Ревнувате ли?

  • 4 494
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 725
Ами да,понякога ми се случва.Но и аз като Mimi_Teneva мисля,че си е нормално,когато обичаш,да ревнуваш!

# 16
  • Мнения: 1 186
Ами да,понякога ми се случва.Но и аз като Mimi_Teneva мисля,че си е нормално,когато обичаш,да ревнуваш!

 newsm10

# 17
  • Мнения: 373
Естествено, че да та аз все още го обичам! По принцип уж не съм ревнива, не се дразня, когато загледа някоя жена например, но се дразня от бивши негови приятелки, макар че е тъпо, защотото и аз си имам бивши!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох ми за съжаление съм ревнивка,не кой знае колко,но ревнувам.Лошото е,че ако ми влезе мухата почвам във всяко едно нещо  да се съмнявам,мислите ми са се в там,апа тръгне ли да излизааа оле майкоууу,ще го побъркам.Мноу съм смотана,ма кво да се правя,такава съм понякога.  #2gunfireSad

# 19
  • Мнения: 84
Естествено, че да та аз все още го обичам! По принцип уж не съм ревнива, не се дразня, когато загледа някоя жена например, но се дразня от бивши негови приятелки, макар че е тъпо, защотото и аз си имам бивши!
Peace

# 20
  • Мнения: 172
Никога не съм ревнувала от жена. Знам си цената. Той неговата също.
Ревнуваме се от работа, когато е прекалено много.

# 21
  • Мнения: 3 929
Не съм от ревнивите и смятам, че ревността е болестно състояние. Бих ревнувала, когато съм напълно убедена, че има за какво.

# 22
Не съм от ревнивите и смятам, че ревността е болестно състояние. Бих ревнувала, когато съм напълно убедена, че има за какво.

Не е така! Когато се убедиш, че има за какво, ще бъде твърде късно. Аз съм привърженичка на умерената ревност. Както казват американците - better safe, than sorry! Wink

# 23
  • софия
  • Мнения: 636
Случвало ми се е. Но мисля, че ревността е гадно, разяждащо чувство, което съсипва отношенията между хората. Не бива да му се поддаваме.

# 24
Ами до преди нколко месеца си мислех, че не знам какво е това чувство.Но сега не мога да се контролирам.Мисля, че зависи от човека с който си.Той може да те предизвика най-много да изпиташ това чувство, което просто те влудява за съжаление.Но пък не знаеш и как да се избавиш от него.

# 25
  • Мнения: 339
Не съм от скандално ревнивите. Общо взето се опитвам да не се поддавам на това чувство. Но пък да кажа, че хич не съм ревнива ще излъжа. Но никога не съм си позволявала да правя сцени. Това е отблъскващо поведение.
И аз мисля,че няма любов без умерена доза ревност.

# 26
  • Мнения: 105
Да, ревнувам. Но мисля, че в нормални граници. И само, когато ми е даден повод за това.

# 27
  • Мнения: 157
Не ревнувам.Ако е решил да бъде с някоя друга със сцени на ревност няма да го върна.По добре да се поизмъча в такъв случай няколко месеца от колкото да живея с мисълта по всяко едно време къде е , с коя е и тази примерно защо го гледа.Ревността може да се контролира само ако вие пожелаете.

# 28
  • Мнения: 83
Рвнувам но в рамките на нормалното Naughty

# 29
  • Мнения: 943
Не, 100 % съм сигурна в него...дори повече, отколкото в себе си  Thinking


  remybussi

Общи условия

Активация на акаунт