Колкото повече отслабвам

  • 3 274
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Значи съм круша-когато качвам кила, ги качвам на бедра и ставам като римски пехотинец или като Евгения (така ли беше?) Раданова Confused

# 16
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Karen
толкова по-дебела се виждам!  Sad Май вече съм за психиатър, не за диета.
Мислех, че идеалните за мен кг са 57 на ръст 173. Обаче нещата вървят на зле - сега съм 59 и като се гледам в огледалото по мен има още 10 кг сланина и не се харесвам, и не се харесвам! Днес пробвах костюмче в един магазин и в огледалото се виждах с огромен задник  #Shocked , а той 93 см.  След това се замислих по въпроса. Осъзнавам , че съм се запътила към анорексията, но не знам как да спра процеса. Приемам съвети!
Явно си направила първата и най-важна кра4ка-осъзнаването.
От тук на сетне е най важно да проявиш здрав разум-да ''излезнеш '' от себе си и да направиш реална преценка.
Ако не спортуваш-запо4ни,кожата ти ще се изглади,сланинките (ако ги има) ще се поприберат и не на последно място-ако усетиш,4е не се справяш ,потърси помощ.
Успех

# 17
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Момичета,аз след първата бременност си върнах тийнейджърските обиколки(с изключение на гърдите),но вида ми беше различен. Sad Чертите на лицето ми се изостриха,косата ми изтъня,гърдите ми се смалиха,тенът ми стана неравномерен,кожата леко се промени(по-голямата част от хиперпигментацията не изчезна)...Но когато започнах активно да  работя и да се срещам с много хора,разбрах,че съм почити перфектна Wink в очите на другите!Фитнес аеробиката на кака Синди ме зареждаше с енергия,чувствах се полезна и започнах да приемам новия си вид-просто растем... Grinning На 30 години съм Simple Smile
p.s.Пожелавам ви много усмивки и се чувствайте добре в кожата си!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: Karen
Осъзнавам , че съм се запътила към анорексията, но не знам как да спра процеса. Приемам съвети!
Ако осъзнаваш това, значи наистина си се запътила. В такъв случай най-горещо бих те помолила да отидеш при лекар-специалист по храненето, имайки предвид каква трагедия е анорексията /в градчето, от което съм родом, едно 16-годишно дете, красиво като розова пъпчица, си отиде преди години от тази страшна болест/. В никакъв случай не бих искала да звуча страшно, но наистина искам да те постресна.

# 19
  • Мнения: 299
Цитат на: Karen
толкова по-дебела се виждам!  Sad Май вече съм за психиатър, не за диета.
Мислех, че идеалните за мен кг са 57 на ръст 173. Обаче нещата вървят на зле - сега съм 59 и като се гледам в огледалото по мен има още 10 кг сланина и не се харесвам, и не се харесвам! Днес пробвах костюмче в един магазин и в огледалото се виждах с огромен задник  #Shocked , а той 93 см.  След това се замислих по въпроса. Осъзнавам , че съм се запътила към анорексията, но не знам как да спра процеса. Приемам съвети!

Незнам дали прочете тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23804 и препратката към дира , но на мен ми беше доста полезна. Най-малкото сега въпреки че не съм със желаното от мен тегло не изпадам в безумни кризи при които спирам да ям въобще

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Внимавай,аз бях много зле.Свалих много кг и се вманиачих.Виждах се все по-дебела.Дойде момент в който като хапнех нещо малко и отивах да го повърна,плачейки че съм го хапнала Sad След това почвах да треперя за още.......радвам се че се усетих на време и разбрах на къде вървя.Беше много трудно да се справя с проблма,криех от всички Confused

# 21
  • Мнения: 2 108
да,да,да.....кг-те нямат  почти нищо общо с  това как изгледаш! Не  се вманиячавай на тема -не трябва да ям,а на тема -трябва да спортувам и да ям.
Може да си  50 кг  и да си много зле изледаща,а може да си 57 и да си супер-всичко зависи от това как са разпределени върху тялото ти. И аз сега съм почти старите ми кг, но........... Twisted Evil нямам нищо общо с предишното тяло. Просто УЖАС-пробвам дрехите си от преди и те ми стават-но все едно са чужди, и никога не са били мои. Стоят ми гадно и смешно-така, че спорта му е майката. Не че и аз много ,много спортувам-от детето нямам никакво време почти Cry
спортувай и яж и тогава нещата ще се оправят

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Цитат на: Туфи
Останалата половина-обръщаш се към себе си и мислиш позитивно-колко бях преди да родя, с колко кг върху себе си съм се чувствала най-добре (не изглеждала, а чувствала), кога съм била най-привлекателна? Нали разбираш, че ако си прекалено кльощава също не е толкова хубаво? А съпругът ти какво казва по въпроса?

Много хубави въпроси, Туфи!  Grinning
Преди бременностите бях 63 кг, обаче най-добре съм се чувствала на 67!  Embarassed Тогава повечето беше на бюста, чертите на лицето ми бяха по-меки..
Съпругът ми казва да спирам да слабея, че не ще да си ляга с торба кокали!  Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Цитат на: nad_tab
А спортуваш ли? Кел файда че си на нужните килограми, ако имаш бричове, например.... важно е покрай диетата и да правиш нещо, тогава и резултата ще ти допадне


Наде, бричове нямам и шкембе нямам, обаче талията ми е по-широка отпреди.
Крайно време е да почна да спортувам! Ама с тия деца ми е много на нагорно!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Цитат на: Erica
Според мен обаче, не виждаш сланини, а кожа.
Поне при мен това беше причината- отидох на контролен преглед при лекарката ми, на която се оплаках, че коремът ми е като в 4- ия месец. Кожа било според нея, ама така ме опъна по коремчетооо.....склонна съм да и вярвам, но не знам какво да правя. Честно казано и много ме мързи.


И мен много ме мързи!  Simple Smile  В малкото си свободно време искам само тишина и никой за нищо да не ме дърпа.
ГЛедам чак кожи не са , ама ми е омекнало тялото  Close  и точно над белега от секциото стои едно изпъкнало като геврек, това подкожните ръбове ли са, що ли?

# 25
Като се има впредвид трите шева - на матката, на мускулите и на кожата, нормално е корема да не изглежда като преди!Моят белег е по-скоро хлътнал навътре, а около него е безчувствено Rolling Eyes Обаче какво да се прави

# 26
Цитат на: Erica
Ехххх....яд ме е ,че не мога да си открия списанието, където бяха подробно обяснени, за да го препиша.
На кратко:
Ябълка: пълнее в корема и дупето като се губи талията. Другите части на тялото не мърдат съществено.
Круша: Най- вече бедрата, прасците и дупето.
Ананас: Тесни рамене, малки гърди, липса на талия, увиснало дупе, бедра и прасци почти сляти.

Пишеше и диети за всеки тип.

Списанието е Журнал, аз съвсем на скоро го открих и горещо го препоръчвам на всяка жена.


ето нещо за крушите и ябълките и един интересен уред:

http://www.protos.bg/diabet/vd/i62/vd_i62_17.html

# 27
  • Мнения: 2 596
Цитат на: Valeria
И аз ще се включа в групата на лудите. В момента съм на диета и искам да отслабна 2-3 кг., но при положение че нямам кантар незнам как ще разбера кога точно съм постигнала желаният резултат. Не съм дебела, но съм била и по-слаба от сега и лудостта ме е обзела нещо.

Валерия, да не те е напекло много слънцето!? Ти си като манекен на Бухенвалц. Не дей повече да слабееш, ще стане страшно. Много си си добре.

# 28
  • Мнения: 2 792
И аз се чувствам по същия начин, колкото и да отсблавам, все имам чувството, че съм някаква свиня с грамадни сланини по бедрата и задника:oops:. А и все още съм твърде далеч, от старите си форми Cry, с две думи хич не се харесвам Confused

# 29
ми аз като съм 165 на 54 да взема да се гръмна. съвсем ме депресирахте Sad

Общи условия

Активация на акаунт