За или против съдомиалните сте?

  • 10 101
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Аз не мога да си представя без.
Понякога лятото на село се налага на ръка... не е истина.
Отделно са качестеото миене и факта че се спестява енергия и вода (по малко топла вода се хаби).

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 246
Интересно ми е какви са доводите против? За, разбира се, ама няма кой да ми я купи.  Cry

Мдааа, че и няма къде да я бутнем засега. Не сме предвиждали такава, и все повече ме е яд. След някоя и друга година ще мисля преустройство.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Не вярвам да получиш отговор "против" от някой ползващ съдомиялна!
Аз имам и съм твърдо ЗА!


Когато си направихме апартамента поканихме доста приятели на гости. Една от гостенките беше толкова против съдомиялните /никога не е ползвала/, че ме успокояваше-"Нищо, де, ще си я ползваш като шкаф за чинии!" Joy
Както и да е, ползвам я засега по предназначение и е добра покупка според мен.

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Твърдо За.

# 19
  • Oslo
  • Мнения: 659
За - след 3 месеца ползване, не си спомням как е било преди да я имам.

# 20
  • Мнения: 7
Благодаря момичета много ми помогнахте, вече 100% съм сигурна , че съм била права. От три години я мисля тази пералня, но все неможех да измисля къде да я сложа и отскоро ме осени една идея, верно малка ще е машината, но за предпочитане пред варианта да мия постоянно упуища с чинии. Hug Hug Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 826
Естествено,че съм ЗА. Peace При мен обаче няма къде да се сложи,иначе досега 100 пъти да съм молела горещо за тази придобивка. Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 7 004
За  Peace Да ми е жива и здрава, голяма помощ си е в домакинството.

# 23
  • Мнения: 1 731
За  Peace!Купихме я защото ми се появи алергия от миещи препарати ,която с нищо не можах да излекувам и се наложи ,но съм доволна много .Просто кеф,спестява време и си ги мие по-добре и от мен . Party Party Party

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Няма ли някой да каже нещо "против"? newsm78

# 25
  • Мнения: 685
Дори и мъжа ми е за Peace

# 26
  • Мнения: 13 512
Егати въпроса в 21-ви век! От 15 години имам миялна , много по-необходима ми е от готварската печка .

# 27
  • Мнения: 2 270
все едно да попиташ-за или против пералните сте.Надали някой ще е против нещо ,което облекчава ежедневието му newsm78

# 28
  • Мнения: 2 591
мисля, че и аз съм ЗА... замислила съм я като следващата покупка  Wink

бях оставила мъжа ми за няколко месеца сам вкъщи, понеже бях в чужбина и едно от първите неща, които ми каза, като се върнах беше: "абе трябва да си вземем една съдомиялна" hahaha

# 29
  • Мнения: 10
И аз съм ЗА.
Един съвет: ако сте повечко хора най - добре си вземи голяма, защото малките (с размер на микровълнова) събират 3 чаши и 2 чинии и според ме са доста непрактични. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт