Синди Крауфорд- Предизвикателството!

  • 58 983
  • 416
  •   1
Отговори
# 45
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Явно и от трите диска ще има положителен ефект, само постоянство и упоритост трябва. И свободно време, де  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 878
аз имам първият диск на Синди и там има 3 комплекса,първият е най-натоварващ като цяло,вторият е подобен,но има малко повече ръце ,а третият е бърз 10 минутен.На мен първият ми е супер,защото обхваща всички точки за отслабване (разбирайте навсякъде  Mr. Green) .Аз с него свалих за 14 дни 14 кила,ама бях 20 годишна,сега май ще отнеме повечко време  Joy...остаряваме

# 47
  • Мнения: 481
аз имам първият диск на Синди и там има 3 комплекса,първият е най-натоварващ като цяло,вторият е подобен,но има малко повече ръце ,а третият е бърз 10 минутен.На мен първият ми е супер,защото обхваща всички точки за отслабване (разбирайте навсякъде  Mr. Green) .Аз с него свалих за 14 дни 14 кила,ама бях 20 годишна,сега май ще отнеме повечко време  Joy...остаряваме
Ти си направо магьосничка  smile3501 smile3501, поздравления 14 кг. за 14 дни е направо рекорд. При мен излишните са 5, но като са по-малко е по-трудно. Останала съм с впечатление, че когато имаш повече излишни, по-лесно и бързо сваляш в началото. При всички случай после идва по-трудното и най-вече да успееш да ги задържиш. Дано и ние се справим като теб, но си права че годинките усложняват цялата работа.

# 48
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Добро утро!
Минавам набързо, понеже днес имам доста задачи и едва ли ще ми остане време за форума  Grinning
Та, да се похваля, че най-после имам резултат в мерките - отвсякъде минус 1 см. То, в сравнение с вашите постижения, почти нищо не е, но все пак  Laughing има някакъв напредък.
Ако искате, дайте и вашите мерки и да направим табличката, за която говорихме.
Лек ден от мен Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 1 146
Браво за успехите, аз за един месец съм 1 кг надолу имам още 3-4. Правя само втория диск за мен той е най-натоварващ, почнах отначало с третия после с първия и сега съм този и съм доволна. Тия дни ще включа и велоергометъра за по голямо кардио натоварване дано да имам по голям успех.

# 50
  • Мнения: 1 952
Имам и трите диска, даже не съм ги гледала, но май ми е време.

# 51
  • Мнения: 878
а откъде ги имате бе момичета...и аз искам да си ги купя,айде не трите ,защото родих отдавна ,но поне първият и вторият.Кажете откъде да ги намеря?  Praynig  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 1 146
Аз си ги купих с вестник "за жената",  майче беше /не съм сигурна за името на вестника/ преди два - три месеца някъде. Сега незнам къде ги има. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 201
Ще ме светнете ли за тези дискове - редуват ли се по дни за различните мускулни групи или са си отделни комплекси? Колко трае една тренировка и кой комплекс/ диск бихте ми препоръчали?
Май и аз ще се присъединя, ако не ме грабне стийпаеробиката на Кармен Електра.
Отдавна се чудя дали да започна гимнастиката на Синди, но го ударих на експерименти.

# 54
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Миа, специално за първия диск, който аз правя, ми обясниха следното:там са общо три комплекса. Първият е около 40 мин, вторият - около час, а третият е 10 мин и се прави в дните, в които нямаш време. Иначе било хубаво да се редуват първия и втория комплекс, но аз засега съм само на първия.
Djiji, и аз свялам адски бавно. Трета седмица съм на точковата диета, от една седмица правя упражненията, а досега съм само минус 1 кг. Явно е така, понеже имаме по-малко за сваляне. На мен ми остават още 5 кг.
The same myself, хайде, присъединявай се - колкото сме повече, толкова по-добре Grinning
Успех на всички  bouquet

# 55
  • Мнения: 201
Бети, благодаря!   bouquet

# 56
  • Мнения: 878
сега ми казаха,че ги имало на книжарница Сиело в Мола
Ако някой ходи да се обади ,че и аз искам първият и вторият

# 57
  • Мнения: 878
а можете ли да ми кажете как са им точно имената на първият и вторият диск?Този за след раждането не ми трябва.  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 1 635
Диск1 - Оформи тялото си
Диск2 - Следващото предизвикателство

# 59
  • Мнения: 685
Момичета как съм ви пропуснала до сега?!!!  Hug

Аз съм фен на Сидни от 7-8 години, правех си редовно упражненията, но от употребата ли какво се прецaка касетата  - имах "Предизвикателството"... Много бих искала да се присъединя към вас, но дано успея да намеря дисковете, по памет правех гимнастиката, но вече ми се губят някой упражнения.  Crossing Arms

Ще проверя за дисковете в мола още днес  baby_neutral (мола на Стамболийски нали?)

Общи условия

Активация на акаунт