Крем за подсичане

  • 1 672
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Само при нужда мажа с крем за подсичане. Много рядко ми се е налагало слава богу. Иначе използвам олио или мляко. Peace

# 16
  • Мнения: 6 442
Продължавам да мажа с крем след всяка смяна на памперса. С олио спрях лятото и минах на мляко.
И аз така.Лятото мажех с мляко,но сега пак започнах с олио. Peace

# 17
  • Мнения: 1 186
Още от бебе мажа дупето на дъщеря си с ПАВЛОДЕРМ....страхотен крем Peace
А за олио.....докато беше бебе я мажех на всяко къпане с олиото на CHICCO....през зимния период по-принцип се препоръчва да се може с олио защото згрявало тялото но по бавно попива в кожата...мажех с олио до към 4-5 месец и после минах на тоалетно мляко на същата серия Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
С кремче мажех само при нужда.Ползвах олио,а като се стопли минахме на мляко.

# 19
  • Мнения: 26
Mного мерсита.Аз също мисля да мина на мляко,защото са се появили малки пъпчици и май са от олиото......

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Редовно мажех с кремче до към 3-ти месец. После при нужда. Зимата ползвам олио, лятото мляко, омазнявам всяка вечер след баня.

# 21
  • Мнения: 1 335
Ползвам мляко от как се е родил (само 3-4 пъти мазах с мас  Sick че беше нещо сухичка кожата му). А с крем дупето мажа след като го мия, т.е. след къпане вечер и след акане през деня, което се случва веднъж - два пъти.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз мажа с крем при смяната на всеки памперс


И аз правех така Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 026
Не съм го мазала с крем, слагах му олио при смяна на пампата.

# 24
  • Мнения: 9 973
вече при нужда Peace

# 25
  • Мнения: 40
Mного мерсита.Аз също мисля да мина на мляко,защото са се появили малки пъпчици и май са от олиото......

По-добре се посъветвай с педито за пъпчиците , ние също имахме такива в областта под памперса и ги третирахе с Пиоктанин .

Иначе ползваме кремче по 1-2 пъти на ден и олио след баня .

# 26
  • Мнения: 2 100
Кремче за подсичане слагам всеки път след смяна на памперса, че и го мия всеки път, тъй като много бързо се подсича. Зависи си от кожата

# 27
  • Мнения: 2 960
Продължавам да мажа с крем след всяка смяна на памперса. С олио спрях лятото и минах на мляко.
и аз така ..хидратиращото мляко на мустела е о.к. а при смяна на памперса мажа дупето с кремчето на себамед... bowuuне сме се подсичали

# 28
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Мажа само, ако видя зачервено, иначе - не. Като има зачервено - и двете ми деца за радост не са се подсичали, мажа или Нивеа срещу подсичане или Бейбитан.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
И сега вечер след баня мажа с крем- вече от година и половина веднъж на ден.
Да уточня- сина ми не е от тези с чувствителна кожа но още спи с памперс и затова го правя

Общи условия

Активация на акаунт