Рицарки на Бялото кантарче 18.11.2007 - 25.11.2007

  • 11 562
  • 451
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Привет и от мен, много добре се получи, че ще пиша сега днес и направо ще се запиша в новата тема.
При мен нищо интересно. Ще ходя към, Варна вторник и сряда и за това няма да се мяркам в темата, но не ме мислете. След това може да се амбицирам за режим.
Желая ви успешна седмица.

# 16
  • Мнения: 2 492
Ще ви помоля повече да не споменавате стария ми ник ...
Много ще ми липсва , но не искам разни хора без работа да ми навлизат в личното пространство .
Аман от любопитни хора ! Crossing Arms
Ако продължават разни " приятелки" да ме четат тук , просто ще ме принудят да спра да пиша .  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 2 492
Пфу пуснах едно търсене за диетолога при , който ще ходя и му намерих профила в "сладура" .
Не е честно , аз се надявах да е възрастен господин на почтенна възраст , а той младеж на 30 години .
Сега как да се отпусна и да ми взема мерки и теглилки ...
Каквата съм суетна ще вдигна температура , като почне да пише - аа значи ядете по 10 пъти на ден , и колко казахте , че тежите - 200 кг - ясно .  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 897
Глезанке,
защо не те е харесал ли...
Може да ме линчувате за това обаче - аз го разбирам донякъде.
Разбирах и всички момчета, които мен не харесваха, когато бях пълна.
Като по-млада от повечето пишещи тук, израснах в поколението с несравним досега култ към красотата на тялото, култ към дългите крака, плоските кореми, култ, който те преследва - от корицита на списания, от телевизията, киното, интернет пространството, модата и дрехите по магазините..
В такава обастановка не е достатъчно да си с красиви черти, лъчезарен, усмихнат, приветлив (а ти, Глезанке, 100% си такава, че и повече).
Колкото и да е плоско това отношение към хората - да ги съдиш по външния им вид - и аз го правя донякъде.
В много умерена степен надявам се, но все пак го правя.
И още нещо - ти на тези килограми харесваш ли се, ама МНОГО ли се харесваш?
Щом искаш да слабееш, явно не, или поне не достатъчно много.
Как тогава избраникът да го стори?

# 19
  • Мнения: 2 492
Дени нали схвана , че пиша шеговито .
Ясно , че момчето не ме харесва , защото съм дебела.
Ясно , че и аз не се харесвам такава иначе нямаше да пиша тук .
Само едно уточнение , аз не се нервирам , че не ми е поискал ръката на момента в който ме е видял ... а защото въпреки , че му е многооо приятно с мен , ме избягва дори като приятелка , защото се интересува прекалено много от това с кой ще го видят и т.н. комплексарски истории .
Имам приятели мъже , по които въздишат сумати момичета , но те нямат подобни скрупули да излизат с мен , да се забавляваме , защото ме оценяват въпреки вида ми .
Дразня се от такова малоумно поведение ...
Осмен мъжете , подобно поведение има и в доста жени - избират си с кой да излизат , с кой да ги видят .
И да , аз се харесвам , но се харесвам по спомен от това , което бях .
Като гледам снимките от рождения ми ден , трудно разпознавам в това бузесто същество предишното ми Аз , но знам , че някъде там под пластовете съм си аз - забавна , чаровна и т.н.
Сега , като съм дебела , дай да се мразя ...

# 20
  • Мнения: 2 897
Забавна и чаровна не си под пластовете - такава си и над тях!
Виж сега като уточни, че той дори не иска да бъде виждан с теб като приятелка..
Кретен!
С главно К!
Би трябвало да го презираш.
Така историята е съвсем друга.

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айде да почерпя - топло ми е навсякъде  Crazy !


# 22
  • Мнения: 1 479
Радвам се за вас! Grinning, Мариетке!

# 23
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ох, чак сега се прибрах. При нас е дъжд, мъгла и вятър. Прибрах се за половин час, при нормално за осем-десет минути. Както и да е....
Честита ни нова тема. Пожелавам през новата седмица повече минуси и повече добро настроение на всички. От понеделник започвам с тренировки, прецизни менюта и много вода. Ще видим докъде ще я докарам.
Чета тука, че някакъв плебей, отказал да удостои с внимание най-чаровната ни рицарка, приятелство дори отхвърлил. Срамота. И ние тука няма да му отделяме повече внимание.
То нашето момиче си е от сой, а тоя да го видя ще яде бой. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А, комшийката черпи. Да ви е честито топлото и да нацункаш бебо.

# 24
  • Мнения: 1 531
Spoilt, аз теб не те познавам. Пропуснала ли съм, когато си се представяла? Какво ти е дебелото?
Ванче, как сте у вас? Баща ти по-добре ли е?
Мариетка, целувки на малкия. Видях снимките от срещата - само да го гушкаш и мачкаш.
Непуки, къде си?
Миракъл, аз те мисля, да знаеш. Не може все така до безкрайност да ни обещаваш, че в скоро време ще помислиш за диета. Не мисли за диета. Просто мисли за начин на хранене.
Е, хайде, гушки на всички и от мен!

# 25
  • Мнения: 5 873
Честито ти парно ,Мариетке. HugИ да не викаш по Калоян да затваря ,чу ли? Laughing

Ванче, как сте у вас? Баща ти по-добре ли е?

Съни,благодаря ти,че се интересуваш. HugБаща ми е малко по-добре.Снощи обаче е имал доста неприятно преживяване.Слагали му система ,и после така го втресло... ConfusedПоловин час умирал от студ.Наложило се да търси сестра.Били му аналгин.После се разбрало,че партидата не била нещо в ред. CloseИмало още оплаквания от други пациенти...Такива ми ти работи. #2gunfire

Съни,Spoilt знаеш коя е.Търси отговор малко по-назад. Laughing

# 26
  • Мнения: 2 040
Ехо
ето ме и мен - почти приличен неделен ден. С хапване - но без преяждане.
От утре съм на линия.  Heart Eyes Hug  bouquet
Спойлт   Hug - а как на галено да викаме на старата рицарка  с ново име  Thinking
Това, че диетолога е млад е стимулиращо според мен - ще се притесняваш да се дъниш  Peace
Ванче  Hug
Съни   Hug

# 27
  • Мнения: 2 492
Съни така ме накара да се посмея ... заприлича ми на развален телефон .
Пуки съм си аз , айде сега клюкарките да четат , какво да ги правя .
Съвсем случайно един човек се изпусна , че ме чете , като каза нещо , което съм казала тук .
Честно ви казвам , почувствах се много зле .
Ника ми го знаеха първоначално само една , две приятелки .
В последствие това е станало тема на разговори и бая хора са си почели чудейки се с какво да си уплътнят скучните вечери .
Нека , четат , какво да ги правя .
Обмислях вариант да се регестрирам наново , но няма как да ви кажа , че съм аз .
А и моя стил е твърде запомнящ , трите точки , и разни други пунктоа

# 28
  • Мнения: 2 897
Винаги, когато имам да уча най-много ми се пише във форумаааааа.......
Защоооооооооооооооооооо  Crazy?!

# 29
  • Мнения: 2 040
Мдааам - аз затова на никого не съм казвала за рицарките - дори на мъжа ми  Laughing
ама предполагам че се досеща  Crazy

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 22:16 от huffman

Общи условия

Активация на акаунт