Бихте ли изревнували ако...?

  • 4 476
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 159
То отстрани лесно се дават съвети,щото моя мъж ако го прави демонстративно пред мен,ще има едно безкрайно мрънкане от моя страна,но като наблюдавам какво става покрай мен с мои познати ще ти кажа,че куче което лае не хапе!По-добре да гледа и да не пипа,от колкото обратното!

# 61
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Бих се разсърдила, ще ми стане неприятно и ще си тръгна, а ако се повтаря всеки път като излезнем ща му кажа да си излиза сам, щом иска да сваля с поглед мадамите! ooooh!

# 62
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Хе-хе, чак пък да ревнувам......В местния супермаркет всички продавачки си пускат боята, само като го видят - закача всички наред и хвърля комплименти наляво и надясно:) Просто си е такъв - флиртаджия, ама на думи. По-верен мъж от моя, здраве му кажи. Знам, че веднага някои от вас ще се подсмихнат със съмнение - няма защо обаче. Просто му знам разписанието до минути, никъде не излиза сам и се чуваме по няколко пъти на ден по телефона. Все още е влюбен в мен, смело мога да го заявя. За какво са ми съмнения тогава?Simple Smile
Joy Joy Joy
Е Вие звучите като инспектор - чуваме се, знам му разписанието до МИНУТА!
По скоро изглежда Ви е страх, а не че сте толкова сигурна, колко влюбен и верен Ви е мъжът Ви(не се заяждам, просто така ми изглежда от поста Ви)
Моят пък даже няма мобилен телефон,домашен нямаме, та да се проверяваме взаимно и дума не може да става!Досега, откакто се познаваме(а ние живеем заедно от вторият ден, когато се запознахме Grinning)никога не съм видяла да погледне към друга, та камо ли да се заглежда!Бих и побесняла ако видя такова нещо де!А всъщност ... когато съм била извън страната и не сме били заедно, приятелите ми са ми разказвали, че е плакал пред тях, защото ме няма и са ни били нагости повече отколкото да излизат където и да било, защото е висял нон стоп пред компа, да чака да се включа я на скайп, я съобщение по меила(една приятелка сподели, че би искала да види гаджето си да пророни сълзичка, че нея я няма в момента при него, ама не се било случвало,та ми завиждала за моя любим в много отношения)
Е на т'ва по верен мъж пък аз викам, здраве му кажи Grinning

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy И настана едно надцакване!!! Peace Mr. Green

Joy Joy Joy Peace Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 2 673
Адски ми простее такова "мъжко " поведение. Нито е кавалерско, нито е удобно за дамата, която е с такъв мъж. Дразни ме такъв мъж, защото не ми е на нивото.

Елементаризъм.

# 64
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не бих нарекла добър и отговорен съпруг,който си набелязва някоя за да си хвърлят погледи-първо не е кавалерско,второ е твърде несириозен човек. Simple SmileНе бива да е със затворени очи ,но не и да е първичен.Като момиче имах подобен тип,който ме е докарвал до ред сълзи ,но слава богу ,че не се омъжих за него. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт