С какво завивате бебетата?

  • 9 259
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
С плетена памучна пелена и памучно одеалце в чаршафче. Спи облечена с ританки и памучно боди с дълъг ръкав.  В стаята е 20-21С.

# 16
  • Мнения: 3 550
С вълнено одеало. Облечен е с боди и гащеризонче. В стаята е 22-23 градуса. На мен ми се струва топло и мрънкам да му сложим памучно одеало, но бабите не дават.

# 17
  • Мнения: 2 755
С ватирано спално чувалче, без ръкави.

# 18
  • Мнения: 343
С памучно одеало вечер като си ляга, а цяла нощ отвита. Прозорецът е отворен. С чувал вече не става, защото обикаля из цялото легло и й пречи и плаче.

# 19
  • Мнения: 433
С олекотена завивка, облечен е с тънка пижамка или с тънко боди с дълъг ръкав и бермуди,без чорапи. В стаята е около 22 С.

# 20
  • Мнения: 27
Бебчо спи завит с олекотена завивка на температура 16-18 градуса облечен с боди и ританки smile3524

# 21
  • Мнения: 1 289
На температура 17-18 градуса, спи с пижамка в тънко чувалче /от летните/, че много се отвива. Аз мятам отгоре тънко вълнено одеалце, което тя изритва без проблем. Прозорецът е открехнат. Така кара цялата зима, само че на затворен прозорец. Опитах с олекотена завивка, но се получиха бурни протести, защото щерката няколко пъти на вечер сменя положението на главата и краката. А олекотената завивка и пречеше да се движи свободно. Боледува само веднъж, да не чува  Imp , но ни го донесоха вируса.

# 22
  • Мнения: 4 244
Боди с пижамка. Отгоре за по хладния сезон - ватиран спален чувал, за лятото по тънък чувал от трико, пак така облечен.
Така ми спяха до 18 месечни и двамата.
Сега са на олекотени юрганчета и пак боди с пижамка.
За лятото леки памучни одеалца или само бархетно чаршафче

# 23
  • Мнения: 507
Спално чувалче без ръкави.

# 24
  • Мнения: 5 228
С дебела пелена, но сега съм й купила спално чувалче, защото много започна да се отвива.

# 25
  • Мнения: 306
Спим в лятно чувалче без ръкави на около 19-20 градуса и това е!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Цитат на: T o n i
Какви вълнени одеяла какви олекотени юрганчета бе мами  Shocked
Моята беба спинка с едно тънко памучно чувалче и по съвсем нормални памучни ританки и боди на 19-20 градуса



  202uu   202uu i nie taka spim samo4e ne s 4yval4e a s takava pelenka

# 27
  • Мнения: 1 613
Спи със спално чувалче. Понякога мятам и едно памучно одеалце, но не винаги. Спи на Т 21-22 С.

В Англия не се препоръчва използването на всякакъв вид олекотени завивки, юрганчета и др. до годинката!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 062
Боса, с боди и тънък спален чувал.

# 29
  • Мнения: 456
С тип олекотена завивка, но по - лека. Облечен в пижама, без друго отдолу. Към 22 часа обикновено е вече само по пижама - завивката е изритана....  Laughing та мама или тати го завиват... smile3524

Общи условия

Активация на акаунт