Отслабване по време на сън

  • 2 933
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 467
Поци би ли споделил ти на какъв режим си ?

# 16
  • Мнения: 4 678
Месо,зеленчуци ,плодове
След няколко месеца ще стане една година от както не съм опитвал гозби, сладко(без мед),пържено ,газирано,брашно(всички производни)  bouquet

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 14:53 от Поци

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
За мен мога да кажа, че колкото повече спя, толкова по-малко ям и обратното.

# 18
  • Мнения: 467
Поци, Благодаря![smilie=smile3521.gif] thumbsup

# 19
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Стана ми интересна тази тема.
И аз съм против едностранните диети. Месцета и салатки, плодове за закуска, ленено семе, кълнове, тренировки и движение - за две години свалих над 25 килограма. Нито един не съм върнала и продължавам да свалям.

# 20
  • Мнения: 467
Danielka1как го въемасх това ленено сема,аз се опитах да го ям с мляко,но едвам го преглъжам, не е като да яде6 сусам например.

# 21
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Danielka1как го въемасх това ленено сема,аз се опитах да го ям с мляко,но едвам го преглъжам, не е като да яде6 сусам например.

Лененото семе го меля с мелничка за кафе, иначе не се усвоява от организма. Сутрин си правя за закуска цедено мляко, добавям  квасена сметана (общо около 100-150 гр.), слагам една чаена  лъжица домашен мед, сусам, чаена лъжица смлян лен, и кълнове от слънчоглед. В темата за ВМ-НВД на Тонимирката съм чела, че слагат и какао. И като закуся с това имам енергия за цял ден.
Чела съм, че има ленено масло под формата на капсули. В момента им правят голяма реклама и има добри отзиви за тях. Аз лично не съм ги пила и не мога да ти кажа нищо конкретно.

# 22
  • Мнения: 4 678
Аз съм го пил Peace

# 23
  • Мнения: 467
а какво ще кажете за леленото олио? Сега го видях в магазина,дали може да си го пием или трябва да се наливаме с него? Пи6е6е 4е е студенопресован или нещо такова,не знам дали има изобшо з Rolling Eyesна4ение.

# 24
  • Мнения: 4 678
а какво ще кажете за леленото олио? Сега го видях в магазина,дали може да си го пием или трябва да се наливаме с него? Пи6е6е 4е е студенопресован или нещо такова,не знам дали има изобшо з Rolling Eyesна4ение.

пий го Peace

Общи условия

Активация на акаунт