излизане за забавление

  • 3 320
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 508
Излизаме всяка седмица. Нямаме проблем с гледането на детето, но имаме проблем с финансите.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
От раждането снощи за пръв път пробвах да отида на заведение с приятелки.  Оставих бебче на таткото. Излязах в  18 ч.... прибрах се в 20,30ч. ... таксито попадна в задръстване, заради някакъв мач затворили Евлоги...притесних се..
На сутринта ми разказаха какво съм пропуснала.
Друг път повече...

# 17
  • Мнения: 1 121
Откакто се е родил не съм ходила никъде без него Confused За да го оставя на някой трябва да си викна детегледачка, но и така не става, защото кърмя, а от шише не иска да яде  Wink тъй, че едва ли скоро ще имам някакви развлечения, но като поотрасне ще си наваксам, засега по-важното е да му дам възможно най-здравословният старт.

# 18
  • Мнения: 9 973
1на2седм Peace

# 19
  • Мнения: 6 441
Вечер не съм излизала,откакто се е родил малкия.

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз си намерих жена да гледа Стиви почасово.
Така, когато татко му се върне от път излизахме на обед, по магазините, на вечеря сами или с приятели.
Вчера излязох на среща с приятелки по обед, жената му даде обеда, сменила му памперса, сложила го да спи, после следобедна закуска, играли.... Но аз й имам доверие, сина ми я харесва и аз съм спокойна.
Утре сигурно ще дойде да го гледа докато аз напазарувам, защото в дъжд не искам до го изкарвам.

# 21
  • Мнения: 891
Вечер не излизаме  Confused
С времето свикнахме

# 22
  • Мнения: 887
Не гасувах, защито няма опция - Рядко.

# 23
  • Мнения: 189
Вечер не излизаме  Confused
С времето свикнахме


[и ние така/quote]

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Излизаме рядко и почти винаги сме с малкия, като се разлигави яко (което става доста бързо) си тръгваме и така...Но се находихме преди това и не ми липсва  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
Като беше по-малък, по-често излизахме, но сега започваме да връщаме добрите практики. Надявам се, че ще се случва поне един път в седмицата... С таткото или без.

# 26
  • Мнения: 1 668
В седмицата 3-4 пъти иэлиэаме ,малката эаспива рано и я оставяме на бабата а ние се эабавляваме Party

# 27
  • Мнения: 260
Излизаме някъде за бързо-за 2-3 часа и когато стане време за къпане се прибираме Peace
Няма на кого да я оставя да я гледа Thinking

# 28
Моят син вече е на 10 месеца, така че спокойно вече го оставяме събота при баба ми или при майка ми. Ние излизаме веднъж в седмицата. Мисля че една майка го заслужава поне веднъж в седмицата да се почувства свободна и да се почувства жена! Говоря от тази позиция,защото имам на кой да оставя детето! Ако нямах може би щях да се чувствам по различен начин.

# 29
  • Мнения: 176
Отговорих с предпоследната възможност, защото сме заедно почти постоянно и навсякъде ходим двамата и винаги се забавляваме. А откакто сме трима е още по- забавно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт