За или против съдомиалните сте?

  • 10 109
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 132
И аз съм ЗА и поддържам мнението по-горе,че трябва да е голяма съдомиялната.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 688
За  Peace Да ми е жива и здрава, голяма помощ си е в домакинството.
Подкрепям мнението ти!

# 32
  • София
  • Мнения: 312
Моята съдомиялня е за 9 комплекта (45 см. широчина) и напълно ми е достатъчна за 4 души. Побира се и тавата от фурната най-най отгоре. Пускам я всяка вечер, а през почивните дни и на обяд. Освен чиниите за супа, 2-ро, чаши, безброй съдинки, бъркалите на миксера и какво ли още не, се побира и тенджерата под налягане. Мисля си, че ако бях купила по-голяма (за 12 компл.), и нея щях да я напълвам. Ама пусти 15 сантиметра, дето не достигнаха. Но и така съм супердоволна.

# 33
# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 553
За . Peace

# 35
  • Мнения: 513
  Peace Твърдо  ЗА.   ooooh! Доста борба водих с мъжо, докато го убедя ,  Naughty но като разбра  каква икономия прави /а той  си умира за икономии/ се съгласи и сега даже я препоръчва. 
    Thinking Накратко - моята е 45 см. и понеже я пускам 5 пъти в седмицата - понеделник, сряда, петък събота и неделя ми изразходва ток и вода точно колкото за  един 80 литров бойлер.  newsm78 Това беше количеството ток и вода, което  харчех  всеки ден и мъжо #2gunfire  постоянно нервничеше.  hahaha Сега е  тих и доволен, още повече, че сметките за ток и вода паднаха драстично.
    Peace Купувай и не слушай тези, които са против-те просто или са невежи или завиждат!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 62 595
А какво правите с мръсните съдове от вторника и четвъртъка? newsm78

# 37
  • Мнения: 1 172
А какво правите с мръсните съдове от вторника и четвъртъка? newsm78

Нашите мръсни съдове си стоят в съдомиялната, докато тя се запълни. Често се случва да я пускаме и през ден-два. Няма никакви проблеми с миризми, засъхнали съдове и т.н.

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Как определено за. Това е най-използвания уред в къщи. Печката толкова не я позвам,колкото нея. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 8 999
ЗА, и най-добре да е максимално голяма!
Много ми стана любопитно кой и какви доводи "против" би могъл да изтъкне.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 688
все едно да попиташ-за или против пералните сте.Надали някой ще е против нещо ,което облекчава ежедневието му newsm78
имам познати които едва миналата година си купиха пералня и то определено не защото нямаха пари.Не си представям как ще търкам по-обемистите дрехи на ръка.....
Хайде някой да каже какви са му доводите "против"

# 41
няма по хубаво от съдомиялната за домакинята и за приборите.все едно да не переш с пералня,а на ръка.единствен недостатък е ,че след дълго миене чашите се надраскват,но има ли нещо вечно?аз моята си я ползвам с удоволствие.спестява ми време,а и ръцете ми са по нежни. изобщо не се чуди,ами купувай.

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 12:40 от zincheto

# 42
  • София
  • Мнения: 6 151
Аз засега нямам съдомиялна, но от четене из форума така съм се запалила, че само си мисля как ще си вземем Laughing Даже в проекта за новата кухня сме си оставили вратичка да можем да си сложим съдомиялна по-нататък... Преди време си мислех, че това е някаква измишльотина, която не мие хубаво и хаби много ток и вода. Оказва се, че не съм била права! Wink Така че , в обобщение, и аз гласувам "за"!

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз искам да чуя довод "против" Thinking

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
При 60 градуса на водата всичката мръсотия пада. И мен да ме пръскат с гореща вода в продължение на час и нещо, всичко ще ми падне.  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт