Синди Крауфорд- Предизвикателството!

  • 59 014
  • 416
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 878
да ,там,аз пратих една дружка да ми вземе,защото поне се вижда готино и се чува добре,моят запис е един...завива ми се свят като гледам
 Mr. Green

# 61
  • Мнения: 878
Бетинка,какво стана със заглавито мила?Ще го сменяме ли,вече доста мами има желаещи да отслабваме заедно....давай да си правим статистиката,тъкмо за Нова Година да сме се вталили и постегнали  Party ,малко да се понаконтим деее  Flutter

# 62
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ами, оказа се,че не мога да го сменя аз, нито някой от останалите потребители. Само модератор може. Ако искате, тая тема да си я продължим така, пък като направи 15-тина страници, ще пуснем нова с ново заглавие?
И чакам мерките ви, че вече съм направила табличка, само трябва да я попълня. Който желае да се включи, моля да даде:
Име,ръст,преди (кг),сега (кг),минус (кг),цел (кг),бюст (см),талия(см),ханш (см),бедро(см),прасец(см),ръка(см).
В допълнение можем да добавим кой какъв хранителен режим спазва, ако спазва такъв, разбира се.
Радвам се, че отборът расте!  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 146
Довечера ще се премеря и утре ще ги пусна.

# 64
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Djiji, май е по-правилно сутрин да се теглиш (специално за кг), а за мерките мисля, че няма значение.

# 65
  • Мнения: 266
Дисковете и упражненията в тях са добри, но за да имат ефект се изисква постоянство.
Упражненията и техниката на изпълнение добре са обяснени.
Основния ефект според мен е стягането на тялото, не толкова отслабването.
Тренират се основни мускулни групи- крака, ръце, корем...
Ако не сте тренирали, вторият диск ще ви се стори доста тежък - и като трудност и като време- над 60 мин. В него упражненията се изпълняват по- бавно и би следвало по- прецизно, защото се следи за всяко движение.
Но ако започнете с първия или с третия, и втория не е непостижим след около 2-3 седмици.
Аз лично ги редувам- за разнообразие, и в зависимост от това с колко време разполагам и в каква форма съм.
Другият момент, че може да увеличавате натоварването- или с повече тежести или по- голяма бройка повторения на упражненията дори от лесните комплекси.
Така че тренирайте редовно и ще има забележим ефект! Hug

# 66
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Mima999, сподели малко повечко, моля те. От колко време ги правиш и как точно ги редуваш? При теб кога се забеляза ефекта на стягането? И за тежестите - с какви е най-добре да се започне? Аз бях питала, но тогава не получих отговор. Използвам две от по 0.500 кг. , дали са достатъчни?
За отслабване е ясно, че само с дисковете няма да стане, изисква се и определен начин на хранене, но това вече всеки сам си го определя.

# 67
  • Мнения: 685
Аз бях питала, но тогава не получих отговор. Използвам две от по 0.500 кг. , дали са достатъчни?

Малко е 0.5 кг! Ако нямаш гирички, напълни 2 бутилки от 1.5л с вода и с тях... като първоначално прави по кратки серии, за да не се претовариш Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 1 146
Бети аз килограмите си ги меря всяка сутрин /вечер ако се премеря трябва да получа нервна криза, някой път и сутрин ми е зле какво остава за вечер/. Имах предвид със сантиметъра да се премеря. Grinning

# 69
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
кг! Ако нямаш гирички, напълни 2 бутилки от 1.5л с вода и с тях... като първоначално прави по кратки серии, за да не се претовариш Hug
Много благодаря! Hug И аз така си мислех, че е малко, понеже не усещах особено натоварване.
Djiji, ок, ама без нервни кризи, де  Heart Eyes И аз не съм обнадеждена особено от резултатите си, ама ще продължаваме да се инатим hahaha

# 70
  • Мнения: 685
сега ми казаха,че ги имало на книжарница Сиело в Мола
Ако някой ходи да се обади ....

Купих ги...  newsm44 Направо съм на 7-мото небе.
Благодаря jujolinka за информацията без теб нямаше да разбера.

Няма да повярвате струват нищо пари, изпратих мъжът ми със заръката колкото и да струват да ги вземе, а той приятно изненадан от цената останал: 2.99 лв за диск. #Crazy

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 17:54 от Cantariny

# 71
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Cantariny, честито  Grinning Значи от утре и ти си с нас на линия, нали?

# 72
  • Мнения: 878
ехаааа,и аз чакам мойте ,дано някой не ги купи преди мен  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 481
Момичета, сега изгледах 2-ия диск и мисля че определено е по-натоварващ. Ако някой сега започва може би ще е по-добре първо известно време да прави отделните комплекси от 3-ия диск и чак тогава да премине към 2-ия. Аз отскоро правя упражненията от 3-ия диск, но от преди това ходя и на фитнес и мисля да се пробвам с 2-ия. Единствената ми забележка е, че кърмачките по-добре да пропуснат серията за гърди с гиричките, защото в кърмаческия форум пишеше, че е желателно да се избягва натоварване на гърдите. Така реших и аз да опитам без упражненията за гърди и тази вечер като приспя беба се захващам. Утре ще пиша дали съм издържала до края и как се чувствам.

# 74
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
А първия диск само аз ли го правя? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт