Първата среща с бебето-харесахте ли го?

  • 8 393
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
беше любов от пръв поглед.дадоха ми я на следващият ден.мъжът ми я беше видял преди мен и ми беше казал ,че е негово копие.и наистина беше така.тя си беше и е най-красивото нещо, което съм виждала Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 55
и при нас беше любов от пръв поглед   Kissing Heart

а и често казано не съм си я представяла толкова мила и невинна..направо се просълзявам като си спомня. не можех да спра да се усмихвам като я взех на ръце..

# 17
  • Мнения: 1 217
Честно казано не си го представях толкова красив и толкова сбръчкан. Mr. Green
Когато го видях за първи път беше след като излезнах от упойката,беше измит и увит в една розова пелена.
Погледа ми беше доста мътен,но се фокусирах върху бебо и се разплаках.
После мъжо каза,че не съм спряла да повтарям колко е красив. Joy

# 18
  • Мнения: 6 442
Мислех,че ще е едно синьо бебе,заото такива ми бяха впечетленията от Такъв е животът.За мое огромно щастие се роди едно сладко,розово сладурче,което ,както всичко заобичах на мига Heart Eyes

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Когато я видях за първи път,бях очарована.Може би защото се бях настройла да бъде сбръчкана , синя и грозноватичка,а тя бяла с черна коса и красиви устни, казах си:"Боже,колко е красива!" Flutter

# 20
  • Мнения: 1 186
Естественно че го харесах...та аз бях удивена от приликата с баща си Peace....каквото и да е ,то си е моето съкровище Heart Eyes
раждането на дете е най-невероятния и щастлив миг в живота на една жена...

# 21
  • София
  • Мнения: 593
Влюбих се безвъзвратно! Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
За първи път го видях съвсем за малко когато го извадиха, плачех от щастие и облекчение и не можах да го огледам кой знае колко добре. Целувах го където сваря и плачех, това беше най-първата ни среща.
След като ме свалиха от операционната веднага ни го донесоха в стаята и аз се изумих как може да съм родила толкова грозно бебе! Laughing Просто беше най-грозното бебе, което съм виждала-с едно клепнало ухо, целият подут, лилав, без мигли и вежди. Не отвори въобще очите. И с много коса.
Още на другия ден нещата взеха да се подобряват и мишока да се оформя.
Сега, естествено, за мен той е най-красивото дете на света!
Но съпруга ми още не може да забрави физиономията ми когато го огледах след операцията.

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз си знаех как изглежда - ходих на 3Д видеозон. Изненада беше само черната му гъста и права коса  Blush
Беше любов от пръв поглед, още като го сложиха на корема ми, преди да прережат пъпната връв. Малко топло и мокро човече, леко изплакало и потрепващо.
Първата ни снимка заедно е 1 минута след раждането - аз ухилена като кифла, той сгушен голичък върху гърдите ми...Няма друго такова щастие!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 341
Разбира се, че я харесах. Та това беше най-красивото нещо, което очите ми бяха виждали до онзи момент. Беше изящна, оформена, прекрасна...... мога да изброявам още дълго. Снимах я, а после цяла нощ гледах снимките на фотото, не спах от вълнение. Никога преди да родя не съм си представяла как ще изглежда, колкото и да се опитвах нищо не изплуваше в съзнанието ми. Предполагам, че повечето майки са изпитали същото като мен.

# 25
  • Мнения: 2 677
Не просто го харесах, а бях очарована.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз влязох да раждам нормално и очаквах да видя едно синьо и сбъчкано бебенце. Но в последствие ми се наложи секцио и след операцията веднага ми го показаха. Калоян беше прекрасен - с големи червени бузки и черна косичка. А това, което най ми се запечата е момента, когато сестрата  го сложи до мен и аз успях да го целуна. Тогава си помислих, че това е най-меката кожа, която съм докосвала Heart Eyes

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Видях я след 3 дни и ми хареса.Беше много мъничка и с пънкарска прическа.Жената с която бяхме в стаята пък постоянно говореше/уж на майтап/ колко и е грозно бебето с този сплескан нос  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 940
Бях се нагледала на филми дето бебетата ги дават едни омазани, сини. Моето беше розово, голямо /4.100 и 54 сантиметра/ и много оформено. Харесах го много, най-красивото бебе, което бях виждала. Убедена съм, че всички момичета, които родиха този ден смятаха своите деца за най-хубавите.

# 29
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Когато го извадих ми дадоха веднага на гърдите - това ми е първата среща- бебчо беше вишнев на цвят, плачкаше. Като ми го донесоха след 5 часа много му се радвах.Всички бебчета са сладури, а пък твоето е най- големия  Joy

Общи условия

Активация на акаунт