Бална рокля-идеийки...

  • 1 990
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
Моето мнение е, че такава рокля предполага долната част да е затворена, без цепки и понеже е права, комбинирана с висок ток наистина издължава фигурата. Затова би била добро решение за теб, казваш, че не си особено висока. Важно е платът да е тежък, така че ако ще шиеш при шивачка посъветвай се преди да купиш плат. На мен роклята на Глория ми хареса в горната част и гърба, но не и около талията - някак нарушава линията на гърба, която роклята подчертава.С бижуто, което виси на гърба трябва да се внимава, да е деликатно.

# 16
  • Мнения: 4 371
ЗА 19 годишно момиче според мен не е подходяща. За Никол Кидман е екстра.

# 17
  • Мнения: 6 167
bad outfit, бих казала за роклята на Глория.
Като се различаваме толкова по вкус едва ли ще ти харесат предложенията ми, но ето някои:

, , ,,

и тн.

Забравих да вметна, че моята идея за т.нар "Бал" е " Парти". Един млад човек трябва да остане млад, да е тренди, да му е удобно, защото тази вечер е дълга и тн. Не приемам бала, като супер официално събитие тип http://www.neimanmarcus.com/products/mn/NMT1A51_mn.jpg , на което провинциални момичета се надпреварват да изглеждат, като red carpet персонажи на Оскар. Тъпо е, претенциозно е, грозно е. Балът е купон.

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 12:04 от Lennie

# 18
  • Мнения: 916
Ето още модели:
 


тази в ляво

Общи условия

Активация на акаунт