам  newsm78
Get the password here:

http://www.bestofcodecs.com
Страшно ме изнерви този филм, дърпах с по 1-2 к, накрая стигна до 87% и спря. Ядосах се, реших, че няма да го гледам и го забърсах. За кода не мога да помогна, не ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт